sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

70 % aut jest z południa i nigdy nie przejeżdżają ulicą Legionów bo jeżdżą tylko po swoim terenie w koło bloku hahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

bierz mbank lub alior

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

to nie dla mnie ! tylko dla syna który ma ponad 40 stopni skrzywienie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

Może taki. To fragment tekstu, który ostatnio dostałem na maila:

REWOLUCJA w internecie !!!

Faktem jest to, że takie firmy jak Google czy Facebook zarabiają miliardy $$$ co kwartał tylko dlatego, że my, użytkownicy internetu korzystają z ich usług. Czy my coś mamy z tego ??? Niestety należy stwierdzić, że nie. Nadszedł czas aby zrozumieć, że to my "użytkownicy" będziemy decydować kto ma zarabiać duże pieniądze.

WAZZUB jest pierwszą prawdziwie globalną społecznością, która chce płacić nam "użytkownikom" za wybór ich strony internetowej.

Projekt nazywa się WAZZUB Family. Wersja prelaunch startuje 1 stycznia 2012 i trwać będzie do 31 marca 2012 roku. Firma będzie wypłacać użytkownikom 1$ miesięcznie za ustawienie ich strony - jako stronę startowa. W powstawanie tego projektu zostało już zainwestowane 2.000.000$

Aby zacząć zarabiać wystarczy się zarejestrować i zacząć rekrutować poleconych. Za każdego co miesiąc dostaniemy 1$, do 5 poziomów głębokości (czyli dostajemy 1$ za każdego poleconego i poleconych poleconego itd).

Jeśli zaprosisz do projektu np. tylko 5 osób i każda z nich także zaprosi 5 itd to:
1st. Generacja 5 x 1$ = 5$
2nd. Generacja 25 x 1$ = 25$
3rd. Generacja 125 x 1$ = $125$
4th. Generacja 625 x 1$ = $625$
5th. Generacja 3125 x 1$ = $3.125$

Czyli w sumie pasywny miesięczny dochód wyniesie 3.905$!
Nie ma ograniczeń co do ilości osób zapraszanych w poziomie.
A co będzie się działo, gdy zaprosisz 10, 20 i więcej osób?
Nic nie trzeba inwestować, wystarczy się zarejestrować i przekazać informację następnym chętnym.

Rejestracja możliwa jedynie z linku osoby zarejestrowanej.
Link do rejestracji:

http://signup.wazzub.info/?lrRef=fc2ca

Po zarejestrowaniu otrzymasz własny link. Wklej go w miejsce w/w i całą treść wyślij znajomym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

Bylem w Millenium,jestem w ING i to jest to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

Jak masz facebooka to możesz wybrać na tamtejszej porównywarce kont:

http://www.facebook.com/systempartnerski?sk=app_258161054220887

Ja polecam dbNET:

http://futura.systempartnerski.pl/dbnet/index.html

Masz darmowe bankomaty na całym świecie. Konto jest darmowe... Pojawia się tylko opłata za kartę, ale ją można anulować jakąkolwiek transakcją płatniczą lub wypłatą z bankomatu. Dodatkowo mamy oddział w Łomży, a jak założysz konto przez link powyżej to masz gwarantowany prezent w postaci darmowego internetu z Play:)

Spoko jest też mBank, ale tu mamy ograniczoną ilość bankomatów i jest opłata 2zł za kartę, którą możemy anulować robiąc transakcje płatnicze na minimum 100zł:

http://futura.systempartnerski.pl/mbank/ekonto.html

Tak jak w przypadku dbNET - zakładając konto przez internet dostajesz darmowy internet. Niestety nie ma oddziałów mBanku w Łomży:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

możliwość przekazania 1 proc. płaconego podatku na rzecz - Łomżyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych „HOSPICJUM” pod Wezwaniem Świętego Ducha - KRS 0000012037

... nigdy nie wiadomo co komu pisane, a możemy pomóc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

Dzięki, byłem wziąłem, mam. ;D ;)) Pzdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

a kto teraz nie ma samochodu? chłopie, ludzie są bezrobotni, rodziny od kilku lat a samochodami jeżdżą, w tym kraju są takie skrajności że głowa puchnie i weź tu bądź sprawiedliwy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

uciekająca , Ty lepiej uważaj, żeby zupa nie była zasłona bo jak chłop wróci z roboty to Ci da "MACHO"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

ja nie piszę o jakiś tam samochodach, bo takie większość ma

niektórzy maja wypasione fury , koszt ok m3



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

Pani Krystyna z hodowli fretek Bungo ma norki i z tego co słyszałam całkiem sporą wiedzę o nich. Odezwij się do niej, na pewno Ci coś doradzi, ale na pewno nie karmienie suchym śmieciem, tylko naturalne diety.
http://fretki.com/bungo/

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

Zbychu jadąc do zambrowa albo na białystok muszę specjalnie jechać w inna strone po paliwo... wez pomysl troche to ze Twoj rower nie potrzebuje tego to nie znaczy ze ktoś inne tez nie potrzebuje do samochodu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

a o którym rowerze piszesz ??? bo mam wigry i bmx
to teraz pomysł Ty trochę że zawsze możesz zatankować w Zambrowie lub w Białymstoku ...... no chyba że należysz do tych biznesmenów "oszczędności kupię" i non stop na oparach jeździsz :-))
Może wiecie gdzie można kupić łóżko z sedesem ??? Bo nie chce mi sie wstawać

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

Najpierw sprawdź jak się tam opiekują chorymi, jeśli można to nazwać opieką, a potem namawiaj ludzi do oddania kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

belfer, a ty wiesz jak się opiekują?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

Ja osobiście polecam DeutscheBank, ewentualnie Alior lub MBank :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

jak jedziesz do bialego to masz po drodze orlen a w bialym bp jak wracasz z bialej ;:)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

oj, : belfer nie życzę Ci żebyś kiedykolwiek miał z tego korzystać, ale gdyby jednak, to co, masz inny wybór ?

... a może to z braku odpowiednich środków ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

wojska polskiego 9

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

Jest może ktoś na forum kto posiada taką elektrownię wiatrową? A może ktoś zajmuje się budową takiej elektrowni?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

Krzychu ma na sprzedaż ten co je i biega ale tylko kradnie pod klienta jak coś zapytaj tel do biura 997

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

w Giełczmie tuz przy drodze stoi taka domowa elektrownia wiatrowa o kocy chyba 3 lub 5 KW

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

do debi40 . posluchaj wypowiadaj sie na swoje tematy bo ja dodaje posty jakie chce i jesli pisze ze szukam malego pieska to go szukam .. a to ze mam jednego pieska to nie znaczy ze szukam 2 ..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

Koszt ok. 15k PLN - oczywiście w zależności od modelu cena może się wahać.
Dla turbiny 3kW żeby osiągnąć pełną moc musi wiać ok 7m/s. Oczywiście jak wieje za mocno to też niedobrze bo może się rozpaść (załącza się wtedy hamulec i figa).
Myślę, że w warunkach łomżyńskich mało opłacalne. Kiedyś to sprawdzałem i teraz nie pamiętam dokładnie ale średnia prędkość wiatru dla naszych terenów jest grubo poniżej 7 m/s.

--
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

a ile takie szkolenie kosztuje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

Witam. Wybieram się do Olsztyna w dniach 20-22. Mam 3 wolne miejsca. Ilość bagażu ograniczona. Więcej info pod nr 513771604 lub gg 11424635. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

hahhah mały,ależ Ty groźny;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

Potrzebuje wsparcia Szymonek Pietruszka. Korzysta z turnusów reh. i wymaga zakupu specjalnego kombinezonu do ćwiczeń. Robi duże postępy, ma 3 latka. Numer KRS: 0000037904. Dziękujemy w imieniu Szymonka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

Witam! osobom robiącym sobie jajca z tematu to od razu podziękuję serdecznym palcem a Ci, którzy na serio udzielają lekcji gry na gitarze to z góry dziękuję za chęć odpowiedzi.
Panie Legendarny_Obywatel-u, czy na poważnie potrafi pan nauczyć kogoś grać na gitarze? Bym był zainteresowany ponieważ sam próbuję się uczyć w domu, ale chyba będzie mi potrzebna pomoc kogoś kto ma więcej pojęcia i umie przekazać tę trudną wiedzę. Tylko pytanie za ile? Jeśli chodzi o gatunek to bym chciał umieć pogrywać jak MetallicA, Iron Maiden, itp.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

nelle nie sluchal Legendarny_Obwyatel - to troll numer 1 na tym portalu, to wlasnie on sobie jaja robi.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Antypolskich łgarstw i podłości,-wyścigu ciąg dalszy!

Już do Was idziemy.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org