sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mały szczegół.

trochę melancholii...


http://www.youtube.com/watch?v=5RMlSywGq4U&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały szczegół.

dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały szczegół.

aaa to czyli to jedna wielka ściema...tylko szkoda ze ten ktoś udostępnił twoje dane..musisz to szybko pozmieniać zeby dalej się nimi nie posługiwał..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały szczegół.


[IMG] link [/IMG]

jeszcze raz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały szczegół.

bo oni (BL) robią prawko za świniaka w kopercie, proste... a później takie cyrki. A pod lidlem to już nie blm przy wejściu a właśnie bl, tak samo pod biedronką (najchetniej BL to by tam wjechali ale kto takie małe drzwi zrobił). dobrze że przy polo chociaż ten parking taki oddzielony bo też trzeba by było po masce skakac. Ja tak robię, poźniej głupki z bl myślą że to gradobicie... haha a to mój trep. parkujcie tak dalej wieśniaki (bl). bkl, blm wykazuja ostatnio duzo wiecej kultury, niż te mieszczuchy, az wstyd jechac chociazby do bialego z tablica bl, bo juz i tam na nas sie poznali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały szczegół.

km to, że tu podrzesz gębę nic Ci nie pomoże. Rusz zad jak Ci się nie podoba i pojedź do Urzędu Miasta krzyczeć. Polecam Ci trasę Szosą Zambrowską, żebyś oponek w błocie nie ubrudził:)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały szczegół.

Nowa kosztuje 50 gr:)
A ty w chcesz się bawic w takie pierdoły?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały szczegół.

gdzie rynek w sobote oprócz Łomży, nowogrodu i stawisk

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org