poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zwycięstwo Polaków i prezydenta Dudy, to jak Grunwald.

Czyli mam rozumieć, że tankują Ci rodzice. Jeździsz i denerwujesz ludzi po osiedlach... A teraz wyobraź sobie, że ktoś ma małe dziecko (nie daj boże chore) i ono potrzebuje snu. I Ty tak sobie jeździsz pod tym domem, to na pewno rodzice tego dziecka bardzo się cieszą, jak Ty swoim skuterkiem hałasujesz i nie dajesz spokojnie spać dziecku... Ale Ciebie to wogóle nie obchodzi, bo Ci rodzice zalali paliwa i Ty musisz to wyjeździć. najlepiej od razu... Nie mam nic do osób, które jeżdżą do pracy, albo tylko tam gdzie muszą, ale większość osób przyzna mi rację, że tacy ludzie, którzy jeżdżą w kółko na jednej ulicy nie są mile widziani u nas na drogach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwycięstwo Polaków i prezydenta Dudy, to jak Grunwald.

Brud syf i malaria ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwycięstwo Polaków i prezydenta Dudy, to jak Grunwald.

Litwini to dopiero kamikadze ... a wy narzekacie że ktoś postawi samochód pod biedronką bez narażenia życia i zdrowia .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwycięstwo Polaków i prezydenta Dudy, to jak Grunwald.

Zapytaj w wypożyczalni DVD w Stokrotce - wiem że właściciel ma gościa od regeneracji i kosztuje to grosze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwycięstwo Polaków i prezydenta Dudy, to jak Grunwald.

Ja proponuje wszystkim narzekającym na jazdę innych zacząć od siebie. Gwarantuje wam, że będzie bezpieczniej!

A odpowiadając na pytanie autora postu. Prawo jazdy wydaje w Łomży Prezydent Miasta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwycięstwo Polaków i prezydenta Dudy, to jak Grunwald.

Jak dasz radę obskoczyć te 3 to w zupełności ci wystarczy:)

A do wojska już nie idziesz??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwycięstwo Polaków i prezydenta Dudy, to jak Grunwald.

Chyba najlepszym wyborem byłoby FotoGabs... Dobre ujęcia i niewiele bezsensownych zdjęć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwycięstwo Polaków i prezydenta Dudy, to jak Grunwald.

Witam,
planuję kupno Canona 50d. Nie jest on już produkowany, nie można go spotkać i "pomacać" w sklepie więc poszukuję osoby która posiada taki aparat oraz chwilkę czasu i chęci by spotkała się ze mną i "pochwaliła się" swoim Canonem. Proszę o informację na maila canon-50d@o2.pl.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwycięstwo Polaków i prezydenta Dudy, to jak Grunwald.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwycięstwo Polaków i prezydenta Dudy, to jak Grunwald.

BKL śmiesznie jeżdzą po rondzie Kościuszki ;))))
ostatnio na warszawskich blachach jeleń na skrzyzowaniu z pasa prawego,przez środkowy zjechł sobie na lewy - w tym czasie dojezdzałam do skrzyżowania (jechałam prosto) i bylo zielone - wiec w gaz, a typek z predkościa 10km/h mi drogę przecina i muszę po hamulcach.
Ludzie korzystajcie z lusterek!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwycięstwo Polaków i prezydenta Dudy, to jak Grunwald.

witam. gdzie można pouczyć się jeździć samochodem? chodzi mi o jakiś plac łąke.. gdzie nie jeździ dużo samochodow itp. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwycięstwo Polaków i prezydenta Dudy, to jak Grunwald.

Quentin - jezdzisz dokladnie tak jak to opisalem.? Jestem otwarty na kazda jazde.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org