środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ortopeda - Wysokie Mazowieckie

Słyszałem, że w Wysokiem Mazowieckiem jest dobry ortopeda. Jeśli ktoś kojarzy któż to taki to proszę o dane i ewentualne namiary. Dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortopeda - Wysokie Mazowieckie

Nazywa sie Kruszewski i przyjmuje w szpitalu w Wysokim Mazowieckim.

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortopeda - Wysokie Mazowieckie

Podaj gg to dam Ci nr telefonu. Kruszewski przyjmuje też prywatnie. Operował mnie i z czysym sumieniem mogę polecić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortopeda - Wysokie Mazowieckie

on prywatnie przyjmuje w poniedziałki i srody od 15.00 u siebie w domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortopeda - Wysokie Mazowieckie

Gabi25 nie mam gg, więc jeśli to nie problem to podaj na forum. Bardzo mi zależy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortopeda - Wysokie Mazowieckie

w srody przyjmuje od pewnego czasu, stąd kolejka w środę krótsza.Wal w ciemno od 15godz do ostatniego, wszystkich przyjmuje. Adresu nie znam.Podjedz w okolice szpitala, bo to gdzies tam i zapytaj.Wszyscy go znają.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortopeda - Wysokie Mazowieckie

Przymuje na Sienkiewicza 1 tel 605 269 000. Jutro się do niego wybieram:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortopeda - Wysokie Mazowieckie

przyjmuje w ciechanowcu i wysokim mozowieckim. NIepolecam, o maly wlos i bym mial problem z kolanem na cale zycie ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortopeda - Wysokie Mazowieckie

Z własnego doświadczenia: stwierdził u mnie że trzeba wykonać kilka zabiegów na kolano ,bo jest poważna sprawa , rentgen wykazał również duże zmiany ,rg. wykonywany był również prywatnie przez znajomego ortopedy. czekałam na zabieg ze 3 tyg. zrezygnowana pojechałam do W-y ze skierowaniem od lek . rodzinnego .tam dowiedziałam się że nie jest to takie poważne ,i rehabilitacja w naszym szpitalu pomogła jest wszystko ok. polecam nie przestawać na jednym lekarzu..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortopeda - Wysokie Mazowieckie

może ktoś z Was posiada aktualny numer do Pana Kruszewskiego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org