sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brawo Duda tak trzymać!!

..."fiolkowaaa", podajcie e-meila jak możecie to podam wam namiary na osobę która robi zdjecia, a ja daje wam gwarancje zadowolenia. Zdjęcia które robi ta osoba naprawdę robią wrażenie, mają to coś............"duszę"
Nie chodzi mi o reklamy czy antyreklamy, jest to moja subiektywna ocena pracy tej osoby.
Wcześniej wypowiadałem się na temat kadrowania różnych uroczystosci, stoję za kamerą od wielu latek i miałem przyjemność współpracować z wieloma fotografami...., nie świadczy to że inni robią nie tak, również robią super foty, ale foty tej osoby szczególnie wpadły mi w oko..... ocenicie sami, każdy ma swój gust........
Pozdrawiam pro1501

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Duda tak trzymać!!

tak... dziś bardzo chciałem zdążyć na czas wyjechałem 40 min przed i... blokada, przed rondem Poznańska-Wojska Polskiego stałem 20 min. mogłem sobie popatrzyć na pomarańczowych jaki mieli ubaw, że innych robią w głąba widać to było po ich uśmiechach Szkoda, że żądzą ludzie bez wyobraźni....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Duda tak trzymać!!



:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org