czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezes i Srebrna - przychodzi baba do lekarza

Love0066 jak pena podłączasz czy czytnik kart to lapek wykrywa?
stery do portu usb.
http://www.download.net.pl/414/VIA-USB-20-Driver/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes i Srebrna - przychodzi baba do lekarza



Sprzedam/odstąpię prosperujący 3 lata bar gastronomiczny/kebab, maszyny hazardowe, koncesja na alkohol. Tanio ul.Małachowskiego 2/5a.
telefon: 664142774
ogłoszenie dodane 2012-01-05

tenpubpl, no widzisz,
ch.uj bombki strzelił, choinki nie będzie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes i Srebrna - przychodzi baba do lekarza

Właśnie nie ma tam rozpiski dlatego pytam by nie biegać po całym miescie szukając tej 1.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes i Srebrna - przychodzi baba do lekarza

witam
a możesz napisać temat pracy a najlepiej napisz do mnie na poczte
matura12@spoko.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes i Srebrna - przychodzi baba do lekarza

grubaryba co rozumiesz pod pojęciem uczciwość? Uważasz że przedsiębiorcy bogacą się nie uczciwie? Oczywiście są czarne owce i w tej grupie społecznej, ale w której nie ma. 90% przedsiębiorców czy biznesmenów dorobiło się dzięki swojej ciężkiej pracy - nie koniecznie fizycznej, ale w dużej mierze umysłowej. Czy uważasz że praca umysłowa to nieuczciwy sposób zarabiania pieniędzy? Co powiesz o pracownikach którzy bardzo często nieuczciwie wykorzystują swoją ciepłą posadkę?
Wracając do tematu KRUS - "tusek" zapowiadając w expose, to że zrobi porządek z KRUSem okłamał społeczeństwo. Przecież doskonale wiedział że ma koalicjanta który ślepo broni niektórych grup społecznych czy zawodowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes i Srebrna - przychodzi baba do lekarza

na DWORNEJ
powinna byc otwarta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes i Srebrna - przychodzi baba do lekarza

U kierowcy prosisz bilet do Nowogrodu.Płacisz 7,80 i dostajesz paragon który jest Twoim biletem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes i Srebrna - przychodzi baba do lekarza

_maly_ , a masz dobry człowieku, już otworzyłem, co Ci będę żałował,
Twoje zdrowie w gardło moje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes i Srebrna - przychodzi baba do lekarza

śmieszni jesteście.. jakby tablica zależała od tego jak kto jeździ! a jeżeli ktoś jest dobrym kierowcą i się przeprowadzi w inne miejsce, zmieni tablice to bedzie automatycznie zlym kierowca? haha weźcie troche sie ogranijcie.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes i Srebrna - przychodzi baba do lekarza

You have already voted within the last 24 hours.

Please try again tomorrow!


Dziwne, stałe IP, a nawet nie głosowałem? Chyba blokują cały pakiet by wykluczyć zmienne IP.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes i Srebrna - przychodzi baba do lekarza

54 nie upadnie ponieważ chodzą tam ludzie z przyzwyczajenia. Ja bywam w piwiarni i przyznaję że jest spoko w normalny dzień, ale jak jest więcej ludu to tak jak kolega lomza23 mówi można jobla dostać czekając na browar. Generalnie większego szału nie robi i jaj nie urywa. 54 ma już swoich stałych bywalców i wróżę temu klubowi kolejne 10 lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes i Srebrna - przychodzi baba do lekarza

Mi p. Serafinska na slub 15 sierpnia zaproponowala 160zl za makijaz a jej fryzjerka 220zl za fryzure, podziekowalam.
A swoja droga kto madry umawia sie nie pytajac o cene? Ja nigdy nie dalabym ponad 100zl za makijaz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes i Srebrna - przychodzi baba do lekarza

Tylko sie buntuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org