sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bankster Pinokio Morawiecki za transfer kasiutry pobiera jedyne 15% prowizji.

To jest najgorsze że ten fachowiec twierdzi że to niemożliwe ażeby zapomniał zamontować belki pasa przedniego .Widział na własne oczy że jej nie ma ,auto po wywrotce w rów zderzak wepchnął chłodnice do silnika.Masakra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster Pinokio Morawiecki za transfer kasiutry pobiera jedyne 15% prowizji.

Wg mnie, przy ul. Wesołej w Łomży. P. Darek W. Każdy go zna.
Ps. O tej porze roku prawdziwy miód musi być skrzepnięty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster Pinokio Morawiecki za transfer kasiutry pobiera jedyne 15% prowizji.

Legendarny niedlugo tak nie napiszesz,bo odrazu Ciebie do pierdla wsadza albo Komentarz usunięty przez ACTA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster Pinokio Morawiecki za transfer kasiutry pobiera jedyne 15% prowizji.

witam

znam człowieka,który się tym trudni nawet miał swoją wystawę w ubiegłym roku w łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster Pinokio Morawiecki za transfer kasiutry pobiera jedyne 15% prowizji.

Też tak miałem że wyjechałem od mechanika bez paru rzeczy pod maską!!!!!!!!!!!


NAPISZE TYLKO ŻE TEN MECHANIK MIEŚCI SIĘ NA SZOSIE ZAMBROWSKIEJ KOŁO RONDA!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster Pinokio Morawiecki za transfer kasiutry pobiera jedyne 15% prowizji.

ale gosc ma racje trzeba sie za nich wziac ile mozna nas okradac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster Pinokio Morawiecki za transfer kasiutry pobiera jedyne 15% prowizji.

ja proponuje zkrzyknac sie na wiosne i isc na stolice i walczyc o niepodleglosc z banda kryminalistow ,ale trzeba roznych srodowisk spolecznych i kilka milionow jak by ruszylo razem to musieli by odejsc albo zginac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster Pinokio Morawiecki za transfer kasiutry pobiera jedyne 15% prowizji.

ja jestem gotów w każdej chwili, popatrzcie ludzie co macie do stracenia? a wiele naprawde można zyskać, ja osobiście największe straty mam już za sobą, a walcząc z kórestwem nigdy nie będę stratny TAK MI DOPOMÓŻ BÓG

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster Pinokio Morawiecki za transfer kasiutry pobiera jedyne 15% prowizji.

Legendarny jako mój klon ciebie trochę nie rozumiem - większa inwigilacja to chyba powinieneś się cieszyć skoro masz w stopce napis "Powołanie Służba Bezpieczenstwa. Kocham swoją pracę !". Może gdzieś cię zatrudnią w jakiejś służbie do inwigilacji sieci, na pewno będą etaty !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster Pinokio Morawiecki za transfer kasiutry pobiera jedyne 15% prowizji.

http://www.facebook.com/pages/Marsz-przeciw-ACTA/156627321116822

W wielu polskich miastach są organizowane manifestacje, przydałoby się zrobić też coś u nas w Łomży przed ratuszem, ale zaraz pewnie pojawią się głosy, że mało ludzi będzie, mała siła przebicia itp... A jest dużo mniejszych miast od Łomży gdzie będzie organizowane coś np Ełk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster Pinokio Morawiecki za transfer kasiutry pobiera jedyne 15% prowizji.

OCZYWIŚCIE JA BYŁEM Z TYCH SB KTÓRZY NAPRAWDĘ CHCIELI DOBRZE DLA SPOŁECZENSTWA, NIE PORÓWNUJ INWIGILACJI ZA CZASÓW PRL A TERAZ Z TYM BAGNEM, TO JEST BAGNO A TUSK MUSI ODEJŚĆ !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster Pinokio Morawiecki za transfer kasiutry pobiera jedyne 15% prowizji.

weźcie Wy się odp*** od BLM. Sam jestem spoza Łomży więc mam BLM na blachach, a widzę, że jeżdżę dużo lepiej niż BL. Trzeba po prostu patrzeć, na to jak ktoś jeździ, a nie na blachy. To, że ktoś ma BLM to nie znaczy, że nie umie jeździć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster Pinokio Morawiecki za transfer kasiutry pobiera jedyne 15% prowizji.

A jaki miałeś kryptonim, może pracowaliśmy w tej samej dyspozyturze ?

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster Pinokio Morawiecki za transfer kasiutry pobiera jedyne 15% prowizji.

Legendarny_Obywatel

to znaczy, ze ty dobra menda byłeś ?
od koryta cię odstawili i teraz plujesz jadem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster Pinokio Morawiecki za transfer kasiutry pobiera jedyne 15% prowizji.

Ha! ha!



Propozycja przepis na walentynki:
www.abantonino.blog.onet.pl
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster Pinokio Morawiecki za transfer kasiutry pobiera jedyne 15% prowizji.

Zmieńcie na WWA i już!


Propozycja przepis na walentynki:
www.abantonino.blog.onet.pl
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster Pinokio Morawiecki za transfer kasiutry pobiera jedyne 15% prowizji.

692776772 prywatnie logopeda i psycholog dziecięcy, koszty podadzą jak zadzwonisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster Pinokio Morawiecki za transfer kasiutry pobiera jedyne 15% prowizji.

Trzeba było na kolege nie głosować tylko na kompetentną osobę :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster Pinokio Morawiecki za transfer kasiutry pobiera jedyne 15% prowizji.

ja tam nie siedze i tez mi rosnie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org