piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Krzywousty nie przestaje łgać jak PieS

Ale nie wszyscy księża są tacy sami. I ja mógłbym o znanym łomżyńskim ...... mógłbym powiedzieć kilka zdań. A ty uogólniasz i wrzucasz do jednego wora i to wk....wia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzywousty nie przestaje łgać jak PieS

Proowokator tacy właśnie są katolicy jak Ty :) Brawo... Nie dziw się tylko, że ktoś później uogólnia :)
Poza tym nie jadę po katolikach, tylko dziwi mnie Twoje ograniczenie i nikogo innego, więc nie rozumiem skąd ten zarzut?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzywousty nie przestaje łgać jak PieS

W Delaval na Piłsudskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzywousty nie przestaje łgać jak PieS

Jestem ateistką. Zostałam wychowana w wierze katolickiej, wpojono mi wszystkie zasady, przykazania. Pomimo to od dziecka nie wierzyłam w Boga, piekło, niebo, ani żadne odpowiedniki z innych wiar.
Nie mam nic przeciwko ludziom wierzącym w Boga, Allacha, Buddę i innych bogów (chociaż wg. mnie wszyscy wierzą w tego samego tylko inaczej go nazywają). Nie mam nic przeciwko samej wierze, póki przez nią nie dzieje się innym krzywda.
Nie mam nic przeciwko kościołom, chociaż ja, gdybym była osobą wierzącą i tak bym do niego nie uczęszczała, a modliła się w domu, bo w kocu według wiary Bóg jest wszędzie.
Nie mam nic przeciwko księżom, ich większości. Niestety wielu z nich nie zasługuje na miano księży, wybrałabym tu raczej nieprzyjemniejsze słowo. Na kilkunastu znanych mi księży tylko o 3-4 mogę powiedzieć, że mają powołanie. Dla reszty to chyba zwykła praca. Tu też by nie było nic złego, nic tak strasznie złego. Gorzej, że w tej grupie znajdują się też osoby, które wielu z nas nazwałoby łasymi na pieniądze. Bardziej pasowaliby na wysłanników Szatana niż Boga.
W każdej grupie społecznej znajdziemy ludzi dobrych i złych. Jednak jeśli chodzi o sprawę wiary, to powinny się w niej obracać ludzie dobrzy, a nie tacy, dla których główną rolę odgrywa pieniądz lub myślą o własnych przyjemnościach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzywousty nie przestaje łgać jak PieS

Owsiak to działa na zlecenie POpapranych bo służba zdrowia jest niewydolna. Wyręcza tym państwo, po co reforma, Owsiak wszystko załatwi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzywousty nie przestaje łgać jak PieS

bombowa impreza a ktoś szukał imprezy z przebierańcami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzywousty nie przestaje łgać jak PieS

z dedykacją dla Proowokator'a :

http://chomikuj.pl/K44-PFK/Piosenkownia/Aktualnie/Wybory/poprzednie/Moherowe+berety,2078034692.avi%28video%29

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzywousty nie przestaje łgać jak PieS

z dedykacją dla Proowokator'a :

http://chomikuj.pl/K44-PFK/Piosenkownia/Aktualnie/Wybory/poprzednie/Moherowe+berety,2078034692.avi%28video%29

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org