sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nowa irlandia w polsce

jestem 1o lat poz granicami kraju i jestem ciekaw kiedy ten h..u...j... Tusk zrobi druga irlandie w polsce bo chcialbym bardzo wrocic do kraju ale obawiam sie ze ten H>>>.u...j...cos cie go wybrali tylko buja w oblokach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa irlandia w polsce

trza bylo przyjechac na wybory i wybrac lepszego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa irlandia w polsce

a jak polacy sa tacy po..jebani i naiwni to tak wybieraja Niepoto ludzie wyjezdzali za chlebem przez komuchow zeby ich teraz wybierac na nowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa irlandia w polsce

j..e..b..n..i..e..t.a.. mlodziez / co wy mozecie wiedziec /skoro rodzicie sie w innych czasach / malo inteligecji AK-owcow wycierpialo przez tych sk....synow a wy ich tak kochanie Tusk i jego elita to zlodzieje i oszusci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa irlandia w polsce

Dobrze, że takich jak Ty tutaj nie ma. Ludzi "niepoważnych" lekko mówiąc i tak mamy pod dostatkiem. Siedź sobie w tej Irlandii, szkoda tylko że taki wstyd nam przynosisz. Pozdrowienia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa irlandia w polsce


P.S. Skąd wiesz, że złodzieje i oszuści skoro Ciebie tu nie ma???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa irlandia w polsce

J.e.b.n.i.e.t.y. to jesteś ty buraku.Beczysz bo dolar spada i nie opłaci ci się wymienić w kantorku.Zapiepszałeś tyle lat za murzyna i nic się nie dorobiłeś.Śmiać mi się chce z takich ludzi.Stary głupi człowiek nie do uczony.To nie wina wyborców ,a już na pewno nie młodzieży.Nie nasza wina ,że każdy kandydat kojarzy się z komuną.Wracaj do Polski kartoflu i zmień przepisy by w wyborach mogli startować młodzi wykształceni ludzie ,a nie stare pryki co się wymieniają stołkami.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa irlandia w polsce

wiesz co dupku wez duzy rozped zamknij oczy i pozwol aby sciana stala sie twoja najlepsza kolezanka baranie ****... inteligent bez szkoly

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa irlandia w polsce

a wy zapieprzacie we w;asnym kraju i tez h.u.j. wielki macie kmioty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa irlandia w polsce

Ja jestem inteligient bez szkoły to ty kim jesteś?Młody człowiek po studiach jak umie sobie poradzić w życiu to i w Polsce znajdzie sobie dobrze płatna prace.Nie musi wyjeżdzać i narzekać przez internet ,że Polska ble i co tylko.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa irlandia w polsce

po pierwsze: ludzie "po" szkole nie rozmawiają tak jak Ty
po drugie: ci "po" szkole nie muszę wyjeżdżać, bo tu też można naprawdę godnie żyć jak się ma trochę chęci do działania

Sam się pogrążasz. Nie pisz już więcej bo szkoda mi Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa irlandia w polsce

wez sie wy.je.ba.j pisze b mi sie tak podoba nie musisz odpisywac bo ta tresc nie jest do ciebie slyszales kiedys o wolnosci slowa to wbij sie w to i zrozum ze nie wszystko kreci sie wokol ciebie po to sa takie fora zeby napisac swoje zdanie snopie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa irlandia w polsce

siedz kmiocie za granica dalej ,zasuwaj na zmywaku i nie zabieraj glosu bo szkoda czasu na dyskusje z toba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa irlandia w polsce

no ok., jak tak to co ten wasz donald.t zrobił pożytecznego????? oprócz ladnego uśmiechu i obietnic bez pokrycia....?? jeżeli potraficie to zastanówcie się i dopiero piszcie. pozdrawiam.

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa irlandia w polsce

To ja w takim razie co jego poprzednicy zrobili oprócz ganiania i wykręcania kolejnych afer.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa irlandia w polsce

w tej chwili nie ma zadnych afer, wszyscy zarabiaja i kazdemu jest cieplo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa irlandia w polsce

Tu nie o to chodzi.Poprostu te stare burbony non stop pchają sobie po kieszeniach i obiecują złote czasy.Czy to Kaczor czy Tusk i tak jeden hooj.Dziwi mnie tylko ,że wszyscy zrzucają całość na Tuska.Przypomnijcie sobie ile km dróg wybudowali Kaczory.I Pis i Po nie napakowali nam pieniędzy do portfeli.Nie ma tu co zwalać winy na jednego bo winni są jedni i drudzy.Trzeba zmian w konstytucji ,żeby młodzi mogli startować w wyborach.Najbardziej mnie wkurza to ,że te stare zwykłe pijaczyny w garniturach decydują o przyszłości młodych ludzi.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa irlandia w polsce

Malo mnie interesuje co ten pajac Popaprany obiecywal. Najbardziej wkor.wi,a mnie to ze za rzadow Popaprancow akcyza na samochody sprowadzane z unii zmieniono na taka ktora malo komu sie oplaca. Teraz chca wporowadzic jeszcze homologacja na auta z usa do 5000 euro (gdzie w niemczech jest 150euro) bo Polscy dealerzy kolesie nie moga opchnac swoich fur, Wiec o czyje interesy dba ten caly pajac Tusk bo napewno nie o zwykklego szarego czlowieka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa irlandia w polsce

juunniioorrNJ z całym szacunkiem naiwniaku wiadomość z ostatniej chwili : z żalem i smutkiem muszę Ci oznajmić że drugiej Irlandii nie ma i nie będzie mało tego telewizja i politycy kłamią a teraz najgorsze Św. Mikołaja też nie ma!!! przykro mi że to właśnie ja musiałem Cię uświadomić



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa irlandia w polsce

I co w tej Irlandii?
Był tu któryś?
Ha ha ha...

Dublin to wielka wioska, która szczyci się DWOMA LINIAMI tramwajowymi.
Reszta to autobusy i korki.

Ps...a śmieją się, że w Warszawce jedna linia metra...cóż - jedna ale zawsze ;PP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa irlandia w polsce

ha ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org