wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Członek kolegium IPN porównał Wandę Traczyk-Stawską do niemieckiego zbrodniarza wojennego

pewnie jakiś pojeb z sejmu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Członek kolegium IPN porównał Wandę Traczyk-Stawską do niemieckiego zbrodniarza wojennego

http://www.youtube.com/watch?v=Vduwctv2IgU

ktoś-coś przeloguj się na blond loczek panie paplik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Członek kolegium IPN porównał Wandę Traczyk-Stawską do niemieckiego zbrodniarza wojennego

Kazia :)

I tu jesteś w błędzie :)

Bo drugi mam inny nick :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Członek kolegium IPN porównał Wandę Traczyk-Stawską do niemieckiego zbrodniarza wojennego

Popieram DFX!!!

Ludziom musimy dawać agrumenty dlaczego ta władza jest zła. Nie zamierzam obrażać działaczy PO czy PSL. Ich motywacja do mnie trafia. Ma pracę w urzędzie i siedzi cicho, co kilka lat odda głos na swojego i jest dobrze. Ich nie przekonamy. Kasa jest kasa.

Trafiać należy do mas i tłumczyć kto nami rządzi, kto podejmuje decyzje w całym kraju, czym jest demokracja i wolność słowa. Nasze ziemie z dziada pradziada były prawicowe, narodowe, katolickie. Ludziom trzeba tłumaczyć czym cechuje się partia prawicowa, narodowa, patriotyczna ect.

Unikajmy prowokacji. Argumenty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Członek kolegium IPN porównał Wandę Traczyk-Stawską do niemieckiego zbrodniarza wojennego

http://forum.zambrow.org/Temat/126632?page=1
Zambrów też zas....................ny

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Członek kolegium IPN porównał Wandę Traczyk-Stawską do niemieckiego zbrodniarza wojennego

co będziesz rozmawiał z PAPLIKIEM vel KTOŚ-COSIEM vel BLONDLOCZKIEM. To człowiek z rozdwojeniem jazni, gwałcony przez tatę przebranego za księdza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Członek kolegium IPN porównał Wandę Traczyk-Stawską do niemieckiego zbrodniarza wojennego

Widocznie szedłeś nie w Marszu a obok Marszu :):)

Więc nie rozumiem twojego zbulwersowania moja wypowiedzia :)

Premier na uczestników Marszu nie nasłał policji :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Członek kolegium IPN porównał Wandę Traczyk-Stawską do niemieckiego zbrodniarza wojennego

waaaaaaaaaaa nie nawidze jagi !!!!! spierdalac jaga !!!! Łks !! Łks !!! Łks !!!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Członek kolegium IPN porównał Wandę Traczyk-Stawską do niemieckiego zbrodniarza wojennego

sram na to jakie masz nicki PAPLIpalancie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Członek kolegium IPN porównał Wandę Traczyk-Stawską do niemieckiego zbrodniarza wojennego

http://www.youtube.com/watch?v=H814aHIN2n8


i tak padnie ta POstkomuna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Członek kolegium IPN porównał Wandę Traczyk-Stawską do niemieckiego zbrodniarza wojennego

a ja chciałam zobaczyć kto tu się pod jakie nicki podszywa, dlatego pojechałam blond - pizdzie i odezwał się od razu z atakiem ktoś-coś :) haahhahahhahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Członek kolegium IPN porównał Wandę Traczyk-Stawską do niemieckiego zbrodniarza wojennego

ta rozkmina to tylko dla jaj, by wk....wić trochę lewaczków na forum :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org