sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

Nie urodziła się i nie wychowywała w Łomży :) Teraz, jak pisałem, dobrze się u nas zadomowiła i tylko się cieszyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

Mówi się trudno.Obędę się bez.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

Ja mam identyczny tuner. Używam go ponad pół roku i szczerze polecam. Antenka nie podoła, bo zmniejszyli moc nadajników. Jeszcze zależy w jakiej okolicy mieszkasz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

Co wy ***** na mnie nagadaliście ?! Jak nie wiecie to się nie wpierdalajcie w nie swoje sprawy. Przychodzę do Mikołaja, a On mi mówi, że byłam niegrzeczna. A miałam dostać wiaderko, a wy łopatkę i mieliśmy się zamieniać.. Ale za rok ja was podjebie i wy gówno dostaniecie od Mikołaja.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

Po dłuższej obserwacji nowych zsypów do śmietników na Kasztelańskiej i jej okolic, wydaje mi się, że pomysł ten nie do końca trafny. Teraz wszystkie odpady będą trafiać na ziemię z powodu braku już miejsca. Pamiętam, jak na zebraniu spółdzielni tłumaczone to było względami czystośći oraz grzebaniu ludzi w poszukiwania rzeczy i sprzedaży na złom, itp. Trzeba było prezesowi i innym wyżej ustawionych dać ludziom pracę w Łomży. Przecież prezes, też już od lat pełni funkcję w radzie miasta i na razie , żadnych perspektyw na rozwój nie widać m Rosną tylko biedronki, galerie i bulwary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

ja to ja nikt inny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

James jak w " na dobre i na zle"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

to już 2 lata temu krążyło po smsach.

stareeę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

mam na sprzedanie 6 litry Soplicy niedrogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

Stare i nie modne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

In this article, we are going to explain to you a way to convert your preferred DVD movies to Blackberry Playbook for like at whenever and anyplace.

About Blackberry Playbook

Officially released by RIM in April of last year, Blackberry Playbook qualities the all-new BlackBerry Tablet OS, the Playbook sports a 7inches show (1024*600 pixels) that makes this tablet a little more transportable for each day use than Apple's iPad. Along with 1GHz dual-core processor, 16/32/64GB storage and stereo speakers, Blackberry Playbook is pretty incredible for viewing films.

A way to convert DVD to Blackberry Playbook?

Almost all DVDs have CSS protection and Playbook can't help DVD format. Therefore, a third-party plan like DVD to Blackberry Playbook converter is indispensible right here. This software program is ready to in comfort convert DVD To Blackberry together with original video quality and also allow you to customize the video just before conversion.

Download and install the DVD to Blackberry Playbook converter and follow the below techniques to start out converting DVD to Blackberry Playbook.

1. Load source DVD files



Start the DVD to Blackberry Playbook converter to load DVD content material. Press the "Load DVD" button to import DVD for conversion. You're able to import DVD discs and DVD folders as you like. Also, you may pick subtitle, audio and angle if presented.

2. Choose output

Hit the "Profile" to pick output profile to your DVD videos. As BlackBerry Playbook tablet supports video formats which includes 1080p HD Video, H.264, MPEG, DivX, and WMV, decide on 1 from these, to illustrate HD H.264.

Upcoming, specify a location folder in Output.

3. Advanced settings

For creating specific output, that you are permitted to change audio and video parameters. Simply click settings icon to personalize audio codec, video codec, video size, sample rate, and so on.

4. Convert DVD to Blackberry Playbook

Go back home interface and hit on convert icon to accomplish the conversion.

Take note of: this DVD to Blackberry Playbook converter will provide you a video clip editing function. It is easy to trim and crop video clip, change video effects and add watermark soon after clicking on edit icon.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

Ja na początku grudnia byłem z żoną na tygodniowym pobycie w Uzdrowisku Szczawno-Jedlina (niedaleko Wałbrzycha). Doskonale wypoczeliśmy i zregenerowaliśmy się korzystając z zabiegów leczniczych, udało się też poszusować na okolicznym stoku narciarskim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

Jaki zakłamany Ks. Biskup taki Ks. Proboszcz

Jedna ks. Obłuda wzmacnia inną ks. obłudę czytam Kościelną - religijną patologię

Jeden Ks. Kapłan - dostojnik Kościołkowy wart drugiego sobie podobnego Ks. Poplecznika - obłudnika z obłudą żyjącej - żywej parafialnej szopki czytam lokalnego kościołaka

Parafialny Ks. Kanonik robi co mu Prawo Biskupa karze czytam na co nu Ks. Biskup pozwala.

I oby Bóg ich za to nie pokarał - żeby zdążyli się nawrócić zanim będzie dla nich za późno i ziemia ich pochłonie razem z Diabłem których na nich już od dawna z radością czeka.

Szkoda tylko ogłupionych religijnie ludzi którzy są przez ks. ogłupieni jak kto woli są Ks. Kapłanom wierni tak samo jak na Golgocie




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

na księżnej anny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

może na giełczyńskiej, tam często otwarte.
___________________________________
www.student.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

Sklep ogólnospożywczy na Al. Piłsudskiego w ciągu sklepów, obok alkoholi świata.
Sklep z alkoholem Strong na ul. Sybiraków, ale dzisiaj jest dość krótko otwarty, nie pamiętam godzina otwarcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

księżnej anny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

Autor: Redaktor (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 26-12-12 14:20

Autor: karolina25 (---.elomza.pl)
Data: 26-12-12 10:22

Żywa szopka u Boboli owszem interesująca.
Jest jedna tylko kwestia: dlaczego kościół jest ...zamknięty i dlaczego nie ma tam WC pytała jedna przyjezdna, którą zdziwił ten fakt. Czy tak zachęcają duchowni tego kościoła wiernych do modlitwy?
==========================================>
Szanowna Pani a od kiedy WC jest zachętą do kościoła? Naprawdę głupszego argumentu to jeszcze nie słyszałem.




Taa...

Coś w tym jest ...
to Prawda

Kościół jest do zaspokajania potrzeb duchowych a nie społecznych czytam również fizjologicznych potrzebny zloty kielich a nie wychodek

ludzie myślący o sobie z zwłaszcza faceci w czerni nigdy nie rozumieli kobiet i ta mentalność pokutuje do dziś w zacofaniu społecznym płynącym z parafialnej sakra mętnej mentalności religijnie wychowanej od dziecka z poniżeniem kobiet które jest teologicznie uzasadnione ich służebną rolą a kibel "tron" jest potrzebny tym co kościołkiem rządzą służba idzie na pole...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

Kazańska 2

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

hej, jutro po godzinie 15 jadę do Olsztyna. Ktoś chętny? Jeżeli tak poproszę o tel 508 842 109

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

Panie Redaktor
To nie jest głupi argument. Zdarzenie to miało miejsce wczoraj podczas moich odwiedzin szopki u Boboli.
Wielu pocałowało klamkę kościoła a jedna starsza osoba spoza Łomży zapytała o WC. Skierowałam go do plebanii obok. Nie wiem czy ją tam wpuścili.
Problem WC przy kościele pokutuje od lat. Buduje się olbrzymie świątynie a najważniejszego przybytku nie uświadczysz.
Często za potrzebą idą za kościół.
Widziałam wyjątek w Szczecinie w podziemiach katedry głównej WC, dla mnie szok, czyściutko, miłe panie.... Dla owieczek to zbyteczny luksus. Niech idą w ....itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców


Wigilia. Stół zastawiony "jadłem wszelakiem", rodzice śpiewają kolędy, choinka pięknie świeci lampeczkami, a dziecko jak to dziecko - niecierpliwie czeka na prezenty. W końcu dzwonek do drzwi.
- To Święty Mikołaj! - radośnie krzyczy mały chłopczyk - Prezenty przyniósł!
Rzuca się do drzwi, otwiera i...
Do mieszkania rzeczywiście wtoczył się św. Mikołaj, ale tak pijany, że ledwo mógł na nogach ustać. Walnął się na kanapę i powiódł mętnym wzrokiem po biesiadnikach. Chłopczyk wcale nie zrażony tą sytuacją podbiegł do niego, szarpie go za rękaw i woła:
- Ja chcę taki duży, czerwony samochód strażacki z syreną!!!
- Aaaa, proszszę cieebie barccccco - wybełkotał Święty Mikołaj i ... podpalił mieszkanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tragiczne skutki antycovidowych szaleńców

wolałbym jednak nauczyciela jakiegoś ,gitarę mam klasyczna ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org