niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
JarKacz ma super ciocię...

... jak w temacie, ktos natknal sie na taki specyfik, musze sie pozbyc ich natrectwa dzieki sasiadowi wszedzie się kreca jakis spary czy cokolwiek ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz ma super ciocię...

Polecam zespół Atlantic grali u mnie w tamtym roku i jesteśmy bardzo zadowoleni, także szczerze polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz ma super ciocię...

specyfiki pracy to sam się musi na stanowisku nauczyć, studia bo to u nas nazywa się wykształceniem nie uczą i nigdy nie będą niczego uczyły, bo każdy pracodawca oczekuje czegoś innego, a przeważnie mówi tak: dziś zrób to, jutro mówi zrób to, za tydzień a czemu nie zrobiłeś tego!, rzadko kiedy pracodawca wie czego chce od pracownika więc jak pracownik ma wiedzieć czego się po nim się oczekuje - chyba że jak ma w zwyczaju żądać pracy po godzinach
w 90% firm działających na rynku - pracodawców - nie przedstawia zakresu obowiązków zwykłemu pracownikowi,
a na studiach ludzie po mgr i czasem inż siedząc przez całe życie na stołku publicznym nie mają nawet pojęcia o tym co się robi po swoim kierunku lub co można robić, takie jest podejście nauczycieli - wykładowców,
uczą pisać bzdurne prezentacje i kleić końcowe zestawienia, nie przygotowując do tego co każdy normalny pracownik powinien robić na stanowisku.. czyli MYŚLEĆ - a potem robić,
nie uczą stosowania wiedzy, tylko wpajają książki, no ale jak mają uczyć jak on/ona siedzi od 10 lat w jednym miejscu nie widząc nawet tego co przez całe życie wpaja innym, teoria i praktyka to dwie różne rzeczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz ma super ciocię...

A tak na poważnie to za 150 będziesz mógł już kupić w miarę dobry,używany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz ma super ciocię...

mala-mi

do sklepu sie dostac do pracy to moze nawet gorzej jak do biura papierki ukladac,w sklepie trzeba byc obrotna zeby klijenta namowic,doradzic na dany towar,inaczej szef niema z czego mi wyplaty wyplacic,to niejest takie proste,wiem co pisze bo sama pracuje w butiku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz ma super ciocię...

hehe metoda dobra ale moze cos bardziej humanitarnego :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz ma super ciocię...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz ma super ciocię...

bo pracujesz na 3/4 etatu 160/h miesiecznie a nie pelny etat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org