niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

http://tnij.org/coelhomeme - klasyka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

Pod jakim względem fajne? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

tzn inteligentne z kultura osobista, wesole z natury. chyba wystarczy juz synonimow? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

A takie to chyba tylko w Urzędzie Miasta i Skarbowym :) Choć na Poczcie też się zdarzają...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

Nawiń gdzie biesiadowaliście ..... piatek, sobota jestem w Łomży -- zapoluje maroo@muzosfera.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

Hej rowerzyści,
Mamy w Łomży w końcu drogi rowerowe, przybliżamy się do "zachodu". Spoko- nigdy nie osiągniemy takiej jakości ścieżek jak na zachodzie, u nas to taki lizak na osłodę, takie kilka km dla uspokojenia sumienia samorządowców, że coś zrobili. Jak ktoś jeździł po Berlinie, Hanowerze, Paryżu, czy Amsterdamie, to wie, o czym piszę.
Łomżyńskie "dróżki" wkurzają mnie. Nigdzie w Europie nie ma pasa dla rowerów przy płotach posesji, a pasa dla pieszych przy jezdni. Zwróciliście na to uwagę. Jak rowerzysta jedzie pasem dla rowerów, to może znienacka wpaść na dziecko wylatujące z bramki, a jak chce zjechać na jezdnię, to musi przecinać pas dla pieszych- moim zdaniem to nie tylko głupie, ale i niebezpieczne. Przykro mi to pisać, ale te drogi to projektowały jakieś cioły.

No i nasza kochana policja.
Na zachodzie rowerzysta ma ścieżkę rowerową, aby bez przeszkód, wygodnie i szybko przejechać 5 czy 20km, a nie po to, że ma obowiązek na niej jeździć. W Polsce (w Łomży też) ciągle wraca się do komunizmu, kiedy MO było po to, aby obywatela ukarać i zniszczyć. No i mają kolejny pretekst, aby obywatelowi wlepić mandat.

kertoip masz rację, w Łomży mamy problem "znikających ścieżek rowerowych" i zgadzam się z voodoo, że mandaty powinny być wystawiane dla miasta, które nas ubrało w takie coś, co nazywa ścieżkami rowerowymi, a co ja nazywam ścieżkami widmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

Ścieżki jak ścieżki... jazda po ulicy prędzej czy później skończy się pewnie potrąceniem, więc zostają chodniki. Jak dla mnie może być, tyle tylko, że przejechanie przez przejście jest nielegalne :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

krazy zloty pieniadz ;)

ja mam na to poglad ale rowniez sadze, ze sa jeszcze rodzynki na tym swiecie tylko wlasnie jak do nich dotrzec...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

nie szukaj kobiety która ma spędzić życie sama ( bo ty w pracy) omijaj te które wola kasę bardziej od ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

ja nazwałbym rodzynkiem kobietę która nie da ci odczuć ze jesteś bez pracy i bez kasy i dalej jest z tobą, a jeśli masz pracę i jakąś za nią kasę potrafi się tym cieszyć, ale razem z tobą (nie możesz być w tedy w pracy)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

również dziękuję i pozdrawiam :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

taka co patrzy tylko na twoj portfel jest warta nic. ale jestem pewien, ze na pewno sa jeszcze fajne kobiety. trzeba tylko odwagi, spontaniczności i pozytywnych emocji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

OjciecR napisałeś "czy wy ludzie nie widzicie naszego położenia geograficznego? gdzie drogi, kolej i duże kooperujące fabryki? no raczej nie tu, więc kto o zdrowych zmysłach pobuduje tu wielkie zakłady?"

Wiem że napisałeś prawdę szczerą prawdę... bo tak jest, ale właśnie takie podejście mi się nie podoba, "będąc na stołku" trzeba walczyć o swoje czyli o dobro dla Łomży, a zepewne większości tej motywacji brakuje, więc o czym tu mowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

Nie wprowadzajcie innych w błąd. Kasa z mandatów nakładanych przez straż miejską idzie do budżetu miasta/gminy i stąd taki nacisk na mandaty w strażach. Kasa z mandatów Policji idzie do budżetu państwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

Jazda po jezdnie nie musi od razu kończyć się potrąceniem. Jeżdżę od kilku lat po różnych drogach i nikt mnie jeszcze nie potrącił, wystarczy odrobina uwagi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

Bilety sa za drogie. A jesli chodzi o taxi to tak odbieraja klientow bo jadac w 4osoby nie oplaca sie biletow kupowac. W tej cenie taxi zawiezie szybko czysto i pod drzwi.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

Jeśli dla ciebie w dizlu wymiana zawieszenia i opon to standardowe czynności eksploatacyjne, to ja tak na marginesie tylko dodam, że dobrze jest co jakiś czas wymienić także rozrząd i pompę oraz inne rzeczy (standardowe), bo niedługo będziesz wymieniał ten niezawodny silnik na drugi :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

saguaro pozwól że na własne oczy zobaczę i ocenię czy pseudo czy nie pseudo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

Witam, jestem zainteresowany tylko w jakich godzinach jezdzisz?
Napisz na mariusz24245@gmail.com .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

I na pewno Ci pokażą.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

podpytaj w budynku pomaranczowym, w ktorym sprzedaja sękacze i jest monopolowy, tam na gorze chyba cos wynajmuja, ale nie jestem pewna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

Bajere Panowie macie:))) Tylko czemu wam brak odwagi w realu żeby zagadać dziewczynę:))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie adminie proszę o zabanowanie nicków kasie i panidomu

na legionów po całej długości

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org