sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

chcemy stworzyć grupę tańca z ogniami. Szukamy osób, które chciałyby do nas dołączyć.


mail: goksniadowo@op.pl
tel: (86) 473-80-32

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

widziałam, jest ok. Daj jakieś namiary na @

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

A w którym miejscu na szosie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

A ja powiem tak ,pani Piasecka na Dmowskiego leczy zęby małym dzieciom super, podejscie, cierpliwość, moja córka bardzo się bała , ale ona przyzwyczaiła ją do siebie i zdobyła jej zaufanie, naprawdę polecam , gorzej finanse. A pan Marciniak super dentysta ,cała rodziną leczymy zęby u niego ,ale do dzieci ? to brak mu cierpliwości. Nic to złego ,dorośnie dziecko i wtedy do niego, też polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

pod filarami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

mi np sie to podoba ja nie robie tego dla szpanu....

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

Ja wynajme studentkom w zamian za opieke dwa razy w tygodniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

jakieś propozycje bo też szukam kawalerki albo pokoju 2-osobowego. P.S Garbaty Anioł z tą opieką można konkretniej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

Garbaty Ty nie badz taki dowciapny:D

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

witam. niechcący ukryłem na swojej osi czasu pasek "Aktywność
Niedawne" jak to cofnąć? :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

usunac profil a potem zalozyc jeszcze raz. :) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

również polecam 'perłowy uśmiech' na Wyszyńskiego. mają umowę z NFZ także przegląd nic nie kosztuje, leczenie też za darmo. córka 3 latka polubiła bardzo panią dentystkę, która na wizycie wszystko dziecku wytłumaczyła, pokazała narzędzia i opowiedziała co będzie robić. teraz mała w domu bawi się w dentystę i przegląda zęby wszystkim pluszakom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

popieram autorkę tematu i dodam ze to odmiana pomidora robi swoje wole serca czy jakoś tak też są pyszne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

fajni faceci już dawno wyginęli :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

hahahah szczebiotka wróciła..:D:D:D Gdzieś ty była jak cie nie było....?????

Do TakMiałoByć19 : chyba żaden tu z szanujących się panów forumowiczów nie lubi takich...hmmm...nachalnych - że tak powiem - propozycji....tzn tak " z grubej rury"....Zauważyłam że najpierw tu się rozmawia i bada czym kto pachnie, jeśli się w pewnych kwestiach przypadnie do gustu - to dopiero wymiana adresami @ i dopiero....a nie w ten sposób....:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

Sprawa jest bardzo skomplikowana chodzi zmianę sposobu użytkowania lokalu bardzo proszę o kontakt 888120012

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

popieram - te krawężniki to naprawdę jakaś paranoja, ostatnio na legionów trochę się rozpędziłem(no ale nie bez przesady, bo tam nie da rady zbyt szybko jechać) i zapomniałem o krawężniku i znajdującym się przy nim tym kanale odprowadzającym wodę, czy jak to się nazywa... jak ja utrzymałem równowagę i nie straciłem zębów to naprawdę nie wiem... a swoją drogą jak już robią te odprowadzenie wody to tam gdzie ono przecina się ze ścieżką mogli by kratki wstawić czy coś, bo tak to jest różnica w poziomach niecałe 10cm...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

Przecież masz wyraźnie napisane: "po doładowaniu z bonusem 50%". Za 10 zł doładowania dostajesz na konto 15 zł. Co ze stawki 19 gr daje 12,66.
Piszesz poprawnie po polsku? Najpierw pomyśl zanim coś napiszesz...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

Wybiera się ktoś ?



Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz rejteruje, POprawia Przybłędę Dudusiem

TRUDNE SPRAWY :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org