poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

abyś miał kase w kazdym towarzystwie bedziesz akceptowany a najlepiej 18-30 lat i wybawisz sie, ze uhhhhhhh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

a tak to "Amnezja"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

Ja sam wypoczywam ;) a śpię z partnerką ;p

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

I już zdążyłem się wk.... Auto paliło mi do tej pory bez zarzutu, wczoraj zatankowałem do pełna w innej stacji i paliwko już zamarzło!!!
MASAKRA!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

TO gdzie nie tankowac Darek :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

CT Group DOSTAŁ SIĘ DO PÓŁFINAŁU NOWEGO PROGRAMU TV POLSAT "Tylko Taniec". GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

Nie będę pisał bo ktoś pomyśli że robię antyreklame.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

panie niejaki golden nie chodzio przepisy jeno o wiare dajmy nato ja skonczywszy zywota niejednemy z was za skore zajrze z tzw zaswiatow.ps. zepicha tu nie czas na romanse


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

cześć wszystkim gdzie mogę w łomży wywołać najtaniej zdjęcia z płytki
za odp dziękuję



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

maruda to nie ty o 2. 03 wyciagqales koks kulasem przez zebra koksownika? przyznaj sie

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

Od razu widać, żeś kobieta. Zawsze chcecie wszystkich zmieniać. Ludzie się nie zmieniają. Mogą w sobie coś tłumić, udawać...ale się nie zmienią. Zapamiętaj to na moment, w którym się rozczarujesz tym kimś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

kamilek wystarczy podaj na miar do siebie

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

masz jakieś marzenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

ejjj to skoro lubicie tak piwo,to może jakieś spotkanko przy winku??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

dla marudy , to mogę się zmusić i za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

myłem kiedyś swoje auto u nich na myjni w garażach za mazowiecką, powiem Ci że masakra- on to jeszcze jest ok ale jego żona to brzytwa, szkoda mi było tych chłopaków co tam pracują, jednym słowem: trzyma ich krótko ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

ja sie pracy nie boje i nie licze na zapomogi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

Tylko drugiej połówki pomarańczy :)


[IMG]ttp://i880.photobucket.com/albums/ac1/PompasDePoncho/cme13.gif[/IMG]
]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad


no masz cicho......



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

Omania, ależ skąd dla spokojności tylko :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

TAK SIE FINASUJE DROGI BARANY

ŹRÓDŁA FINANSOWANIA
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013.

Projekt współfinansowania przez Unię Europejską, przyczynia się do zmniejszenia różnic społecznych i gospodarczych pomiędzy obywatelami Unii Europejskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

OBWODNICA W ŁOMŻY MUSI CZEKAC . . . HORROR
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1215377

Trzynaście firm chce budować brakujący fragment obwodnicy Ełku. Zdaniem przedstawicieli Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, remont pochłonie maksymalnie 150 mln zł. Jest jednak szansa, że uda się zaoszczędzić 20 mln zł. Budowlańcy z całej Europy
Chętnych do budowy obwodnicy Ełku nie brakuje. Do GDDKiA wpłynęło 13 ofert od różnych konsorcjów. Ich członkami są nie tylko polskie firmy, ale także niemieckie, irlandzkie, hiszpańskie czy portugalskie.
– Teraz sprawdzamy te oferty. Za 2-3 tygodnie zostanie ogłoszona zwycięska firma – mówi Karol Głębocki, rzecznik olsztyńskiego oddziału GDDKiA.

Największe szanse na zdobycie kontraktu mają konsorcja, które zaproponowały najniższe ceny. Oferty zaczynają się od 128,8 mln zł, a kończą na 196,7 mln zł.

– Zgodnie z przepisami, wszystkie dokumenty trafią do urzędu zamówień publicznych. Jeśli nie będzie żadnych protestów, to za ok. 1,5 miesiąca podpiszemy umowę. W ciągu kolejnych 30 dni przekażemy plac budowy – dodaje Karol Głębocki.

Oznacza to, że prace przy odcinku drogi o długości 4,8 km mogą rozpocząć się już w listopadzie.
Jadąc od strony Orzysza, w pobliżu stacji paliw, powstanie rondo. Z niego będziemy mogli wjechać na nowy fragment obwodnicy, która pobiegnie przez kilka ogródków działkowych, przetnie tory kolejowe. Os. Bajkowe droga ominie od północy i przetnie drogę na Olecko, a dalej poprowadzi w stronę os. Konieczki, gdzie w pobliżu ul. Kolonia połączy się z istniejącą jezdnią.

Na trasie powstanie jeden most, tunel pod torami i dwa nad nimi, a także trzy wiadukty drogowe. Pod jezdnią zostaną wybudowane przejścia dla zwierząt, a wzdłuż trasy będą ustawione ekrany akustyczne.
Dodatkowo GDDKiA wyremontuje ulice Kajki i 11 listopada.
Mogą zarobić 5 proc.
Obwodnica Ełku będzie przebiegała przez 107 działek. GDDKiA musi je wykupić. Na dwóch posesjach są zabudowania mieszkalne, a na jednej budynki bazy transportowej. – Właściciele, którzy wydadzą nieruchomość w ciągu 30 dni od otrzymania zawiadomienia o decyzji zezwalającej na budowę drogi, otrzymają odszkodowanie powiększone o 5 proc. wartości działki – informuje K. Głębocki.
Ten, kto zechce skorzystać z tej możliwości, musi zgłosić się do ełckiego ratusza w środę, 22 września między godz. 10 a 14. Tam pracownicy GDDKiA będą podpisywać z właścicielami nieruchomości protokoły ich wydania.
Przy budowie obwodnicy Olecka z podobnej szansy skorzystało 99 ze 106 właścicieli działek.
Z budżetu miasta na przygotowanie dokumentacji technicznej obwodnicy poszło 2,35 mln zł, 85 proc. kosztów budowy pokryje Unia Europejska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

Nic wam te mydlenie oczu nie pomoże :)
Ograniczcie wydatki płacowe , nagrody , talony świąteczne i inne pierdoły którymi masi pracownicy tak szeroko się zachwycają i nie trzeba będzie żadnych podwyżek wprowadzać :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz: świeccy są wezwani do obrony chrześcijańskich zasad

słuchaj, jak robisz na budowie i na czarno kielnią machasz, to nie upoważnia cię do stwierdzenia, że " jestem z branży budowlanej i wiem o co chodzi," a poza tym, co cię obchodzą czyjeś pieniądze i czy ktoś wychodzi na swoje, czy nie,
cenę dyktuje popyt, takie są prawa rynku,

możesz sam coś wybudować, nikt ci nie broni , będziesz sprzedawał po 1000/m2 ,



Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21-10-11 12:27
Witam,
Chce kupić mieszkanie, w ciągu roku, a najlepiej jakby było nowe.
Doradźcie ...

Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26-10-11 08:22
Chciałbym zapytać Was o jakieś informację na temat dewelopera łomżyńskiego ....

Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28-10-11 07:44
w zasadzie to chyba bez różnicy czy cegła czy płyta, ...
.... TO STWIERDZENIE JUŻ WYCZERPUJE TWOJĄ ZNAJOMOŚĆ BRANŻY BUDOWLANEJ !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org