wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Grodzisk Mazowiecki. Antyszczepionkowcy chcieli wedrzeć się do punktu szczepień. Uderzono obsługę

Kogo byście polecili. Chodzi o sprawy rodzinne ( alimenty, podział majątku, kredyt, i rozdzielność majątkową) .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grodzisk Mazowiecki. Antyszczepionkowcy chcieli wedrzeć się do punktu szczepień. Uderzono obsługę

Zamawiałam kuchnie i szafę, jestem zadowolona wszystko ok ceny też.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grodzisk Mazowiecki. Antyszczepionkowcy chcieli wedrzeć się do punktu szczepień. Uderzono obsługę

12 gb będzie w dobrej promocji w biedronce od 6 grudnia , a sprawdź sklep ultima.pl ja tam zawsze robię zakupy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grodzisk Mazowiecki. Antyszczepionkowcy chcieli wedrzeć się do punktu szczepień. Uderzono obsługę

Niewiem czemu ale nie mogę wysłać ci wiadomosci


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grodzisk Mazowiecki. Antyszczepionkowcy chcieli wedrzeć się do punktu szczepień. Uderzono obsługę

pytam powaznie odpowie ktos ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grodzisk Mazowiecki. Antyszczepionkowcy chcieli wedrzeć się do punktu szczepień. Uderzono obsługę

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grodzisk Mazowiecki. Antyszczepionkowcy chcieli wedrzeć się do punktu szczepień. Uderzono obsługę

No wlasnie ja mam w klacie 136 ale jest jeszcze troche takich chlopakow w miescie co troche zelastwa ciagaja i wcale nic nie mozna kupic o ktos pytal o ponysl na biznes ostatnio juz ma sklep z takimi ubraniami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grodzisk Mazowiecki. Antyszczepionkowcy chcieli wedrzeć się do punktu szczepień. Uderzono obsługę

Kociaczki są śliczne.Ale wysterylizuj kotkę lub następnym razem przynajmniej uśpij ślepy miot.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org