czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
My chcemy Boga!

Może Ci którzy wchodzili mieli po prostu rezerwację? Ja tam byłam co prawda tylko raz, ale źle nie było :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

NAJPROSCIEJ BĘDZIE JECHAC I ZAPYTAC NA MIEJSCU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

@rzepicha: jasne, że robiłem pod przepisem są nawet fotki moich pierwszych wypieków :-) a tu jest przepis na zakwas - http://gotuj.skutecznie.tv/2011/09/jak-zrobic-zakwas-do-pieczenia-chleba/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

Tak w B-stoku dadza ci za darmo powachac hehehehe 2-3 zapachy i albo kupujesz albo opuszczasz perfumerie,a zapisac zapachy hehehe to to juz jest ostaznie koltunstwo na swiecie,wachasz 2-3 zapachy i albo kupujesz albo wypad tak jest wszedziej na swiecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

hahah "nie`dotyczy" dzięki za radę :)
a wracając do tematu i mojej głównej prośby, to liczę chociaż na jakieś imiona? naprawdę jest to ważna sprawa i dość nietypowa, dlatego dzwonienie do tego lokalu nie wchodzi w grę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

ojca dziecku szukasz ????
a jaśniej to trzeba było wczoraj myśleć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

Nie podoba się to po co tam chcesz wejść Nie wpuścili i masz żal jak by wpuścili to byś się cieszył może wyglądałeś na takiego co się nie wpuszcza bo imprezę gnoi. Tyle knajp idź gdzieś indziej i przestań szlochać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

Nie no z Konarzyc może być miałam też na myśli okolice Łomży :) heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

nieźle nieźle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

ja wiem to musze farbe amelinowom .... moze byc ciongnimk czerowny i farba nie zejdzie !!!

heeeeeej ale wolno jedzie..

to po ile te amelinium ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

hehehehe .. łomżyński klllubink pantofelki i jensy luisa . Lansce trance samotni panowie po 30 wlewają w siebie litry alkoholu na odwagę bo myślą ze jakaś panna na zapijaczona mordę poleci:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

czesio!
to takie okrongłe jest i złote i tym się w sklepach płaci, albo w skarpete zbiera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

dzienkuje zielonooka!

och te chopy! tylko czyhają by kobietę bezbronną zniewolić, sponiewierać, a pózniej porzucić i na Forułum tym paluchami wytykać!

mały! nie ze mną te numery!

co do szmalca, to nie przesadzaj!

już w tym filmie o pajonkach było jak ten Bogdaniec ze Zbyszkowa z tą Jagusią, co pózniej za Borewicza tego starego wyszła i chłopy wszystkie po stogach jom ciongali, razem na miśka i jakiegoś zwierza co po bajorach pywał polować poszli by szmalca sie zadobyć i do ran nawet go przykładać, bo im stryja jakiegoś te pajonki pogryzły!

szmalec jest dobry na wszystko! jak widzisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

a tak w ogóle, to przeglądu aktualnego na miotłę nie masz, że na samolot się pchasz?

ja swojej ostatnio przegląd w Piątnicy robiłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

W Piekarni w Piątnicy na ulicy Stawistowskiej 41 można dostać chlebek 100% z mąki żytniej,gdzieś 2zł za 0.5 kg taki mały.
Na opakowaniu jest napisane,że z samej mąki żytniej typ 2000 jest robiony+woda,drożdze,sól.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

no nie wierze... nawet formatowanie tekstu na tym zjebanym forum juz spierdolili ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

Ewentualnie PKSem do Wawy, a z Wawy jest nie zły dojazd. Jeździ też z Wawy ModlinBus z pod Złotych Tarasów. Bilet kosztuje chyba koło 25 zł.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

photoshop....kup sobie!
corel.....również kup sobie ;-) (albo ściągnij z torrentów ;D )

picasa :) za darmo do pobrania ze strony producenta z tego co wiem...

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!


http://www.boro-laser.com.pl/p892,e37220-dyplom-z-okazji-pierwszej-komunii.html




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

no piszta baby, piszta co w ten długi wieczór robita!

ja tera tego mikstera naszego oglądała. Krispin na niego wołajo czy jakoś tak.

ale ciacho! co?

tylko pojonć nie moge po co go do tej Angliji wysyłajo, skoro takich lasek jak ja na przykład, u nas pełno jezd!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

Powiedz który to gabinet. Ja właśnie też leczę zębiska, będę wiedziała gdzie nie chodzić :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

na allegro pewnie mozna zamowic.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

laur1111xxx, twoja wiarygodność w tym momencie dla mnie jest zerowa... raz piszesz że jestes pielęgniarką w piekarni a później że jednak robiłaś za cukiernika... Nie masz pojęcia o czym piszesz, gdyby małe piekarnie robiły naturalnie nie utrzymałby się na rynku... chyba że małą piekarnią nazywasz jakąś babcie na wsi która piecze kilka bochenków tygodniowo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

no widze, że zgodna z Ciebie baba!

to ja Ci te gałenzie, co jem z czarnego bza wycieła, za darmo oddam.

ja tam palić nie musze. dużo nas w domu, to ciepło jest.

napisz tylko kiedy przyjedziesz, abym doma była!

pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy Boga!

hm a mi tam powiedziały na szosie, że dopłata do plomby to kwota 80- 120 zł. Interesujące :) A nie wiesz jak z ewentualnym kanałowym?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org