środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Owsik na prezydenta POlski

tenis stolowy dostal 100tys.zl to kpina 1 klub a niby 4 dptacje jawna kpina tylko prokurator powinien tym sie zajac

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

tak 1 klub a 4 dotacje jawne oszustwo ktos tam dobrze kombinuje jest tam chyba 1 pan co ludzi w balona robi i pieniadze publiczne pcha do kieszeni



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

ja polecam Gluszkowskiego młodego z Mazowieckiej nie ma to jak chlop sie wezmie za rwanie zęba kobieta nie dosc ze ma mniej sily to przez to moze ci pokaleczyc dziąsło ja polecam tego oto goscia naprawde jest okej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

zglosic do kuratorium

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/torun/zawiadomienie-do-prokuratury-przeciw-annie-sobecki,1,5039735,region-wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

1. Zadzwonić i porozmawiać. jak to nie skutkuje dzwonić codziennie.
2. Czekać.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

Hej, jak ktoś chętny do zabrania się ze mną na mecz Polska-Portugalia to zapraszam. Wyjazd z Łomży ok 13-14, koszt: 20zł, Oraz powrót od razu po meczu do ŁOMŻY.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

witam czy mógłbyś podać numer telefonu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

Tak właśnie juz wiem że łomżyński nie ma zniżek uczniowskich, ale przynajmniej ostrołęcki ma, nie wiem jak reszta ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

zgłoś do US a następnego roku nie będziesz miał się z czego rozliczac:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

Witam. Może ktoś powiedzieć coś o tej lecznicy ?? Warto ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

Oloo jakie 20 minut.? haha chyba nigdy samochodem nie jezdziles. Przeciez jest kilka wsi po drodze. W kazdej obowiazuje 50km/h. A po za terenem zabudowanym 90km/h - juz z gory mozna zalozyc ze nie da rady w 20 minut dojechac (przepisowo) ani do Ostroleki, ani do Kolna.
Ja dzis rano o 6 dotarlem do Kolna 2 15 min, lekko naginajac przepisy.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

Ok, tylko mi się tu na forum nie kłócić, chyba możemy rozmawiać normalnie ? :)
Czyli jednym słowem każdy jeźdź swoim własnym tempem i nie ma reguły. Ja po prostu chciałem poznać orientacyjny czas przejazdu, to wszystko. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

Mati22 - " Bardzo dobre podejście do pacjentów "

to pewnie psu i kotu wytłumaczy co i jak ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

Dr.Pyd przyjmuje prywatnie przy.Ks.Janusza naprzeciw hotelu pielęgniarek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski



Inna sprawa :
kierowca za nieumyślne spowodowanie śmierci idzie siedzieć ,
ona powinna jeszcze odpowiedzieć za zbezczeszczenie zwłok , wyrzuciła dziecko na śmietnik , bo jak inaczej nazwać tą stertę gruzu , a i to nie jest godne miejsce pochówku ,

co do wprowadzania organów ścigania w błąd , to niestety , ale WOLNO jest składać oskarżonemu, takie zeznania jak mu się podoba ,
tylko świadek jest karany za składanie fałszywych zeznań

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

Wybiera się ktoś jutro na mecz z Portugalią do Warszawy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

zezowate szczescie ty masz obywatelstwo jak pies **** bedzie szczekal heheheehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

Tak, bo nie cju*owy obywatel i polak da się okraść i kopać w dupę. Nie chce żyć lepiej ani zapewnić NORMALNEJ egzystencji swojej rodzinie.
Ależ tu wytłuki siedzą ja pierd...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

"Potwierdza też informację, że Kasia i Bartłomiej zamieszkają w 150-metrowym apartamencie. Nie będą płacić za czynsz ani media. - To góra na cztery miesiące - przekonuje w "Fakt" Krzysztof Rutkowski."

Po co te manipulowanie dla taniej sensacji? Udowadnia to tylko, ze nie nalezy wierzyc w nic co sie czyta. Po co celowo wycinac fragment tekstu, zmieniajac calkowicie sens tego, co zostalo powiedziane?

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

Menia;-)Jak to do wiedzenia?z kim się żegnasz? hmmm
Kraj wolny kobieto,temat podany i wchodzi kto chce hahah
Aha ja w przeciwieństwie do Ciebie myślę cały czas.Nie musisz :wracać do tylu niewiadomo ile stron:.Wystarczy że wpiszesz w gooogleeee!!!!!I samo Ci znajdzie;-)Nie dziękuj za pomoc.Nie trzeba.
Miłego wieczorku Menia0411;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

Coś nie tak , nie wyświetlił się adres ale trochę zdjęć jest na forum , wątek - pomóżmy psu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

Hmmm kiedyś wiem ze ludzie strasznie na niego gadali,a teraz że chwalą jego syna że dobrze leczy.No ale ja jeżdżę do Leończaka.W sumie każdy dobry jak pomoże zwierzakowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

Z niemowalakiem do alergologa?

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

Leończak to jedyny chirurg zwierzęcy w Łomży. Nie każdy lekarz wszystkiego się podejmie, ale Karpiński ma więcej szczęścia w niektórych przypadkach, tych trudnych :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

Ja polecam Leończaka. U mojego pieska operacja usuwania kamieni z przewodu moczowego. Bardzo dobry specjalista.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

zezowate szczescie,widze ze jestes wyjatkowy przypadek dauna,ale co zrobic trzeba zlem dobre wynagradzac,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

to ja cie oswiece jak to bedzie wygladalo bo widze ze z mysleniem masz problemy ceny beda spadac gdyz mlodziez ktora wyjezdza za granice nie bedzie juz tu wracala jak ich rodzice ktorzy wyjechali w latach 80 z mysla ze tam zarobia i wroca postawia dom kupia samochod i beda zyc sobie spokojnie bo jakos to bedzie mlodzi ludzie widza co sie dzieje i ze nawet jak postawia sobie ladny dom nieuchronii ich to przed lomzynska bieda dlatego smiem twierdzic ze 70% nie bedzie chciala spojrzec nawet na ten grajdolek a co za tym idzie gdy nadejdzie czas ze rodzice zejda ztego swiata bedzie trzeba cos zrobic z domem czy tez mieszkaniem i tu zacznie sie zjazd cenowy jeden sprzeda po 3000 za metr drugi za 2800 trzeci za 2400 tylko po to by calkowicie zerwac z bieda i tak ludzie zaczna schodzic cen a ty dalej bedziesz tkwil w dziurze z mysla ze jestes panem i wladca bo placiles 3700 za metr i masz kredyt do emerytury

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

ja z niemowlakiem chodzę do dr Anny Bielawska-Kazało i jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

kto ma problemy z mysleniem? :P precyzuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

nie polecam mierzejewskigo, choć bardzo był tu chwalony. byłam z niemowlakiem 3 miesięcznym, popatrzył i powiedział, że to może skaza, może nie, dał parę próbek kremów i dowidzenia. w efekcie samo minęło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik na prezydenta POlski

Jak bedzie to czas pokaze.12 lat temu mieszkanie 37 m2 znajomy kupil za 36000.Dzis jakby je chcial sprzedac za 110000 na nabywce pewnie by dlugo nie czekal.Nie jest to nowe budownictwo(blok z plyty).W roku 2000 malo kto przypuszal,ze ceny az tak pojda w gore.Takze medrkowanie czy ceny spadna troche czy znacznie czy tez sie zatrzymaja jest bez sensu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org