sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Amantadyna

http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2012/10/10/przemyslaw-cuske-stop-nop-szczepionki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amantadyna

Mógł się jeszcze zawiesić, warto spróbować i stuknąć w niego pare razy.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amantadyna

Jak Ci przygasają światła/ kontrolki to wtedy szczotki lub tuleje w rozruszniku. Stacyjka też może być odpowiedzialna za to. Sprawdź czy dociera w ogóle prąd do rozrusznika, najprostszym sposobem to probówką samochodową.

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amantadyna

Witam,
Zachęcam do stworzenia rankingu sklepów, w których według Was są największe problemy z reklamacją. Ja obstawiam sklep CCC, gdzie reklamacja butów to koszmar. Reklamacje nigdy nie są pozytywnie rozpatrywane . Kilka miesięcy temu kupiłem tam buty, rozpruły się i chciałem naprawy. Odmówiono mi twierdząc ze rozprucie po 5 miesiącach buta, to jego zużycie. Nie jest to jednak jedyna sytuacja w mim przypadku, podobnie było z innymi butami. Skarżą się także na to znajomi. Dlatego stwierdzam, że nie kupuję więcej już tam obuwia.
A wy jakie problemy mieliście z reklamacjami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amantadyna

może i by miał lecz w Łomży w Piątnicy mało prawdopodobne

Ps. Szkoda że już nie ma Społecznej szkoły podstawowej może to byłby lepszy pomysł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amantadyna

Kiedyś było spotkanie forumowiczów (dawno dawno temu stara elita pewnie pamięta) i dużo osób nie zawitało bo każdy bał się że jeden od drugiego dostanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amantadyna

Pewnie *piotrek* ma rację. Ciekawe do kogo należy grunt? Ma swoją wartość. Biedronka nie buduje lokali tylko je wynajmuje. Ciekawe komu zależy na "uwolnieniu" działki.
Swoją drogą to jedyna stacja w centrum miasta.
Ja chcę by została. Mieszkańcy Rembelina (i nie tylko) będą mieli "daleko" do CPN'u jak tą zlikwidują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amantadyna

Ja też oddawałam tam nie raz buty do reklamacji i nigdy jej pozytywnie nie rozpatrzyli tłumacząć , że buty mają swój okres ważności hahaha a miały zaledwie 2 miesiące....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amantadyna

podeprzyj się okularkami - http://simlock24.pl/simlock/Nokia/6600%20Fold/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amantadyna

a ja kiedyś kupił adidasy i rozpadły mnie się przy dojeniu krów.udałem się do sklepu,a tam stwierdzili,że używałem butów niezgodnie z ich przeznaczeniem.
a niby co w siatkie miałem z mućkami grać...?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amantadyna

może być...na kolano takich i ostre razy zadać! :-)

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amantadyna

a jak buty to raz miałam nie przyjemną sytuacje gdy kupiłam w sklepie CLIFF galeria . Usłyszałam buty się rozkleiły ponieważ no były używane heh tak to można zrozumieć a i oczywiście reklamacji nie uznano

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amantadyna

30 minut dla normalnego pracownika. Nie z grupą.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amantadyna

To sie dowiedziales

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org