piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wojna o pieniądz

Ot i nasze forumowe 3 grosze...ona nie pytała czy gorsety są passe...tylko szuka krawca...poza tym nie każdemu pasuje styl "babydoll"

konkluzja...piękną studniówkową suknię z gorsetem uszyła mojej "synowej" krawcowa gdzieś na Niemcewicza...jak chcesz - dopytam się jutro gdzie dokładnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojna o pieniądz

ci co mu lizali dupsko to teraz razem z nim siedzą, i szybko wolnosci nie ujrzą ,ja jestem za by dowalili im niezłą łate,,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojna o pieniądz

Rzadko udzielam się na tym forum ale to z racji że czasami to odciąga cię jak piszą poprostu dzieci , którzy te forum traktują jak czat do zabawy .Jeżdzę po polsce i z ludzmi gadam to wiecie np w Bielsku Podlaskim nas znają z serka piątnickiego no i z forum 4lomza na którym udzielają się jak to można nazwać "kretyni" którzy nic nie wnoszą do rozmowy .Nie wiem po co to robią żeby statystyki podnieść swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojna o pieniądz

Tak.
Straszna krzywda spotkała Antoniego Kołakowskiego.
Przecież wiadomo, że ta droga to jego zasługa.
Jak komuna padła to miało być normalnie, a jak widać - dalej ona siedzi w tych pustych głowach pseudo-polityków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojna o pieniądz

no, teraz masz jeszcze większe względy :) gratulacje :))))))


Niemu, Mu aż z wielkiej litery....ładnie, ładnie... Czcijmy marudę ! :) Zwracając się Tobie, Ciebie pisząc bezpośrednio do danej osoby to rozumiem ale w osobie trzeciej to nie słyszałam zeby obowiązywała wielka litera :D

co do osób tu na forum to trudno określić kto łach a kto nie łach - to tak na marginesie Pepe-szaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojna o pieniądz

PODARUJ 1% PODATKU DLA JULEŃKI chorej na Mózgowe Porażenie Dziecięce i Zespół Westa.

Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w postaci przekazania 1% podatku na leczenie trzyletniej Juleńki.

To dla niej ogromna szansa!!! Każdy turnus rehabilitacyjny to bardzo duży wydatek. Rehabilitacja to jedyna nadzieja dla Juleńki na jakąkolwiek samodzielność. Dzięki niej może kiedyś stanie na własne nóżki.

Aby przekazać 1% podatku proszę w zeznaniu podatkowym wpisać numer
KRS 0000 186 434
W rubryce informacje uzupełniające proszę wpisać: Julia Tyszka 79/T.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojna o pieniądz

Dran, przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałem. Zwrot jest możliwy tylko przy opcji kup teraz, a nie przy licytacji, więc dalej twierdzę, że się mylisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojna o pieniądz

w jedwabnym jest bardzo dobrze kulturalni ludzie,miła atmosfera,a wiem bo kilka znajomych osób tam pracuje,zarobki w sezonie nawet do 5tyś,tylko ze okna trzeba nosic,jezdzi sie we 2,ale aktualnie nie zatrudniają,bo szwagier był i pytał.pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org