czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Złudny spór PO-PiS w sprawie obecności Polski w UE

Witam wszystkich..znów pojawia się temat Qube-ok trzeba pisać złe i dobre opinie,bo z tego ktoś wyciągnie wnioski.Jeżeli chodzi o sylwestra w klubie.nie ma przymusu,co kto lubi.Bywam tam,nie narzekam jest fajnie.myślę .że Noc Sylwestrowa będzie udana.O starszych też zadbali .organizują dla nich niedrogo bal sylwestrowy.Szczęśliwego Nowego Roku-dobrej zabawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złudny spór PO-PiS w sprawie obecności Polski w UE

ty legendarny czy jakos tam mam 25 moge sie wypowiadac mam dziecko żone to nie ******* jak nie wiesz ( dziwny celebryto) :) Jak człowiek umie sie zachowac , to wszedzie będzie mu dobrze , skoro nie umiesz , to siedz sobie w domu z jedynką bo szkodujesz raz w roku wydac troszkę kasy na zabawe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złudny spór PO-PiS w sprawie obecności Polski w UE

Kwotę wolną od zajęcia komorniczego reguluje art. 87(1) kodeksu pracy


Art. 87(1).

§ 1. Wolna od potrąceń jest kwota wynagrodzenia za pracę w wysokości:

1) minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalanego na podstawie odrębnych przepisów, przysługującego pracownikom zatrudnionym w pełnym wymiarze czasu pracy, po odliczeniu składek na ubezpieczenia społeczne oraz zaliczki na podatek dochodowy od osób fizycznych - przy potrącaniu sum egzekwowanych na mocy tytułów wykonawczych na pokrycie należności innych niż świadczenia alimentacyjne,

2) 75% wynagrodzenia określonego w pkt 1 - przy potrącaniu zaliczek pieniężnych udzielonych pracownikowi,

3) 90% wynagrodzenia określonego w pkt 1 - przy potrącaniu kar pieniężnych przewidzianych w art. 108.

§ 2. Jeżeli pracownik jest zatrudniony w niepełnym wymiarze czasu pracy, kwoty określone w § 1 ulegają zmniejszeniu proporcjonalnie do wymiaru czasu pracy.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złudny spór PO-PiS w sprawie obecności Polski w UE

Kazik, masz wrażenie, że cię codziennie coś posuwa od zaplecza?
To życie, Kazik - to życie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org