sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Następna męczennica spodlonej lewicy.

martuchnam ?? Kawa na ławe to osobnik rodzaju męskiego hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna męczennica spodlonej lewicy.

Witam. Mam pytanie. Jest ktoś z pielęgniarstwa? Wie ktoś może jaki był próg punktowy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna męczennica spodlonej lewicy.

dziwny jesteś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna męczennica spodlonej lewicy.

Żeby robić promocję, trzeba mieć co promować... Taka jest smutna rzeczywistość, że w Łomży nie ma nic takiego co by ściągnęło turystów jak magnes....

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna męczennica spodlonej lewicy.

@ wolny niewolnik
''zrobil wieksza reklame dla lomzy nizeli super wyjazdy nastawione na super kontrakty dla lomzy wymyslone przez naszych rzadzacych'' raczej chodzi o miasto, przynajmniej ja to tak rozumiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna męczennica spodlonej lewicy.

a w jaki sposób ten "klip"miałby promować miasto?garaże,na których psije sie psiwo som,w każdej miejscowości i raczej nie jest to powodem do dumu

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna męczennica spodlonej lewicy.

dumy:-P


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna męczennica spodlonej lewicy.

w sumie to"sztuka"co te coś miałoby promować:browar czy miasto.w obu przypadkach to dno jak wyzej napisał kolega,a napisał wyżej,bo stał na palcach ;-)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna męczennica spodlonej lewicy.

W dniu dzisiejszym (środa) o godzinie 16.00, drugi zespół ŁKS-u 1926 Łomża zagra na głównej płycie mecz o Okręgowy Puchar Polski z zespołem KS Śniadowo. Dla kibiców zostanie otwarta TYLKO trybuna kryta.
Wstęp na to spotkanie jest BEZPŁATNY!
ZAPRASZAMY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna męczennica spodlonej lewicy.

Dzisiaj gra DRUGA drużyna ŁKS-u. Pierwszy zespół wchodzi do gry o Okręgowy Puchar Polski dopiero 17.X.2012r w środę.
Mimo wszystko, nie miałbym nic przeciwko, gdyby jedna z dwóch naszych drużyn ten puchar ponownie zdobyła ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna męczennica spodlonej lewicy.

Ostatnio często bywam na poczcie (miejsce przemilczę). Coraz częściej słyszę przedziwne słowa pań z okienka przyjmującego listy polecone. Otóż proponują wysyłanie listów priorytetem (w porządku, nie mam zastrzeżeń, każdy chce jak najwięcej zarobić). Ale kolejne propozycje są moim zdaniem nie do przyjęcia. "Tę przesyłkę należy wysłać paczką" - mówią do klienta wysyłającego listem przesyłkę o wadze ok. 1 - 1,5 kg. Dlaczego? "Bo listonosz nie zaniesie do domu, tylko zostawi awizo i trzeba będzie samemu przyjść na pocztę. " Dzisiaj pewna pani na taką propozycję zapytała, czy zmieniły się przepisy i listonosze nie przynoszą przesyłek ze względu na wagę, chociaż takowe mogą być wysyłane. Usłyszała, że listonoszom jest ciężko i nie chcą nosić ciężkich przesyłek.
Czy listonosze mają prawo nie stosować się do przepisów ustalonych przez ich pracodawców, bo jest im ciężko? Mnie w pracy też nie jest lekko, sprzedawcom też nie jest lekko, o budowlańcach nie wspomnę...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna męczennica spodlonej lewicy.

...???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna męczennica spodlonej lewicy.

hej. Wybieram sie w tym roku na pielegniarstwo jednak nie mam pojecia jaki byl w tym roku próg punktowy. sadzac jednak po tym ze rekrutacja uzupelniajaca zostala ogloszona na wszystkie kierunki to pewnie nie bylo problemu z dostaniem sie na ten kierunek.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna męczennica spodlonej lewicy.

A jak w prowadzeniu ciąży ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org