niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kino domowe - odsłuch

Witam

Orientujecie się czy w Łomży, lub najbliżej okolicy jest jakiś salon muzyczny w którym można odsłuchać różne amplitunery wraz z różnymi zestawami kolumn KD?

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

ooo właśnie to i ja sie przyłączam do pytania.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

niema hahahahahahhahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

Najblizej Bialystok i media markt oraz euro rtv agd, a jesli nie to wawka - tam juz jest kilka salonow z wlasnymi salami odsluchowymi, sam ostatnio kupilem Yamahe + Wharfedale :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

Wharfedale dobry wybór ale chyba wolałbym głośniczki Koda ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

161RDC30 - okazyjnie byłem w Wawie w Saturnie i Media Markt - ale tam nie ma z czego wybierać, a odsłuch w tym jazgocie to porażka.
Wstępnie nastawiłem sie na komplet Yamahy, na początek Soavo 1 w stereo i ampli też Yamahy, ale bez pomacania i posłuchania sie nie obędzie.
Zapewne czeka wiec wycieczka do salonu audio w stolicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

W Białymstoku jest mały przyjemny sklep gdzie mają miejsce przygotowane do odsłuchu wyciszone, wygodna kanapa, sporo zestawów, można odsłuchać sporo modeli. Sklep nazywa się RMS.

PS głośniki KODA odpadają w przedbiegach z Wharfedale 9.5 , ja jednak wybrałem JAMO c407, klasa wyżej a promocja była bardzo dobra.

Budżetowe i grają ładnie w stereo także HECO Victa500 i 700, naprawdę zacne podłogowce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

PS nie polecam odsłuchu w MediaMarkt i innych tego typu molochach, nic tam nie usłyszysz , a sprzedawcy guzik się znają i sa leniwi aby coś podłączyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

tarczyn u mnie wlasnie bl dylemat miedzy jamo c 407; jamo s 608 i warflami. Po wielu odsluchach i postach na forach wybor padl na warfle, ale nie zaluje. Tylko tyle ze funduszy nie wystarczylo na suba :-( Polecano mi suba JBL, ale wole poczekac i dozbierac na Velodyne :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

Mnie ogranicza wygląd, ma być Piano Black, z tego nie zrezygnuję.
Reszta jest do negocjacji. Biore jeszcze pod uwage NS 777, bo coś mi sie wydaje że Soavo chyba będą za duże gabarytami, a mam lekko ponad 25 m2 przestrzeni. No i Soavo podobaja mi sie wizualnie, co tez jest waże bo mają mi oko cieszyć jak bedę na nie zerkał w trakcie seansów.

Tarczyn, częściej bywam w Wawie niż Białym, stąd raczej tam bedę szukał salonu. Ale dzięki za info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

tarczyn jeszcze jedno pytanko: jaki ampli masz podpiety pod jamo? Jak ci sie to zgrywa? Jak duze pomieszczenie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

Piecia skoro wyglad to co powiesz na B&W?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

A jaki model B&W ma Piano?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

mam do sprzedania Amplituner Piano Black Pioneer 819HK, z kodekami audio HD ,DTS HD, DTS HD Master Audio , obraz 1080p Full HD, nówka ma 2 tygodnie, stan idealny pieknie gra

info:GG 3261911

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

Piecia nie doczytalem ze ma byc Piano Black w takim razie B&W odpadaja, ale Jamo S608 wystepuja w kolorze piano black i naprawde bardzo milo graja. Piecia jeszcze powiedz do czego ci te kolumny potrzebne? Czy to bedzie 100% KD czy stereo tez? Bo te same kolumny zupelnie inaczej sie zachowuja w KD a inaczej w Stereo.
P.S. tarczyn ile chcesz za 819-stke?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

tyle samo co dałem 2 tygodnie temu 1300zł, stan nówka sztuka polska Gwarancja 24 miesiące i nie trzeba za przesyłkę płacić :)

Okazało się że okazyjnie leci do mnie z USA Harman Kardon więc pośpieszyłem się trochę z zakupem ampli info na GG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

No faktycznie cena sklepowa, wrzuc to w ogloszenia moze ktos sie skusi, chociaz w naszym pieknym miescie to pewnie ciezko bedzie kogos znalezc na taki sprzet :/ Odnosnie ampli HK bardzo mi sie podobalo jak brzmial z B&W w kinie gra z dużym basem i niezłą średnicą(aczkolwiek wszystko jest kwestią ustawień i konfiguracji).W stereo z kolei dzwiek jest zrównowarzony i ztonowany. Nie wiem jak HK komponuje sie z Jamo, takze jak juz podlaczysz to daj znac :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

Jak możesz to podrzuć linka do tych Jamo 608 w Piano Black. Jakoś google mi się słabo spisuje.

Kolumny mają być w miarę uniwersalne, chcę zacząć od pary, a potem dojść do 5.1. A używane będą od stereo poprzez KD po konsole.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

Piecia tutaj masz 608 w kolorze black:

http://www.kon-sul.pl/produkty_disp.php?id_produkty=5298&sklep=7

http://www.elektropunkt.pl/opis/Jamo_S_608_-_TRANSPORT_GRATIS/11265



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

W elektropunkcie ewidentnie jest okleina czarna, kon-sul chyba tez, ale słabo widać w powiększeniu.

Ja szukam takiego Piano Black

http://images.blu-ray.com/htgallery/19223_full.jpg

a tu cała strona tego pokoju

http://www.blu-ray.com/community/gallery.php?member=mustang-gt-2002

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

W kolorze piano black znalazlem rowniez M-Audio jednak tutaj chyba tylko fronty sa blyszczace reszta mat:

http://www.e-netkom.pl/zestaw-kolumn-maudio-reference-hrs65-piano-black-p-610.html

i Yamaha tez ma w swojej ofercie Piano Black:

http://www.shopmania.pl/shopping~online-glosniki~kupowac-yamaha-ns-f700~p-1792754.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino domowe - odsłuch

Jednak osobiscie nie slyszalem tych kolumn takze nie wypowiadam sie jak graja.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org