sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Płużański: zmienione nazwiska oprawców Żołnierzy Wyklętych

Ja znajdę Ci w realu nie tam na portalu ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płużański: zmienione nazwiska oprawców Żołnierzy Wyklętych

http://www.youtube.com/watch?v=bdAw1TlzpmI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płużański: zmienione nazwiska oprawców Żołnierzy Wyklętych

potrzebuje internetu od grudnia os maria. co polecacie może jakaś radiówka, liczę na transfer 10mb +/-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płużański: zmienione nazwiska oprawców Żołnierzy Wyklętych

ale przecież to osk każe robić takie badania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płużański: zmienione nazwiska oprawców Żołnierzy Wyklętych

Właściciel portalu na żądania takich - jak sie okazuje - "szaraków" wcale nie zwraca uwagi... Ale jak ja nagłaśniałam sprawę złodzieja łomżyńskiego radcy Zbigniewa P. o którym było w tvn, w "Kontaktach" itp, to na żądanie jego żony Sędzi temat był usuwany z 4lomza w sposób błyskawiczny...
Do tej pory każda moja wzmianka o tym złodzieju jest automatycznie usuwana. Wychodzi na to ze są równi i równiejsi. Ostatnio poszukiwałam osób które również zostały pozbawione środków do życia przez działania tego pana - mój temat w perfidny sposób został usunięty a 4lomza nie informowała o tym wszem i wobec tak jak to robi w przypadku w/w tematu oraz o MPEC-u.

Na innych stronach moich tematów mi nie usuwano a na tej natychmiast :)
Dziwne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płużański: zmienione nazwiska oprawców Żołnierzy Wyklętych

W centrum katolickim przyjmuje dietętyk



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płużański: zmienione nazwiska oprawców Żołnierzy Wyklętych

Ja również popieram poprzedników...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płużański: zmienione nazwiska oprawców Żołnierzy Wyklętych

Jak mawiał dr Strosamjer :
" Gdyby głupota umiała fruwać, to unosiłaby się Pani jak gołębica" - Pani Figo

Od kiedy to surowe mięso powoduje agresję u psów?
Ich agresję to powodują głupi ludzie !!!
Jak napisała słusznie " drzewko szczęścia" ...jedz dziewczyno do schroniska i zobacz te <agresywne> psy, które po wejściu do ich klatek skaczą z radości i dopominają się głaskania !!!

To zasługa ludzi którzy tam pracują - sama widziałam łzy w oczach pani tam pracującej, gdy jeden ze szczeniaków zdechł ( szczeniaki zostały przywiezione już zarażone - jak się póżniej okazało przez parwowirozę).
O kierowniczce schroniska nie wspomnę, która nie ma wolnych sobót, niedziel, świąt bo pracownik musi mieć wolne - Ona - nie, ale psy o tym nie wiedzą i chcą mieć świeżą wodę co dzień, a szczeniaczki muszą być nakarmione i dopilnowane.

Debi40 - nawet im nie tłumacz bo głupiec nie zrozumie, a mądremu nie trzeba dwa razy powtarzać, a jak ktoś nie rozumie, że samochód się psuje ....to ich problem. Zresztą o pomoc nie prosiła ani kierowniczka schroniska, ani pracownicy - tylko wolontariuszka, która chciała być pomocna - wierząc w bezinteresowną pomoc ludzi.

" Silnemu nie pomagaj;
głupiemu nie próbuj tłumaczyć"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płużański: zmienione nazwiska oprawców Żołnierzy Wyklętych

Czy to ma znaczenie gdzie leżal? Nie żyje człowiek. Która to już ofiara w ostatnim czasie? Wkurza mnie to że niektorzy trabią o sukcesie «europejskiej nocy bez wypadków» a gdzieś dalej, ale nadal blisko nas, malolaty rozbijają się autami po rowach. Polska wypadkami stoi. Tyle ludzi ginie co dzień na drogach. Może prawo jazdy powinno być twardo od 21 r.ż? Może jazdę samochodem każdy kierowca powinien zacząć traktować serio a nie "z zimnym łokciem"? Może z dróg powinny zniknąć składane z 10 aut zlomy które rozbijają się na kilka części w wypadkach i zabijają ludzi? Jak? ? ! Gdzie recepta na prawdziwy "sukces nocy bez wypadku"?
O tym trzeba rozmawiać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płużański: zmienione nazwiska oprawców Żołnierzy Wyklętych

mój pomysł jest prosty. Wszystkie psy trzymane w domu powinny byc chipowne. Zakładam że każdy kto ma w domu psa powinien też płacić podatek. Budżet miasta by nie zubozal a z podatku finansowane powinno być owo chipowanie. A straż miejska powinna kontrolować dowód opłacania podatku za pieska. Skończył by się problem bezpańskich psów. przynajmniej częściowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płużański: zmienione nazwiska oprawców Żołnierzy Wyklętych

Tak przy okazji apeluję o nie wrzucanie psów na teren schroniska.Ostatnio wrzucono tak dwie suczki.Zawsze luzem biega kilka psów.Nowy jest dla nich intruzem i mogą zrobić mu krzywdę.Wrzucone pieski są bardzo wystraszone : nowe miejsce,dużo szczekających psów i obcy ludzie.Jest problem z ich schwytaniem i uciekają,nawet wspinając się po siatce.
Bezdomne psy trzeba zgłaszać do Urzędu Miasta.Wtedy schronisko dostaje zlecenie ich odłowienia.
Schronisko nie przyjmuje psów od osób prywatnych.Tylko po zgłoszeniu w Urzędzie Miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płużański: zmienione nazwiska oprawców Żołnierzy Wyklętych

Zgadzam się co do czipowania.Łatwiej można byłoby to kontrolować i namierzyć właściciela porzuconego psa.Mogłoby się to przenieść a wioski,bo tam problem jest większy.Nie mam również nic przeciwko obowiązkowej sterylizacji psów nie przeznaczonych do hodowli.Obecnie to spory koszt-szkoda.
Wiem,że w sterylizacji wiejskich suk pomaga Fundacja "Zwierzęta i my".Pewną ilość psów rocznie również sterylizuje Fundacja "Kastor".
Trzeba się z nimi bezpośrednio skontaktować,bo nie wiem w jakim rejonie działają i z jakimi lekarzami mają umowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płużański: zmienione nazwiska oprawców Żołnierzy Wyklętych

Bo tak jest,niestety.Psy najczęściej stoją na łańcuchach przy lichej budzie,jeśli w ogóle taka jest.Dostają resztki ze stołu : ogryzione do ostatniego skrawka mięsa kości,wodnistą zupę,która zostanie na dnie garnka.I pies ma szczekać,bo taki cichy jest wyganiany i biorą sobie następnego.
Tam jest tak wiele do zrobienia.Rozmawia się bardzo trudno.Pies to pies.Ma stać na łańcuchu i szczekać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płużański: zmienione nazwiska oprawców Żołnierzy Wyklętych

kierowcy maja we krwi ,ze gdy zbizaja sie do skrzyzowania to poprostu zwalniaja!!!!!!!!!!: drzewko_szczescia!!!! ja tak robie bo nie wiadomo skad i co wyskoczy!!!!!!!!


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płużański: zmienione nazwiska oprawców Żołnierzy Wyklętych

no to UPRAWNIONY takim łączem - "100M ściąganie 30M wysyłanie" - będziesz mógł ściągnąć cały internet na swój komputer. Super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płużański: zmienione nazwiska oprawców Żołnierzy Wyklętych

Sprawdź tarcze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org