sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sonda

Podpisuje się pod ostatnim wpisem - Hair Design, super salon fryzjerski :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sonda

toż to dziecko jeszcze.... ;-D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sonda

"maniaxxx" z czego strzelasz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sonda

Odpowiedź jest bardzo prosta:najmniej to minimum socjalne brutto.Zatrudniasz osobę na kilka miesięcy lub lati na pełen etat.Ta osoba taki sam ma żołądek jak Ty i podobne zoobowiązania finansowe.
Ja myślę,że chcesz się dowiedzieć jaka jest najniższa stawka dla osoby opiekującej się dzieckiem.Zastanów się tylko czy za 4 lub 5 zł za godzinę można godnie żyć.Zrób sobie rachunek sumienia a jak nie stać Cię na opiekunkę tylko chcesz mieć najemnika za "psie" pieniądze to poszukaj innych rozwiązań bo to nie jest "fair".
Pewnie znajdziesz taką osobę która zgodzi się "opiekować" Twoim dzieciakiem,ale płacąc tak niską stawkę okradasz ją.To tak jakbyś pojechała zatankować benzynę do kosiarki(ten pojazd nie porusza się po drogach publicznych)i za 10 litrów zapłaciłabyś tylko 30 zł przy stawce prawie 6 zł za litr.
Najprawdopodobniej moja wypowiedź Cię zbulwersuje,bo myślisz sobie jak ktoś się zgadza na taką stawkę to jest zadowolony i nic mi do tego.Owszem,nic mi do tego tylko pomyśl,że przez takich jak Ty takie osoby są zmuszone do pracy za połowę minimum socjalnego,a Ty to wykorzystujesz.
A...jeszcze jedno minimum socjalne to 1500 zł dzielone to na 176 godzin w miesiącu to daje Ci 8-9 zł za godzinę i jak masz sumienie to nie waż się płacić mniej.
Dziękuję.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sonda

nie dajcie się wyrolowac..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sonda



takie małe dziecko wymaga większego wynagrodzenia dla opiekunki
w 2005 płaciłem niani za 2 latka i 4 latka ponad 1500 na pare godz

smiech na sali co ty oferujesz ,co ważniejsze dziecko czy oszczędności
na tym nie zaoszczedzisz
najlepiej siedź w domu i sama sie opiekuj


bo wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sonda

Wymądrzają się Ci co nie musieli pewnie zatrudniać niani do własnego dziecka,ale swoje trzy grosze muszą wsadzić!Stawka w Łomży dla niani zaczyna się od 500zł!I wiem co mowię,bo szukałam opiekunki dla dziecka i jestem zorientowana w tej kwestii!Mam nianię płacę jej 600zł (tylko za opiekę nad dzieckiem,bez dodatkowych obowiązków typu gotowanie, sprzątanie).ja jestem bardzo zadowolona z opieki,a opiekunka że ma pracę!(i wcale nie uważam,że za taką cenę jet to wykorzystywanie człowieka).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sonda

Zatrudniam nianię, płacę ok. 600 zł. Niania jest zgłoszona do ZUS (wszystkie składki pokrywa ZUS). Płacimy jeszcze podatek dochodowy (ok 70 zł). Głównym zadaniem jest opieka nad maluchem - gdy rozpoczęła pracę miał 10 m-cy + spacery). Nie sprząta i nie gotuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sonda

znaczy chcesz powiedzieć, że nie zmieniło się tam nic od prawie 20 lat ?

he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sonda

W Auto-Ekspercie przy alei legionów 60 C za garażami tam co kiedyś była Myjnia samochodowa. Profesjonalna obsługa i niedrogo też. Odkąd otworzyli tam warsztat innego mechanika już nie odwiedzałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org