wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poznam inteligentną dziewczyne

Lara -ale fajnie;))Czepiasz się Arka a potem piszesz: "Przecież wiadomo, że jeszcze sie taki nie narodził, żeby wszystkim dogodził"Święte słowa nie ma co i do tego poparte właśną wypowiedzią;)))

Sars

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poznam inteligentną dziewczyne

Sam sobie przeczysz.... mam sie nie odzywać tylko dlatego, że zostałem przegłosowany? A gdzie wolność słowa??:)))) Mam nadzieję, że gra w "fifę" idzie Ci lepiej niż wypowiadanie się;) A co do "Polaczków".... "żydziak" jesteś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poznam inteligentną dziewczyne

A co do spotkania Forumowiczów..... ja jestem za:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poznam inteligentną dziewczyne

to ja mam pomysł : "Zrobić ściepe narodową, kupić bombę atomową i sruuu (...)", po forum :>

Sars

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poznam inteligentną dziewczyne

heh, a miała byc na forum dyskusja gdy tym czasem wynikła z tego niezła kłutnia. I popieram Mr S który podobnie jak ja uważa że moderator jest do tego by eliminowac posty z bluzgami, badz spamami w stylu " kto ma fife 2008" - nie mylic z dobrą hasz-fają :-). I to jest właśnie ta cenzura by nie było tego o czym wspomniałem + nazwiska osób trzecich , oczywiście dozwala się inicjały - wszyscy wiedzą o co chodzi. A jeżeli Leszek twierdzi że cenzura jest po to by eliminowac bzdury jakei ktos pisze, to niech sam, poczyta bzdury które czyta, bo sam w nich zaprzecza sobie twierdzać że odpisywał na posty takimi samymi głupotami - czyli pisał pierdoły zamiast zając się czyms konkretnym., Nie chcę nikou robic przykrości, ale Panowie troszkę zastanowienia nas tym co sie robi. Bo przez belke we własnym oku dostrzegasz drzazge w czyimś. Dzięki za cierpliwośc.
Pozdrawiam

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poznam inteligentną dziewczyne

Odp. Zdzicho z 2.11.2003.
Zgadzam się z Tobąw pewnym stopniu, bo słowo gdyby jest niewłaściwe, bo Chrystus jest cały czas pośród nas, i pośród tych którzy chcą żeby był. Al enie ma Gowśród tych którzy Go nie chcą ! Owszem HCrystus cały czas przychodzi do narkomanów, pijaków kobietek lekkich obyczajów itd, ale przychodzi z wyciągnieta dłonia by pomóc, a nie doświadczyć. Pan Bóg doświadczał tych których chciał sprawdzić czy są naprawde już silni by się przecistawić złu. I nie nakładał na nikogo kto nie był gotowy ani godny, żadnego jarzma, zadnego ciężaru, w postaci stygmatów czy innych darów. Obdarowywani byli ludzie naprawdę wiecy w oczach Boga, a wielkośc ta wynikała z Bogobojności. Wybacz Pan Bóg nei boi się Ćpuna, i zalezy mu bardzo na tym cpunie. Nie da się nikogo od zła oderwac jak się go wyposarzy w stygmnaty, czy tez zabierze dobytek cały i rodzine ( patrz Hiob) itd. Nie odtrącił cudzołożnicy gdy ta nacierała olejkiem Jego stopy, ale wybaczył jej, bo widział z niej skróche. A czy w filmie Stygmaty widzimy jaka kolwiek skrychę w tej co otrzymywała znaki Chrystusowej Męki ? czy raczej bluxniła ? Oj w ten sposób nie działa Pan Bóg, ani żadna z osób Trójcy świetej. Nie znajdziesz tego w żadnym miejscu Bibli. A to jest właśnei pismo w którym zapisane jest wszystko co czeka nas, i czego on nas się wymaga, i jaki jest sam Pan Bóg, Jego Syn, i Jego Duch Swiety.
Pozdrawiam.
Przyjemnie mi sie z Wami rozmawia, i ciesze się że wogule chcecie - to jest pierwszy krok do tego by zaczac przekonywac się do chodzenia do kościoła, i tworzenie tego kościoła - zywego, i z czasem zachęcania swoich kolegów itd, wtenczas temat tego forum zaniknie !

Legends may sleep, but NEVER die ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poznam inteligentną dziewczyne

Jeżeli zwykły przeciętny zjadacz chleba po raz pierwszy wszedłby na tą stronę, od razu zauważyłby, że jest ono wykorzystywane prawie tylko to załatwiania jakichś prywatnych porachunków. Pamiętam "piękne" czasy kilka lat temu gdy jesczze byłem uczniem gdy koledzy załatwiali swoje porachunki przy pomocy pięści jakimś odsobnionym miejscu. Byćmoże nie jets to zbyt humanitarne, ale skoro oboje tego chcieli to czemu nie mieliby tego tak zrobić. Z tego co się dzieje w tej chwili wynika że taka forma załatwiania sprawa zamarła a wszyscy "tłuką" się na forum i radni i uczniowie i zwykli mieszkancy Gdybym ja był prezydentem tego miasta to po publikacjach na tym forum chyba zrezygnowałbym ze swojego stanowiska Wladzom portalu proponuję wprowadzenie jakiegoś sitka dzięki kóremu trafiały do internetu tylko wybrane wiadomości

Ps. wiadomosc ta umiesilem w kilku tematach zeby dotarla do wiekszej ilosci osob

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poznam inteligentną dziewczyne

Rozsądne lokalizacje to poza Łomżą- Bawełna, czy w drodze na Zambrów. Jeśli firmy zarejestrowane poza Łomżą, to podatki wypłyną gdzieś, a u nas nici.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poznam inteligentną dziewczyne

co palą??? wswzelkie tworzywa sztuczne, polipropylenowe folie, ŚWIŃSTWA RAKOTWÓRCZE do potęgi!!! butelki PET, rzeczy które powinne byc przetworzone, a tymczasem jako pochodne ropy naftowej są spalane w piecach ABSOLUTNIE nieperzystosowanych do tego celu!!!! truja siebie i otoczenie. uciekajcie od smrodu rakotwórczych substancji...!!!

Andrzej Jarota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poznam inteligentną dziewczyne

jednak musze to jeszcze napisac :> Czy widzieliscie ten przycisk "Antena" ten po prawej, nad kalendarzem (dobrze, ze jest, bo inaczej bym nie wiedzial, jaki dziś dzien, i ten zegar tez dobry, bo wiem, ktora godzina ! Super pomysł brawo), no ten przycisk "Antena" tak ładnie zmienia kolor, jak sie na niego najedzie. Tylko ciekawi mnie czemu akurat, tak sie zmienia ten kolor, a nie inaczej i po co wolgle tak kontrastowo sie zmienia :) przeciez to z choinki chyba wyrwane (no chyba, ze to na boze narodzenie)...

i pytanie to marekm:
marekm = Marek Maliszewski ? Jak tak, to pytanie mam : "Czemu az tak bardzo narzekasz na tą stronę ? Czyzby dlatego ze straciles tą strone ? "

Pozdrawiam

andrzej jarota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poznam inteligentną dziewczyne

Bryndza nie wiem jak u ciebie funkcjonuje slowo praktyczny, ale u mnie, w przypadku tej www oznacza ono z jednej strony mozliwosc korzystania ze stronki na kilka sposobow otoz moge dowiedziec sie ktora godzina - z estetycznie zrobionego zegara, moge poszukac wzglednie umiescic jakies ogloszenie, moge poczytac aktualne wiadomosci i dodatkowo przeszukac internet najlepsza wg mnie przegladarka google, aha i jeszcze posluchac sobie radia przy okazji i spojrzec na mapke lomzy...
ps. ta rakieta to komin na bawelnie gratuluje znajomosci obiektow Łomzy. bryndza.

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poznam inteligentną dziewczyne

Miasta

Rynek bedzie tam przeniesiony bo tesco kupilo juz teren.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poznam inteligentną dziewczyne

I widać że chyba niczego konkretnego sie tutaj nie dowiem. Tylko tyle że umiecie wyzywac od gimbusow itp Tak więc strata czasu. Koniec tematu żegnam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poznam inteligentną dziewczyne

Raz tam jadłem tz z dowozem do firmy, nic specjalnego brałem baraninę, mięsa ok tyle że sosu dali tyle co kot napłakał strasznie suchy był..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org