niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pocztowcy o wyborach: \"Tylko szaleniec mógł to wymyślić. Robią nam Smoleńsk\"

Obelix wejdź na ten link i sprawdź gdzie jest mowa o jakimś szkoleniu obsługi komputera http://www.pupkolno.pl/ :))))))
kolejne kłamstewko zezola:)))

Panowie w moim wieku nie mają szans na dostanie się żaden tego typu kurs czy by to było wawie Łomży czy gdziekolwiek w Polsce :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pocztowcy o wyborach: \\\"Tylko szaleniec mógł to wymyślić. Robią nam Smoleńsk\\\"

Polecam Elnetix zobacz stronę www.elenetix.pl ja mam i nie narzekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pocztowcy o wyborach: \\\"Tylko szaleniec mógł to wymyślić. Robią nam Smoleńsk\\\"

jak wyglądał ? bo może coś wiem w temacie

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pocztowcy o wyborach: \\\"Tylko szaleniec mógł to wymyślić. Robią nam Smoleńsk\\\"

I dziwnie kolego ale po adresie ip widać ze masz adres techników a to samo co avito czyżby reklama ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pocztowcy o wyborach: \\\"Tylko szaleniec mógł to wymyślić. Robią nam Smoleńsk\\\"

mieszkamy na stale :) podoba nam sie tu czemu ty tez do meza na stale nie jediesz :D tu jest tak pieknie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pocztowcy o wyborach: \\\"Tylko szaleniec mógł to wymyślić. Robią nam Smoleńsk\\\"

Cześć , mam lokal ,wyślij mi zdjęcia tego co posiadasz , i opisz jak wyobrażasz sobie współpracę piasek12348@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pocztowcy o wyborach: \\\"Tylko szaleniec mógł to wymyślić. Robią nam Smoleńsk\\\"

Może zamieścisz zdjęcie pieska,a w miejscu znalezienia warto porozwieszać ogłoszenia.Ta łapka jest spuchnięta ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pocztowcy o wyborach: \\\"Tylko szaleniec mógł to wymyślić. Robią nam Smoleńsk\\\"

mmisiek puknij sie w leb jak moze ci naleciec opilkow przy wierceniu każde wiertlo wyzuca opilki na zewnatrz a nie do srodka kilka lat zakladam instalacje i nigdy bez potrzeby niezdejmuje kolektora moze i te opilki z plastikowego kolektora rozwala silnik gdzie naczytales siie tych bredni chlopcze



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org