piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Powtarzali kłamstwo o Polsce w ruinie, łgali na spowiedzi, to bozia wreszcie zakpiła z tej pisiej zgrai i im zrobiła prawdziwą ruinę w Polsce.

Wina łomżyńskiej młodzieży

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powtarzali kłamstwo o Polsce w ruinie, łgali na spowiedzi, to bozia wreszcie zakpiła z tej pisiej zgrai i im zrobiła prawdziwą ruinę w Polsce.

Obejrzałem no i przykra sprawa, pożyczył gościowi kupę kasy a gdy upomina się o zwrot ten bezczelnie mówi, że to nie jego sprawa. Mam nadzieję, że ściągnął ten dług. A ta pani Ania, która im pomagała...achhhhhhhhhhhh co za kobieta! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powtarzali kłamstwo o Polsce w ruinie, łgali na spowiedzi, to bozia wreszcie zakpiła z tej pisiej zgrai i im zrobiła prawdziwą ruinę w Polsce.

wcale się nie dziwię że z Łomży ubywa mieszkańców tu NIE MA ŻADNYCH perspektyw na przyszłość jeszcze kilka lat i oprócz emerytów i osób które mają stałą i w miarę przyzwoitą pracę mało kto tu pozostanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powtarzali kłamstwo o Polsce w ruinie, łgali na spowiedzi, to bozia wreszcie zakpiła z tej pisiej zgrai i im zrobiła prawdziwą ruinę w Polsce.

Wina?jaka? że pracodawca chce do pracy ludzi z doświadczeniem które gdzieś przecież trzeba zdobyć o zarobkach nawet nie ma co wspominać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powtarzali kłamstwo o Polsce w ruinie, łgali na spowiedzi, to bozia wreszcie zakpiła z tej pisiej zgrai i im zrobiła prawdziwą ruinę w Polsce.

poza tym że otwierają Venede w Łomży nic się nie dzieje no chyba że Karolak pokaże uje....any kibel w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org