piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poruszający katolicki film na Wielki Czwartek || Jaka jest prawda?

kosztowne prostytutki mają z Bułgarii, niechaj jadzie, czy zadzwoni, jak nie ma jak jachać i się ino wywie co, gdzie i za wiele...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poruszający katolicki film na Wielki Czwartek || Jaka jest prawda?

szanelka!
jak się nudzisz i nie wiesz co robić i jak smutasy jakieś Cię nachodzą, to
seta, zakonś chlebem ze szmalcem i ogórasem kiszonym i popraw setą!
ja tak robię i maruda taki też, a mówią, że to autorytet jakiś czy cós na tym Forułum! jemu wierzyć możesz!

szkoda jeszcze, że Ten co ma mnicka takiego Cx! och trudno spamiętac! cóś jak wzór kwasa jakiegoś, Rachunku Sumienia nie kazał Ci zrobić to wieczorowo poro!

za ciemno na dworze?!
ja tylko czekam, aż te lampy zapalom i pod tako latarnie ide i z lubościo pasji swojej sie oddaje!
no tylko bez głupich pomysłów jakiś! latawica to ja nie byłam i nie jestem
, ale jak to mówią, wszystko przedemno!
ja tam ksionzki czytam, bo widno jest, a w domu, to ta oszczędna sknera,kurdupel mój, swiatło mi gasi, a przy śfieczce to mi sie ksionzka zapaliła!
czytała ja ostatnio tytuła nie spamietać idzie, ale jakby "Przewinęło z trzaskiem" czy cóś?
taka Skarpet chyba była i wojny tam jakieś były.
indiance z niemcami o cóś sie ganiali i gajowy taki przyszed i z lasa im zpindalać kazał. te niemce to jakiś zaczepny naród chyba, bo i filma ja oglondała jak ich nasi z pod Grunwalda jakiegoś pognali! ale to o pajonkach chyba był, bo mówili ze to krzyżaki jakieś.
a Grunwald to ten co śpiewał tak pienknie jak ja prawie.
tak wszystko jakoś mi sie chyba zagmatfało troche, ale cóś takiego było!

no i nie obrażajta sie na mnie i Ty szanelko i Ty od kwasa!
wczoraj ja próbowała kominek pomóc postawic to i majster obrazony i Ta, co sie przy nim grzać chciała!
a ja to z dobrego serca przecie robie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org