środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pytanie do wyborców PISu

ale ty fanka bocianka jestes pierdo..............ta ty jak cos glupiego nie napiszerz to zyc nie mozesz niedorozwoju ty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

dam Ci kontakt do człowieka który się w Łomży zajmuje takimi tematami
602 689 958

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

" pomogłem mu a nie był zamarzł " i tak nie wiadomo co w końcu miłościwy kurczak zrobił .- nie był - bo zamarzł ?
No to problem z głowy kurczaka !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

dobra praca jest w biebrzy,zawsze atrakcyjna i mozna tam zarobic,dziewczyny robcie rekrutacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

666042489 - służbowa komórka, można śmiało dzwonić !!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

Przewaznie jest tak, ze jak tatus jest niewyplacalny to dziadkowie placa, nie odpuszczaj alimenty zawszde dziecko dostanie, nie moze byc tak, ze tatus zrobil i sie teraz tylkiem wyial, a dziecko zostanie bez pieniazkow, zawsze sciagniesz alimenty jak nie osobiscie to przez pewne instancje i tatusiowi nie bedzie do smiechu, walcz o to co sie dziecko nalezy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

znam kilka osob ktore tam pracowaly,poczawszy od magazynierow po przedstawiciela handlowego!!! szczerze przestrzegam!!!daj z siebie wszystko i poszukaj czegos innego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

A jak to jest w przypadku, gdy ojciec dziecka
nie zyje a nie pracowal, wiec renty dziecko by pewnie
nie dostalo, czy naleza sie jeszcze jakies alimenty jezeli dziecko sie uczy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

Kolejny używak?fajnie-moje ulubione miejsce zakupów-a daleko od łomży? -bo czasami bym wpadła na jakieś zakupki:)))a jak byłby to jakis super towarek-to wcale rewelacja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

czysta żołądkowa jest tania i dobra
tylko jak będziesz kupowałą gdzieś w hurtowni nie daj się nabrać na to ,że nie mają takiej ilości dzisiaj i mogą Ci załątwić to na jutro-bo wtedy to juz na bank dobrej wódki nie dostniesz tylko jakieś pomyje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

ja również!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

bo to slupki pod wiaty takie jak na rynku - może tylko dach będzie innego koloru nie niebieska folia tylko na żołta. Zapowiada się niezły syf.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

andziorek to ty myslisz ze szef kawy pic niepowinien i papierosa palic jak z toba rozmawia? hehehe,szef moze wszystko robic.My cos potrzebujemy a nie on od nas,my chcemy zeby nam dal na zycie i nas utrzymywal dal nam godne zycie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

wpm , taki szew jak on, to ja mam na du.pie,

a Tobie radzę, jak gdzieś pójdziesz na rozmowę kwalifikacyjną to w trakcie żuj gumę , a na pewno robotę załapiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

No i tak myślałem. Wygląd będzie znacznie gorszy niż zakładany. I teraz Ci wszyscy "lokalni patriotyczni kupcy", co krytykowali Venedę powinni to odszczekać. Bo zewnętrzny inwestor podchodzi do tematu poważnie, a miejscowy chce postawić obiekt brzydki za nic mając estetykę miasta.
I przypomina się sprawa jak "lokalni przedsiębiorcy" chcieli market wybudować na Os. Południe. Miało być pięknie: wspaniały obiekt, tor saneczkarski dla dzieci. Zaczęli budowę, stała ona odłogiem parę lat i...sprzedali Kauflandowi:) Albo pamiętacie, jak pięknie miało być w Stokrotce? Na dachu miała rosnąć trawa i w sezonie miało funkcjonować Kino Letnie. A skończyło się jakimś dziwnym wypryskiem na dachu Galerii Stokrotka. Dlatego jak słyszę hasło "wspierajmy rodzimy biznes" to mi się niedobrze robi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

Kurczak, Dyżurny PKS jak udostępni poczekalnie bezdomnym powinien wylecieć z pracy. Od tego miast otworzyło za nasze pieniądze ogrzewalnię. Chcesz rano kupować bilet w miejscu, gdzie cuchnie denaturatem i fekaliami? Bo ja nie. A Ci wszyscy bezdomni są takimi w większości na własne życzenie. Ośrodki odwykowe są otwarte zawsze, ale prościej jest żebrać pod Kauflandem na kieliszek chleba.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

Najlepiej to bylo by do młodego jurnego :):):)
A w ostateczności , do podusi :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

Bo do galerii Narew przeniosą wiatę i niebieską plandekę :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

lepiej pare biedronek,jest jednak troszke taniej niz w innych sklepach,ja glosuje na biedronke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

a protestowali, protestowali, pamiętam akcję jak Łomża była oplakatowana , przeciwko powstawaniu nowych sklepów wielkopowierzchniowych, najbardziej to mnie zdumiały plakaty umieszczone na obiekcie 4+ Legionów/Sikorskiego, właściciel sam przed rozbudową miał tam 2700m2 pow. protestował, a póżniej sam się rozrósł .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

Hurtownia Alkoholi MTC Sp. z o.o.

Kalendarz niedostępny.

Białystok 15-620
ul. Elewatorska 20
tel. (085) 663 80 80
www.mtc.com.pl
E-mail: biuro@mtc.com.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

CePeEn !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

powinni tam żółtków ze Stadionu Dziesięciolecia sprowadzić, lepsze budy by postawili, a na środku wykopać duży dół, coby srać mieli gdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

a jaki jest koszt godzinnej zabawy dziecka? nie chodzi mi o urodziny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

Kończy się plaga Kebabów zaczyna się era ciucholandów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

Przeniosą ORLEN z Piątnicy :):)
Bo cała Łomża zaczęła go omijać :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

jak zwykle kompromitacja miejscowego handlu i biznesu jedyne co dobrze opanowali to darcie mordy i ściemnianie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

slyszalem o patologi angielskiej,to jest super szkola.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

Mają dobre układy na Sadowej to i szybko się nauczyli :):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

Pilnie poszukuję pracy w sklepie, barze, solarium bądź innej. Pracowałam w sklepie obuwniczym. Skończyłam filologie angielską. Proszę o oferty
telefon: 508794982
ogłoszenie dodane 2012-01-30

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

maruda, to i kościół tez tam będzie ?

może chociaż jakaś kapliczkę postawią ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

No też racja :):)
Przystojny twardziel to się strzenie i leci do następnej a wy bidulki co ???

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

I ptaszka pokaże :)

I na mchu miękkim da odpocząć :):)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

Szkoda że Warszawy nie bierzesz pod uwagę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do wyborców PISu

http://taniaodziez.com.pl/?page_id=15



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org