piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawdziwa historia \"cudu nad Wisłą\"

hotel Warszawa. Nad samym jeziorem. Cena troszkę większa za dobę, ale standard bardzo wysoki o kuchni nie wspominając :) Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwa historia \\\"cudu nad Wisłą\\\"

ms_who nie wiem jak inni sobie radzą ze sławą w realu????? no ale ja nie bo ktoś podchodzi i mówi znam dzieki forum 4łomza.pl:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwa historia \\\"cudu nad Wisłą\\\"

Wiele jest firm pośredniczących w zatrudnianiu osób w charaktere opiekunki środowiskowej lub opiekuna osoby starszej. Wiele osób decyduje się na taką pracę i wyjazd za granicę z nią związany. Osoby te jednak nie wiedzą, że ich wynagrodzenie byłoby wyższe gdyby wcześniej zdecydowały się uzupełnić swoje wykształcenie.

Za pewne myślą Państwo, że szkoła taka dużo kosztuje, że trzeba jej szukać w odległych miejscowościach. Otóż nic bardziej mylnego. Szkoła, w której można zdobyć potrzebne do pracy wykształcenie znajduje się w Łomży.

Powiem więcej, mogą się Państwo w niej uczyć za DARMO!
Nauka na kierunku opiekunka/opiekun środowiskowy trwa rok. Do podjęcia nauki nie jest wymagana matura.

Jeżeli tylko Państwo są zainteresowani nauką na kierunku opiekunka środowiskowa zapraszamy do sekretariatu szkoły na al. Legionów 40.

Osoby zdecydowane prosimy o wysłanie formularza
http://www.zak.edu.pl/pl/formularz_kontaktowy/
oddzwonimy :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org