sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przywódca Europejski przyjęty przez papieża

Thanks Dran.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przywódca Europejski przyjęty przez papieża

Moje dziecko się bardzo dobrze uczy. To piątkowa uczennica. Z nauczycielką rozmawialiśmy wiele razy. Dyrektorki też nie pomogły. Ani vice- ani główna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przywódca Europejski przyjęty przez papieża

grażynka ty jakaś walnięta pewnie jesteś....

ja też bym wolała zeby stare czasy wróciły ze nauczyciel mógł linijką przyrżnąć.. ja mam dwoje dzieci w szkole, jakby nauczyciel przyrżnął to ja bym jeszcze w domu poprawiła jakby była taka potrzeba..a nie tak jak dzisiaj, uczniowie robią co im się podoba i jeszcze uwagi zwrócić nie można bo zaraz madre mamusie mobingi wymyślają..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przywódca Europejski przyjęty przez papieża

POlecam równiez!!!!!!!!! Chyba kocha swoją pracę! Rewelacyjny!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przywódca Europejski przyjęty przez papieża

Witam .


W 2006r przeprowadziłem się do nowo postawionego domu . Do ogrzewania tego dom został zainstalowany piec na ropę De Ditrych. Podczas pierwszego tankowania cena ropy wynosiła 1,20 zł. Teraz wiemy ile kosztuje . Ogrzewanie ropą jest bardzo komfortowe , przez 6 lat eksploatacji nie miałem z piecem żadnego problemu , czyszczony był co drugą zimę . Tankowanie szybkie i sprawne , zapachów
wyczuwalnych zero i gdyby nie cena na pewno bym nie szukał innego sposobu ogrzewania domu. Prawdopodobnie zamontuje piec w którym będe mugł palić pelet, drewno i węgiel . Po sześciu latach doświadczenia chcę mieć możliwość wyboru opału w zależności od cen panujących na rynku.

pozdrawiam Zbyszek

P.S.
Ciekawa rzecz że mamy XXI wiek a ludzie z ropy i gazu przesiadają się na węgiel i drewno . Nie odnosicie wrażenia że się cofamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przywódca Europejski przyjęty przez papieża

zajrzyj

www.jubilerpieciak.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przywódca Europejski przyjęty przez papieża

2:1 dla Polski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przywódca Europejski przyjęty przez papieża

Nie oburzaj się tak, bo oni od razu przeprowadzają wstępną rozmowę z pracownikiem.

To oni mają pieniądze i oni dyktują warunki. Życie jest niesprawiedliwe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przywódca Europejski przyjęty przez papieża

Chrystoteka tu potrzebna ochrzczonym jak wrzód na ich religijnej dupie...

... wystarczy że w beznadziejnie obłudnym Radio Nadzieja w Diecezji Łomżyńskiej jest audycja prześcieRadio
...

... dotycząca (?) pożycia na jedynie słuszną Rzymskokatolicką modłę jakby już poza jej religijnym anachronizmem albo nowatorstwem nie było już innego życia na sposób ludzki i boski.

Ta audycja w swojej treści podobnie do Chrystotek jest tak samo związana z oryginalną Ewangelią Jezusa jak neologizm ją określający jest związany a raczej nie związany ze słownikiem języka polskiego.

Ot religijni twórcy i strażnicy swojej Wielkiej Tajemnicy Wiary - nie do wiary - religijni zboczeńcy jak Ci kapłani którzy w imię Boże zaszczuli życie Boże ...

... w religijnym społeczeństwie w sposób nie Ludzki i nie Boski deprawując - gwałcąc - niszcząc - zaszczuwając religijnym krzyżem syna Bożego kimkolwiek by nie był czynią to jak zawsze w dobrej wierze i w trosce o swoje religijne zło te interesy.


O czym to świadczy ...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przywódca Europejski przyjęty przez papieża

ło Dżizusie, ave s

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przywódca Europejski przyjęty przez papieża

Jak wiedziałeś jaka to firma to mogłeś wpisać w internecie i byś odnalazł telefon ........w tych czasach se nie poradzić z czymś takim ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przywódca Europejski przyjęty przez papieża

Rekrutację prowadzi się w oparciu o nadesłane CV drogą mailową, następnie firma wybiera osoby które zaprasza na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną.... Tak działa cały świat. Może nie potrafią obsługiwać komputera? Słyszałem już wiele opinii od ludzi, że firma jest totalnie niezorganizowana w obsłudze klientów, widocznie w organizacji pracy również. Zakupów z resztą zdecydowanie też tam nie polecam...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przywódca Europejski przyjęty przez papieża

wpm , a ty miałeś jakąś tam robotę za 5zł/godz brutto , to może weż jego na pomagiera do zbierania puszek po śmietnikach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przywódca Europejski przyjęty przez papieża

Skandal!!! Właściciel firmy dyktuje warunki w swojej firmie!!! Proponuje powołanie komisji śledczej. NotQs jesteś śmieszny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przywódca Europejski przyjęty przez papieża

Zajebisty~!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przywódca Europejski przyjęty przez papieża

słyszałem ze hybryde testują

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org