sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ten to ma zdrowie

Witam poszukuje pracy posiadam prawo jazdy kat b.c i posiadam uprawnienia na wózek widłowy oraz Koparko ładowarkę .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten to ma zdrowie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten to ma zdrowie

Były były i to chyba 2 razy, 1- w polmozbycie, 2- na ziemniakach. Ale już dawno ich nie ma.
... to nie to miasto, nie ci ludzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten to ma zdrowie

dwa razy tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten to ma zdrowie

Mam pytanie czy jest możliwość pzekazania 1%podatku na wośp ?Bo ja osobiście nie spotkałem się z wiadościami na ten temat proszę o info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten to ma zdrowie

ktorego ginekologa polecacie do założenia spirali i jaki jest jej koszt?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten to ma zdrowie

Coś mi się wydaje że właśnie jesteś przedstawicielem tej firmy ;) Przepraszam Cie jeśli się mylę bo swoją opinię nie napisałem, żeby kogoś obrażać ale dlatego aby pomóc włascicielowi gruntu który stracił na tym że na jego działce przeszkadzają postawione bezprawnie słupy ;) Jak ostatnio szukałem pracy dodatkowej to właśnie oferowali mi w Helperze dlatego może mam uraz do tej firmy, nie wymagali żadnej wiedzy z zakresu prawa bo ograniczała się ona do podpisywania umów a raczej na sile wciskania ich ludziom nawet pod zakładami pogrzebowymi osobom które straciły swoich bliskich w wypadkach . To jednak nie dla mnie Wiem ze na rynku pracy działa kupa takich posredników którzy tylko zbierają dokumenty a nie potrafią powiedzieć co się z daną sprawą dzieje ... przykład mojej sąsiadki gdzie firma rok prowadziła sprawę jej ojca a osoba w kolnie z którą podpisano umowę nie potrafiła jej powiedzieć czy w ogole jest szansa uzyskania pieniędzy, aczkolwiek to inny przykład bo chodziło o wypadek przy pracy w gospodarstwie (kalectwo) a odszkodowania od zakładu energetycznego to w ogole inna bajka ;)

Ja poleciłem firmę która mi pomogła Universum z Łomży, nr znajdziesz w necie a siedzibę mają na legionów Niech się lepiej wypowiadają ludzie którzy jako konsumenci mieli doczynienia z kimś kto im pomógł ewentualnie nie pomógł i go ktoś nie poleca ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten to ma zdrowie

Wogóle nie polecam, boli jak cholera, pozatym ostatnio sąsiadka trafiła do szpitala okazalo sie że jest w ciąży(zapewne zle założona)Szkoda że dla facetów jeszcze nie wymyslono lepszej antykoncepcji oprócz prezerwatyw, każdy ginekolog powie że nie ma 100% antykoncepcji, pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten to ma zdrowie

p.Piórkowska w szpitalu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten to ma zdrowie

Chyba tak :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org