niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zaszczepił się AstraZeneką

polecam kontakt z Państwową Inspekcją Handlową, albo od razu z RZECZNIKIEM PRAW KONSUMENTA oddział w Białymstoku, niejednokrotnie korzystałam z pomocy ww. instytucji, pomoc była w 100 % skuteczna. Możesz napisać maila albo zadzwonić do RZECZNIKA on doradzi ci co zrobić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

Jak można uczyć dziecko angielskiego skoro ono nie zna dobrze polskiego? A fitness to już wogóle przegięcie moim zdaniem,przecież one są tak ruchliwe,że nie potrzeba im zajęć w tym stylu.Taka moda nastała i mamusie będą się chwalić innym mamom,że ich dzieci w wieku 3. lat chodzą na fit.i ang. tylko czyim kosztem.Mam nadzieję,że nie dzieci.pzdr

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

Może koleżanko naucz się czytać dokładniej ze zrozumieniem, ja pisałam o roztworze 35% a te szyny, o których piszesz to dużo mniejsze stężenie ;-)

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

Po pierwsze jednomandatowe okręgi wyborcze, które spowodują, że do rządu dostaną się ludzie mądrzy a nie wystawiani jako "jedynki partyjne" przez swoich wodzów.
Po drugie, ludzie muszą przestać słuchać obietnic socjalistów takich jak Tusk, Kaczyński, Pawlak, hipokryta palikot i reszta czerwonej hołoty.
Po trzecie muszą sami przejść do działania, a nie tylko narzekać że "nam źle", "my nic nie możemy" itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

Zawsze podziwiałam kobiety, które zdobywają się na to, aby obciąć na krótko długie włosy. Sama mam włosy do pasa i nie wyobrażam sobie, żeby miała je kiedyś obciąć, z kolei bardzo podobają mi się u innych kobiet fajne krótkie fryzurki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

To naprawdę działa J))))

Zainwestuj 5z, zyskaj duzo wiecej. Zamien 5 zl w calkiem pokazna sumke. Inwestujesz tylko 5 zl. Usiadz wygodnie i dokladnie przeczytaj... To bardzo wazne zebyo zrozumial wszystko dokladnie... To jest prostsze niz myslisz... Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zl za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wklad wynosi 5 zl po drugie potrzebujesz troszke pracy doslownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dzis albo jutro!). Zarobisz jak kazdy, kto bierze w tym udzial nawet do 15000 zl w okragly miesiac! (ja dokladnie zarobilem 8000 w miesic bo poswiecilem 2 godzinki a nie 30 minut! Oplacalo sie.). Ten sposób wymyslil Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor
na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak sie rozeszlo az trafilo do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to latwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut zeby spokojnie o tym przeczytac zapisz ta wiadomosoc i wróc kiedy bedziesz miec czas : )

Teraz udowodnie Ci, iz jest to LEGALNY BIZNES!!! Nie potrzebujesz niczego sprzedawac! Nie potrzebujesz rozmawiac o tym z przyjaciólmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, ze chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmialy(a) to problem masz z glowy - bo nie musisz miec bezpośredniego kontaktu z drugim czlowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma reke na pulsie moze osiągnąc sukces i wzbogacic sie o kilkadziesiąt tysiecy zlotych. Jeżli wierzysz, ze kazdy ma swoje piec minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane ponizej! To Twoja szansa na zmiane Twojej przyszlości! To jest NAJTANSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniedzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo sie rozgadalem.

Ten program dziala i niewazne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE wazne ile masz lat. I na dodatek NIE bedziesz potrzebowac specjalnej wiedzy lub talentu. NIE bedziesz przeglądal stron internetowych, NIE bedziesz nigdzie dzwonic, klikac w bannery, lub SPAMowac, NIE bedziesz takze placic za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z mozliwością obslugi przez Internet, ale nie koniecznie), - Okolo 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!

KROK 1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, zeby zarobic musisz cos od siebie dac! Wiec pierwsze co musisz zrobic to zainwestowac TYLKO 5 ZL. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- \"jeśli nic nie zainwestujesz - nic wiekszego nie zyskasz!\". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiac z powiekszającą sie rzeszą ludzi! Tak wiec, przelej 5 zl na PIERWSZE znajdujące sie ponizej konto bankowe z tytulem przelewu
: \"Inwestuje 5zl.\" CHCE, ZEBYS WIEDZIAL (A), ZE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAC TEN PROGRAM LEGALNYM! To jest bardzo wazne, aby w tytule przelewu znalazlo sie zdanie \" Inwestuje 5zl.\" To naprawde proste!!! Gdy przelejesz 5zl na pierwsze konto z ponizszej listy, to mozesz juz sie szeroko uśmiechnąc . Nie wiem czy wiesz, ale juz czerpiesz z tego programu wielkie korzyoci. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista:

1. Nr konta: 21 2490 0005 0000 4000 3082 3935

2. Nr konta: 90 1160 2202 0000 0000 8586 8919

3. Nr konta: 50 1020 5558 1111 1158 1290 0091

4. Nr konta: 21 2490 0005 0000 4000 3082 3935

5. Nr konta: 16 1060 0076 0000 3070 0042 9890

PAMIETAJ!!! Wplac 5 zl na konto nr.1 i jako nazwe odbiorcy i dane wpisz \"xxx\" ze wzgledu na ochrone danych(nie wpisuj kodu pocztowego w ogóle), a jezeli dobrze przepiszesz(skopiujesz) numer konta to pieniądze i tak dojdą!!!

KROK 2 Gdy juz przelaleo 5 zl na konto znajdujące sie na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAZNE!!!), nastepną rzeczą, którą musisz zrobic to zrobic kopie tej wiadomości ,później numer konta 1 skasuj i przesun numery kont o oczko w góre czyli nr 2 na 1 , 3 na 2 , 4 na 3, 5 na 4 , a pod numerem 5 dopisz swoje konto. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJE, PONIEWAZ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHLANNY!!! Robisz to wszystko po to by wyslac ten caly tekst ponownie (korzystając z twojej ksiązki mailowej albo reklamowac na swojej stronie WWW lub w inny sposób do np. 40 osób ale im wiecej tym lepiej. POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykladowe 3 osoby, oczywiocie NIE są to wszystkie, które braly udzial w tym programie i które zainwestowaly nic innego jak 5 zl i 30 minut swojego czasu.

\"Jaki wspanialy plan! Zrobilem wszystko co mi poradziliocie z jakieo 3 tygodnie temu i co prawda nie udalo mi sie uzbierac 15 000 o których mówiliocie, ale te 9 135zl tez mnie powalily, a jest jeszcze tydzien!! \" Tomasz Watorek , Warszawa \"Czeoc. Tu Justyna! No cóz, co moge powiedziec? DZIEKUJE BARDZO BARDZOOO MOCNO wyslalam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomnialam o całej tej sprawie bo tak naprawde nie wierzylam w to, a te 5 zlotych to jeszcze nikogo nie uratowalo. Ale jak zobaczylam moje konto po kilku tygodniach to sie zalamalam!!!!! W tym dobrym znaczeniu! Bylo tam prawie 15 000 zlotych!!! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przeciez za kolejnych 30 dni bede miec tego wiecej!!! Dziekuje jeszcze raz!!!!\" Justyna Tojan, Strzelce Opolskie

\"Bylam zaskoczona kiedy zobaczylam moje konto!! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazlo sie 9 440zl. Na początku myślalam, ze to jakiś bląd wkradl im sie do kompów. Ale potem wyplacilam pieniądze i kupilem sobie super kompa!!! Nareszcie!!! Dzieki, dzieki, dzieki!!!\" Aga Bodler, Gdansk

Kilka miesiecy temu, kazdy z tych ludzi robil dokladnie to samo co Ty teraz w tej chwili, czytal to i sie zastanawial. A tutaj troszke matematyki : Kiedy wyślesz swoje maile lub rozpowszechnisz tą wiadomośc w inny sposób, bedziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobic powazne pieniądze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

ad. 1. jednomandatowe okręgi wyborcze- www.zmieleni.pl
ad. 2. to kogo sluchac?
ad. 3. w jaki sposob?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

Jeszcze odnośnie JOW - jeżeli ktoś chciał by pomóc w zbieraniu podpisów, lub czuje że jest w stanie zebrać co najmniej kilka podpisów wśród znajomych i rodziny to zapraszam do współpracy, proszę pisać na meila: pgdg@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

Od dawna wiadomo że pis dąży do tego żeby Polska była 51 stanem USA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

A ile stanów na razie ma USA?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

Ja zmieniam fryzurę mniej więcej 2-3 razy w miesiącu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

Oprócz korepetycji pamiętaj o samodzielnej pracy na językiem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

Hej. Podaj maila, to podam adres mailowy osoby, która udziela korków do rozszerzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

Ja udzielam korepetycji do matury rozszerzonej.
Jeśli jesteś nadal zainteresowana/y, odezwij się na e-mail: korepetycjezjang@gmail.com



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

zapomiałem dodac że gest szybkiego sięgania do krocza meskiego przez jego własciciela jest teraz obowiazujący w świecie celebryckim oraz lansu i bansu.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

Polecam :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

USA ma już 51 stan, jeśli nie wiesz takich rzeczy pozostaje wikipedia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

W Wielkiej Brytanii pojawiają się liczne głosy przeciw JOW. Chcą się z tego wycofać. To nie jest lek na całe zło

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

spotkanie mozna zorganizowac w ogrodku pod grusza, jak dobrze licze sa tam 3-4 parasole to sie pomiescimy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

na całe zło może nie ale na nasze polskie jest skuteczny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

Ja mam 1,8 duratec i z powodu potencjalnych problemów z głowicą, przed którymi ostrzegał mnie serwis o gazie dawno zapomniałem. A mój silniczek trochę więcej pali od twojego, szczególnie w mieście, no i auto dużo cięższe!
Z gazem niestety wiążą się ciągle jakieś inne problemy. Ja miałem 2 auta przerobione na lpg. I powiedziałem sobie, że już nigdy więcej!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

Słyszałem, że od marca przyszłego roku mają zwalniać cały personel i zatrudniać na nowych warunkach. Czy ktoś wie więcej na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

sorry, źle napisałam w pierwszym poście, chodziło mi że 90zł za cały miesiąc przy całodniowym pobycie dziecka w przedszkolu.Jesli dziecko byłoby na pół dnia odpowiednio mniejsza opłata ZA MIESIĄC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

Przyjmuje też na nfz na sybiraków

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

Dla mnie to nie lekarz tak samo jak jego córka-omijam z daleka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

odnaleźć miało byc ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

Wyjazd 10 listopada o 7:30 z Łomży do Wawy
Powrót w tego samego dnia o godzinie 14.

3 wolne miejsca

tel. 604399440

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

Rzepicha - sprawdziłeś/aś czy prąd dociera do rozrusznika?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

W każdym razie prywatnie podobno wykazał sie wyleczeniem wielu dzieci, przede wszystkim w alergiach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

o młody już wszyszedł z inicjatywą, a przyjdziesz..? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

W końcu jakies konkrety w temacie. Oczywiście oddałem swój głos, tylko czemu nie ma opcji tam podania PESEL-u ? No chyba, że to nie konieczne na tej liscie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

maturzysta_15 na pierwszą przymiarkę poszłam i ona mi dała suknię, którą niby wybrałam. Ok to był model tej sukienki tylko tak starej i już wiele wiele razy używanej, że to wyglądało jak szmata do podłogi, to zaproponowano mi, żeby przeszyć dół, miało wyglądać pięknie-ok zgodziłam się. Po przeszyciu wyglądało to jeszcze gorzej- (przypomnę 3 dni przed ślubem), Pani ta zaproponowała mi wybór innej sukni, tylko z wystawy. Niestety nie podobało mi się nic, dopiero krótko po nerwach moich i osób, które ze mną tam były Pani Właścicielka stwierdziła, że ona ma ten sam model tej sukni, którą wybrałam rok wcześniej i ją wyjęła. Już nikt się nic nie odzywał, przymierzyłam, Pani Krawcowa doradziła co i jak, zrobiła długość i wszystko było ok. Pani Właścicielka później wszystko zrzuciła na Panią Krawcową, że nie tak w umowie wpisała model Sukienki i to było jej wytłumaczenie, ale jak wcześniej z nią rozmawiałam mówiłam model sukni to wiedziała o którą chodzi, a nazwę podałam z umowy. Coś z tą panią jest nie tak, może po prostu nie zależy już jej na opinii i klientkach.
A wplątywałam się w nią, bo po prostu cały dół się rwał, była delikatna, a na przymiarce było dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

To może nie koniecznie rozrząd a moduł zapłonowy lub czujnik położenia wału.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

oj moi kochani trudno jest w tej chwili powiedzieć który bank jest najlepszy. Na zdrowy rozsądek to PKO BP bo to bank skarbu państwa. Pozostałe wszystkie banki to banki z kapitałem zachodnim których banki matki znajdują się w głównych i nie tylko państwach europy zachodniej. Jak wam wiadomo wszystkie te banki w jakimś wiekszym lub mniejszym stopniu były wspierane kapitałem przez rządy ich państw bo stabilnośc ich chwiała się w posadach I DO CHWILI OBECNEJ NIE WYSZŁY ONE Z TEGO DOŁKA W MIEJSZYM LUB WIĘKSZYM STOPNIU. Oczywistym jest ,że o dziwo dzięki stabilnej sytuacji gospodarczej w polsce ich wszystkie córki czyli filie w Polsce mają sie dobrze i przynosza zyski. I tu jest problem i jak to się mówi pies pogrzebany ,ponieważ sukces tych fili skłąda się z naszych pieniędzy a pieniązki te chętnie by wywiezli z naszego kraju aby ratować padające ich matki w europie zachodniej. Nie bez przyczyny pojawiły się ostatnio w kraju hasła " jedz do Hiszpani czy Portugali , Włoch itp bo pieniądze twoje już tam są". To nie powstało bez przyczyny ponieważ mimo działającego nadzoru finansowego banki te w ukryty sposób wywowrzą z naszego kraju kapitał czyli nasze oszczedności dla ratowania swoich upadających banków . I w tym jest problem nad którym nikt nie panuje w tym kraju o czym większośc wie ale udaje ,ze nie ma problemu . Oczywiście do czasu gdy nastapi krach a nadzór bankowy nie bedzie w stanie pokryć roszczeń nawet do pułapów gwarantowanych funduszem bankowym . I to jest całkiem realne. Wracając do sytuacji PKO BP to jest chyba oczywiste nie mamy w tym przypadku do czynienia z transferem naszych oszczędności za granicę bo jest to w całości bank skarbu państwa - ostatni w tym kraju. Upadek tego banku to upadek całego państwa a to nie jest takie łatwe. Nasza bankowość jest w dobrej kondycji . Odnośnie Aliro bank to zwróce wam uwagę ,że jest to bank z kapitałem zachodnim własnośc grupy Tesara która ma problemy finansowe i w tej chwili usiłuje ten bank sprzedać. W sumie bank ten dobrze sobie radzi na rynku ale losy sa jego neipewne już chyba od 3 miesięcy ponieważ jest wystawiony na sprzedaż a kupców nie ma. Wiadomym jest ,ze cena jaką za niego własciciel rząda pceniana jest jako zawyżona i jak co to moze tylko dostac za ten bank połowe tego co chce. I o dziwo jedynym realnym chętnym i zdolnym do kupna tego banku jest bank PKO BO wspólnie z PZU SA . Rozmowy w tej sprawie trwają i myśle ,że PKO BP w sumie skarb państwa przejmie ten bank.

Tak więc moi kochani gdzie te wasze bezpieczne banki ? Jak sami widzicie to PKO BP w tej chwili jest jedynym w kraju bankiem dajacym poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji twoich pieniedzy. Pisząc stabilizacji nie pomyliłem się bo oprocentowanie jest w tym banku tak marne ,że pieniądze sa faktycznie stabilne a elestyczność prowadzonych lokat bankowych iście na pzoiomie PRLOWSKIEJ bankowości. ALe w sumie czy właśnie ta cecha nie uratowała tej bankowości przed tak powaznymi problemami jakie maja banki państw zachodnich.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

A partnera masz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaszczepił się AstraZeneką

Po studniówce też coś trzeba skręcić.???


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org