niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pisowski eksperyment na polskich dzieciech.

właśnie.. szkoda.. a przydałby się nawet jakiś hipermarket albo coś w stylu stokrotki / kauflanda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski eksperyment na polskich dzieciech.

Moim zdaniem to celowe działanie aby poprawić sobie statystyki ;)

"Liczba zarejestrowanych w Łomży bezrobotnych wzrosła w lipcu w stosunku do czerwca o trzy osoby. Do Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży w lipcu 2012r. zgłosiło się 597 bezrobotnych, w ogromnej większości nie posiadających prawa do zasiłku. W tym samym czasie z rejestrów urzędu wykreślono 594 osób, a 250 z nich dlatego, że podjęły pracę."

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski eksperyment na polskich dzieciech.

Dzwoń bezpośrednio do właścicielki ona poda Ci ceny co cię interesuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski eksperyment na polskich dzieciech.

No więc na nic nie mamy reguły, bo każdy jest inny i każda sytuacja jest inna . A jeśli chodzi o dzieci, to już też nie jedni wrócili do siebie dla ich dobra, a to wcale nie okazało się ani dobro dzieci ani ich dobro .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski eksperyment na polskich dzieciech.

no niestety dzisiaj byłam i nic nie znalazłam. Może masz inne propozycje .?rysiomaniak11 napisał(a):

> na 3-go maja pewnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski eksperyment na polskich dzieciech.

ja bym wolała nową biedronę np. na Bawełnie nie ma, ludzie muszą daleko kursować , na Szosie Zambrowskiej by się też przydała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski eksperyment na polskich dzieciech.

da sie da.. jak nie ma kobiety to przyjaciolke ktora niebawem bedzie jego kobieta .. wiem z ałtopsji



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org