piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kłamstwa silniejsze niż śmierć

gzymsy, pogrubienia, cieniowania, dekoracje, każdy dom jest inny i z każdego da się wycisnąć bardzo dużo, pod warunkiem że ma się wizję, jak ktoś nie ma, to korzysta z pomocy fachowców, a ty myślisz że chodzi tylko o kolor...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kłamstwa silniejsze niż śmierć

Pieska-ratlerka kulejącego na Por.Łagody widziałam już dawno.Taki jasno-brązowy bez ogonka,stojące uszy.
Od jesieni na Kazańskiej,Księcia Janusza,Rycerskiej widuję beżowego pieska,mix-pinczerka.Niweielki,drobny z ogonem,ma oklapnięte uszka.Jest bardzo wystraszony,może o tego chodzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kłamstwa silniejsze niż śmierć

Witam,
jadę dziś popołudniu do Warszawy. Mam 4 wolne miejsca. Szczegóły pod nr tel. 501-341-975.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kłamstwa silniejsze niż śmierć

W MC DONALD z posypką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kłamstwa silniejsze niż śmierć

ZAKOŃCZ TO SZYBKO PÓKI JEST CZAS ŻEBY DO TRAGEDII NIE DOSZŁO TAKI FACET JEST ZDOLNY DO WSZYSTKIEGO ON NIE KOCHA TYLKO TRAKTUJE CIE JAK WŁASNOŚĆ ROBI Z CIEBIE TĄ NAJGORSZĄ POCIESZENIA I WSPARCIA SZUKA U TWOJEJ MAMY TAK SIE NIE ROBI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kłamstwa silniejsze niż śmierć

Co to za serwis co FV Paragonu Ci nie wystawił połowa takich w Łomży nie rozliczają się z podatków. Pamiętaj na przyszłość bierz Fakturę Paragon z takiego serwisu a nie jakieś kwity gdzie on kupował ty u niego naprawiałaś auto a nie w jakieś hurtowni skąd oni biorą i ceny detaliczne są jak kosmos wysokie które Ci pokazują. Na przyszłość radziłbym Ci naprawiać auto w porządnym serwisie a nie wozić się po dziuplach o parę złotych taniej, taniej bo kwita Ci nie dadzą i nie rozliczają się z podatków i później ręce umywają. Przeżyłem ten ten ból i i ostrzegam innych o oszustach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kłamstwa silniejsze niż śmierć

Witam,
Proszę podać swój adres mailowy, podpowiem, na tym forum będzie to niemożliwym.
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kłamstwa silniejsze niż śmierć

Jak zechce to sama się puści.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kłamstwa silniejsze niż śmierć

Witam, Mam pytanie, czy wybiera sie ktos moze w tym roku na studia do krakowa? Zaden ze znajomych sie nie wybiera, a jak by sie uzbieralo pare osob to mozna by bylo jakies mieszkanie wynajac czy cos, albo jesli juz ktos ma ekipe do mieszkania to moze potrzebuja jednej osoby, wtedy bylbym chetny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org