wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kaczyński pozywa mnie za ujawnienie, że jest gejem! Czy dlatego prześladuje LGBT? Jan Piński

onaa23 ma racje sama się umaluj i taniej ci wyjdzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński pozywa mnie za ujawnienie, że jest gejem! Czy dlatego prześladuje LGBT? Jan Piński

A tam nie robią tylko tipsów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński pozywa mnie za ujawnienie, że jest gejem! Czy dlatego prześladuje LGBT? Jan Piński

Poszukuję osoby która przy okazji zawiezie przesyłkę 1kg do Bremen z Łomży. Nr kontaktowy tel 784-636-558.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński pozywa mnie za ujawnienie, że jest gejem! Czy dlatego prześladuje LGBT? Jan Piński

Dlaczego tak jest że ludzie ciężko pracujący fizycznie narazeni na urazy rąk, kręgosłupa ,szybciej sie starzejacy z powodu ciężkiej pracy, chodzący częsciej po lekarzach z tego powodu, zarabiają tak małe pieniądze a ludzie wykształceni pierdzący w stołek przy biurkach klikający tylko na klawiaturze komputera zarabiają kilkadziesiąt razy wiecejej, przecież to jest absurd..moim zdaniem od pracownika fizycznego dyrektorzy, prezesi, kierowniki między nimi powinna być różnica w zarobkach 1000zł a nie kilkadziesiąt tysięcy i wtedy byłby rozwiązany problem kryzysu i kasy starczałoby dla wszystkich a firmy nie byłyby doprowadzane do upadków.....!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński pozywa mnie za ujawnienie, że jest gejem! Czy dlatego prześladuje LGBT? Jan Piński

qawquz

o to mi k.wa chodzi,o te 4 punkty i tą 100.bo skoro to dla mojego bezpieczeństwa to po co mnie do tego zmuszać?może mnie k.wa nie zależy na bezpieczeństwie?może nie pasuje zapinanie i rozpinanie tych pasów,a może poszli do lasu...powinno to być zalecenie,a nie obowiązek.
pierdo.ne policyjne nakazy!a na wypadki się zdążyłem napatrzeć,w większości ofiary są spowodowane brakiem wyobraźni kierowców(po obu stronach).bez różnicy czy Zapniesz pasy jak przy 150km/h Wypadniesz na łuku z drogi i Zaliczysz dach i Pofikołkujesz w las.lub przy 130 Wylecisz komuś na czołówkę.Sądzisz,że owinięcie się szarfą jak mumia coś Ci wtedy pomoże?
nie jestem przeciwnikiem zapinania pasów,chodzi mi o to,że powinien to być mój wybór,a nie Wasz nakaz.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński pozywa mnie za ujawnienie, że jest gejem! Czy dlatego prześladuje LGBT? Jan Piński

solidarność,solidarność tzn.pis,pis...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński pozywa mnie za ujawnienie, że jest gejem! Czy dlatego prześladuje LGBT? Jan Piński

http://mylomza.pl/home/region/item/3472-zabiła.html

I wszystko wiadomo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński pozywa mnie za ujawnienie, że jest gejem! Czy dlatego prześladuje LGBT? Jan Piński

należałoby tez zamurowac okna na 8 piętrach wszak sa niebezpieczne obywatel moze wysokczyc i sie zabic, obywatel to czlowiek nieswiadomy i tylko ustawodawca wie co jest dla niego dobre.

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński pozywa mnie za ujawnienie, że jest gejem! Czy dlatego prześladuje LGBT? Jan Piński

praca jest tyle warta ile ktos chce ci za nia zaplacic, ale to sfera prywatna. Urzedasy maja odgorne profity przywileje za nic..no i plus te wczes emer. wniosek jest taki: mniej panstwa w panstwie ..mniej o jakies 90%

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński pozywa mnie za ujawnienie, że jest gejem! Czy dlatego prześladuje LGBT? Jan Piński

jarecki - tak z ciekawości zajrzałam jeszcze do działu "sport" na 4lomza, o tu: http://www.4lomza.pl/index.php?k=158 i prawie w każdym artykule na samym końcu jest jakaś wzmianka o następnym meczu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński pozywa mnie za ujawnienie, że jest gejem! Czy dlatego prześladuje LGBT? Jan Piński

Jaka wyjaśniona??????????? Na jaką gębę?????????? Na gębę stawialismy 65 lat temu zabudowania ?????????? Na gębę płacilismy za wszystko????????
Nikt nie kwestionował istnienia tu drogi nad rzeke ,czy to była Zydowska , czy Krzywe Koło (bo tak się do niedawna nazywało to......wysypisko).
Mam też urzędowy plan z ul.Zydowską w innym jej biegu .....
Nie myśl , że na gębę moja mama prowadziła tu przez szereg lat piekarnię
rodzinną . Wywoziła pieczywo np. do łomżyńskiej Hali zawsze tą samą drogą z podwórka a ja mam albo postawiony mur żelazny , niczym w więzieniu - ośmiometrowe słupy żelazne , wbijane w głąb przy ogrodzeniu wysięgnikiem do nieba z młotem wibracyjnym ( cały dom trząsł się w posadach) albo zabija mi się drogę wyjazdową blachą budowlaną. Z drugiej strony mam odcięte wyjście z domu , z trzeciej......i z czwartej......e, co tam, uczymy się fruwać .
Także zapytam Cię teraz - czy masz dowody na swoje twierdzenia , czy też znasz tylko tzw. jedynie słuszną prawdę silniejszego?!
Postawię tAkie pytanie - kiedy tu była droga szersza od ul.Rybaki ?! Ta odwieczna waska uliczka mierzy obecnie sześć mertów plus dwa chodniki po ok. trzy metry....Tymczasem swoje dokumenty mogę czytac...sobie...
Pewnie bym skorzystała z Twojej rady ...ale "tu se ne de",jak mowią Czesi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński pozywa mnie za ujawnienie, że jest gejem! Czy dlatego prześladuje LGBT? Jan Piński

a kto byl odbiorca dopowiedz

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński pozywa mnie za ujawnienie, że jest gejem! Czy dlatego prześladuje LGBT? Jan Piński

Tępy jesteś. Napisał mało czytelnie, kapisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org