sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy peło w kakało to w końcu niemiecka, czy rosyjska agentura?

Niestety mam tylko podstawową wiedzę przekazaną mi w szkole :) Jeśli był to tzw. chochlik drukarski to jeszcze gorzej dla panów redaktorów, bo publikują coś bez sprawdzenia.
Pozdrawiam!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło w kakało to w końcu niemiecka, czy rosyjska agentura?

Możecie polecić mi mechanika w Łomży, który zna się na naprawach opli. Byłam już u kilku i nikt mi nie potrafi pomóc (zdiagnozować usterki). Z góry dziękuję:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło w kakało to w końcu niemiecka, czy rosyjska agentura?

Masakra....

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło w kakało to w końcu niemiecka, czy rosyjska agentura?

gdzie na sniedckiego tam same żule mieszkaja stanowczo odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło w kakało to w końcu niemiecka, czy rosyjska agentura?

a ja mysle ze Lomzynskie ceny sa z kosmosu wziete,nawet w USA mieszkanie kosztuje taniej jak w Lomzy,np moj kolega kupil super mieszkanie na zachodzie tam kosztuje 4000 tys zl m2 ,ale mowi ze mzna kupic jeszcze taniej,a Lomza to zadupie cywilizacji i trzeba tez prawie tyle samo zamlacic,moim zdaniem mieszkanie 1500zlm2 dom 1000zlm2 to juz bebechy i taka cene mozna z bolem serca jeszcze zaplacic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło w kakało to w końcu niemiecka, czy rosyjska agentura?

Dokładnie.Umieścił psy w kojcu na betonie,bez żadnego schronienia przed mrozem,częściowo wyłysiałe z powodu choroby skóry.U jednej z suń są odmrożenia na łapach.Psy ogrzewały się wzajemnie swoimi ciałami.Lekarz powiatowy zarządził 14-dniową kwarantannę.
Dziś zostały w tym kojcu jeszcze dwa psy.Jeśli zostaną zabrane chociaż dwa zdrowe psy ze schroniska w Kruszewie na ich miejsce trafią te biedaki.

Dziś miałam zapytanie od wolontariuszki ze Stowarzyszenia "Niczyje" zajmującymi się psami z Różana,czy oferta dotycząca bud schroniska w Łomży jest nadal aktualna.Podałam jeszcze raz kontakt do schroniska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło w kakało to w końcu niemiecka, czy rosyjska agentura?

Może wraca ktoś dzisiaj z Wa-wy do Łomży w godzinach wieczornych 17-19. Bardzo proszę o kontakt na forum lub mail vectra_car@o2.pl PILNE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło w kakało to w końcu niemiecka, czy rosyjska agentura?

heheh nie dziękuję , ja już mam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło w kakało to w końcu niemiecka, czy rosyjska agentura?

wiecie dlaczego Łomża nie jest miastem wojewódzkim bo BRONIŁO POLSKI ZA KAŻDYM RAZEM KIEDY OJCZYZNA JEJ POTRZEBOWAŁA, a białystok porównam to do cytatu z Chłopaki Nie Płaczą "
Łomża jako gród należała do ziem od samego powstania POLSKI.

Łomża jest położona w środkowym biegu Narwi na Nizinie Mazowieckiej na wysokości ok. 125 m n.p.m. w północnej części Międzyrzecza Łomżyńskiego.

15 czerwca 1418 – nadanie Łomży prawa miejskiego chełmińskiego przez księcia Janusza I

Na mocy postanowień Unii Lubelskiej, w 1569 r. Białystok wraz z całym Podlasiem (Łomża Mazowieckie) został przyłączony do Korony Polskiej.

Kiedy Białystok uzyskał prawa miejskie dokładnie nie wiadomo. Prawdopodobnie w 1692 o czym świadczy zapis poczyniony przez miejskiego proboszcza: Rok 1692. Miasto Białystok

Wiecie dlaczego Łomża nie jest miastem wojewódzkim bo BRONIŁO POLSKI ZA KAŻDYM RAZEM KIEDY OJCZYZNA JEJ POTRZEBOWAŁA, a białystok porównam to do cytatu z Chłopaki Nie Płaczą

"Fred:Wiesz skąd przyjechali czarni do ameryki
Bolec: Z Afryki?
Fred:No właśnie handlarze, niewolników przywieźli z Afryki, a myślisz że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Afryce złapać w siatkę silnego zwinnego murzyna i wywieść go za ocean?
Bolec: Chyba nie.
Fred:No jasne że nie. Udało im się to zrobić ponieważ wywozili tylko takich co to nie potrafili spie+++ lic przed siatką albo byli największymi głąbami i wódz plemienia sprzedawał ich za paczkę fajek bo i tak by nie miał by z nich pożytku i ci wszyscy nieudacznicy pojechali do Ameryki, pożenili się, porobili dzieci, świat poszedł do przodu powstały komputery amfetamina, samoloty, ale co z tego jeżeli ich serca pompują tę samą krew, są potomkami człowieka który na własnym podwórku dał się złapać w siatkę WIĘC NIE UWAŻAM ŻE NASZYM CHŁOPAKOM BRAKUJE LUZU KAPUJESZ!"


PS: 123 lata za murzynami! Nie zapomnijcie kto walczył o Polskę i które miasta maja patriotyczną historie!!! Tak nie lubię białegostoku.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło w kakało to w końcu niemiecka, czy rosyjska agentura?

dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło w kakało to w końcu niemiecka, czy rosyjska agentura?

Za taką kasę nie da rady na dom 150 metry na sam materiał to pójdzie . a za postawienie w stanie surowym firma kroi 40 tyś . wiem bo sam stawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło w kakało to w końcu niemiecka, czy rosyjska agentura?

otwarty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło w kakało to w końcu niemiecka, czy rosyjska agentura?

kto by tam niegral , to ATLANTIKA juz nikt niepodniesie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło w kakało to w końcu niemiecka, czy rosyjska agentura?

U mordeczki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło w kakało to w końcu niemiecka, czy rosyjska agentura?

prosze o podanie numeru telefonu i ja zadzownie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło w kakało to w końcu niemiecka, czy rosyjska agentura?

Robisz podchody z tym swoim wałkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org