wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

http://www.sklep.piwaswiata.com/

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

Monitoring został sprawdzony od ręki, niestety kamera była odwróca w stronę targowiska miejskiego, najlepszy jest fakt, że policjant będący na miejscu zdarzenia po przeanalizowaniu sytuacji podszedł do kierowcy karetki i stwierdził, że to jego i żeby przyznał się do popełnionego błędu.

Znając życie sprawa w sądzie zakończy się w tym przypadku obustronną winą kierowców, ale to czas pokaże.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

Pani barabaro777 czy jakos tam.. nie czytam powyzszych postow bo mi sie nie chce czytac w ogole takich tematow zakladanych przez takie ulomne osoby.. ale tu sie wypowiem, skoro ty masz tablice bl to moze ty mnie blokujesz zawsze na lewym pasie czy to jadac w marianowie czy w bialymstoku czy w ogole gdzies w polsce??? bo przewaznie bl... dlatego Ci droga pani wytlumacze ze w Polsce mamy ruch PRAWOSTRONNY!! i tak to jest jak to sie zdawalo kiedys prawo jazdy za swinke w kopercie.
Pozdrawiam wszystkich kierowcow na niewazne jakich tablicach ale poprawnie jezdzacych!
PS farszafiaków i tak nikt nie pobije :p :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

a ja kupiłem najpierw brembo z klockami zapłaciłem 400 zł , pokrzywiły się oddałem na gwarancje , nie uznana. teraz kupiłem ate również cały zestaw , 530 zł i pogięte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

Mnie się osobiście podoba Golf III

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

robciu...a o mnie zapomniałeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

Tyle lat i jeszcze sie nie nauczyliscie ze kazdemu co innego pasuje. Co za dalny z was, naprawde.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

Tak adamus smiej sie, a pozniej to biadola i piszcza a jak ludzie chca cos wywalczyc to taka wypowiedz swiadczy tylko o tchorzostwie, a moze pracujesz na stacji, moze masz tam pracujacych kolegow nie wiem ale mam to gdzies... wpisujcie sie kto jest za!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

skoro nie byłaś i nie rodziłaś to na jakiej podstawie wyrobiłaś sobie zdanie. owszem szpital może i nie jest najładniejszy i najnowszy ale nie o to chyba chodzi. ja akurat tam rodziłam i mogę polecić. pielęgniarki i położne miłe, sympatyczne i pomocne. miałam cc więc mój lekarz je wykonywał i było bez żadnego problemu. pozostali lekarze też mili i wykazujący zainteresowanie pacjentkami. a czy daleko od rodziny to bym nie powiedziała, moja rodzina akurat nie miała z tym problemu żeby do mnie dotrzeć. w szpitalu spędziłam 3 dni, bez stresu i nerwów. obecnie jestem w drugiej ciąży i też zamierzam tam rodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

paplik radość z zycia to ty masz widze w momencie gdy trzepisz konia i wąchasz zużytą prezerwatywę. Ale coż jak radość życia to radość życia nie chcąć być nazwany kołtunem życze ci smacznego i szybkiego orgazmu.
W myśl tej radości masz bardzo skromne i minimalistyczne podejście do seksu bo inniy aby ten orgazm osiągnąc to zwyczajnie kochają się z panienkami albo facetami.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

ok, temat do zamknięcia, suka się znalazła u ludzi w Giełczynie, którym serdecznie dziękuję, za szybki kontakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

Projektant wnętrz i nie tylko

www.przestrzenkreowana.pl

przestrzenkreowana@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

Dostanie dostanie :):)
Ale do zapłacenia :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

Na Księcia Janusza błąka się duży,brunatny pies.Ma ciemno-brązową sierść,prawie czarną,trochę dłuższą,prostą.Chyba już niemłody.Mi wydaje się,że ma chore stawy,bo trochę dziwnie stawia łapy.
Ni zgubił się komuś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

stary chory pies, ktos pozbyl sie klopotu, nie ladnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

Acha... I czytajac te glupie teksty tu na forum typu: 'najlepiej zeby wam dawali za darmo' itp widze ze nie predko nastapi jakas zmiana...
Nikt nie wymaga rzeczy za darmo a jedynie uczciwosci. Jezeli nie ma sie zamiaru sprzedawac jakiegos towaru po 1zl to sie tego nie zamieszcza w reklamie. Prosta rzecz. Wystarczylo napisac: Ubrania od zlotowki'

A 'roztrzasaczami gnoju' itp sa w tym przypadku ci ktorzy nie maja odwagi powiedziec prawdy. Pluna wam w twarz to powiecie ze deszczyk pada. Smiejecie sie z tych ktorzy domagaja sie uczciwosci. Zalosne. Jednak smiac sie bedziecie zapewne dopoki w ktos nie sprobuje was w wala zrobic. Wtedy z rykiem opiszecie na forum jaka to krzywda wam sie stala...

Hrabio czy tez hrabino @marianko... A od kiedy to ktos tak wysoko urodzony kupuje w takich tanich sklepach spozywczych? Czyz to nie ujma na honorze? A skoro tylko po chleb to ilez tego chleba tudziez jakiej wielkosci on byl ze musiales sie, wyzsza sfero na dwoch nogach, wozkiem przez tlum przebijac...?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

Witam.
Zajmuję się odszkodowaniami i być może będę mógł pomóc. Proszę wysłać opis zdarzenia, w związku z którym rości Pani o odszkodowanie na maila m.goralczyk@euco.pl. Być może będę mógł pomóc. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

Kolego a możesz podać trochę więcej szczegółów co Cię interesuje? tzn tuba czy skrzynia, aktywna czy pasywna, jeżeli to drugie to z ilu-kanałowym wzmacniaczem no i ile chcesz na to przeznaczyć?
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

Gdzieś na łące, gdzie najwięcej komarów do późnej jesieni. Ale będzie i już.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

na brembo problem wystąpił po miesiącu ale jeździłem na nich parę miesięcy z racji braku czasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

Kierowcy, 28 stycznia będziemy organizować protest przeciwko wysokim cenom paliw w Polsce. Dnia 28 stycznia chcemy zablokować Autostradę A4 na odcinku Opole - Wrocław oraz autostradową obwodnicę Wrocławia. Protest będzie polegał na poruszaniu się autostradą prędkością 40 km/h. Chcemy to zrobić medialnie i ostrzec rząd, że jeżeli nie zainteresuje się problemem to zablokujemy autostrady podczas Euro 2012. Zbiórka kierowców 28 stycznia 2012 godz. 12:00 na obwodnicy Brzegu (koło zajazdu Rybiorz - stacji Bliska) Jasiński Łukasz - yasiu Zaproś znajomych z facebooka: https://www.facebook.com/...1360076?sk=wall Do akcji dołączyły się miasta: Brzeg: Zablokujemy Autostradę A4 na odcinku Opole - Wrocław oraz autostradową obwodnicę Wrocławia. Zbiórka kierowców 28 stycznia 2012 godz. 12:00 na obwodnicy Brzegu (koło zajazdu Rybiorz - stacji Bliska) Jasiński Łukasz - 886-33-07-33 Bielsko Biała: Blokowana będzie droga szybkiego ruchu. Zbiórka -28.01 godz 12:00 Bielsko Biała Parking Auchan, obok przystanku autobusowego Organizator - Sylwester Gorząd 514-951-115 Busko Zdrój: Blokowana będzie droga krajowa nr 73 Zbiórka - Busko Zdrój 28.01.2012 godz 12:00 Stacja BP przy wylocie na Kielce Organizator - Albert 506-692-843 Chodzież: Zbiórka 28.01 12:00 na parkingu "Porcelany 3", przejazd obwodnicą z prędkością 20km/h, wjazd do miasta i przejazd przez całe miasto z prędkością 20km/h docelowo do stacji ORLEN + tankowanie po litrze paliwa każdy. Michał - 533589774 Gdynia: Zbiórka: 28.01 godz 12:00 TESCO ul. Nowowiczlińska Przy sklepie zoologicznym! Przejazd przez miasto i powrót obwodnicą. Patronat medialny akcji: TVP , TVN24, RMF FM, ESKA, Gazeta Wyborcza, Radio Opole, NTO, Radio Kraków Pozdrawiam Jarek: 78 11 55 262 jarekpawel2012@gmail.com https://www.facebook.com/#!/events/254415607962310



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

no i ja się pytam, a co będzie jak nam całą wodę z basenu wypije ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

jak ci wodę wypije to się dowiesz ile kosztuje godzina na basenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

nie normalnie wszystko działa cylinderki czyste prowadnice suwaja sie dobrze i nie wiem co to jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyszły prezydent wygłosi dziś orędzie

Najlepiej zgłosić się do kogoś kto zajmuje się takimi sprawami np do dobrego adwokata, zwłaszcza jeśli chodzi o większe pieniądze. Ja kiedyś połasiłam się na ofertę biura prawnego i później adwokat musiał wszystko od nowa robić. Na szczęście z dużym zyskiem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org