wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamski morderca..?!

Dzięki :)

Braun, najlepsza golarka do pejsów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

podobny był, ale czy to z takiej rasy to nie jestem pewien. na pewno nieduży i rudy. Będe miał na oku jakby się pokazal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

Na Twoim miejscu zrobilbym tak: wydrukowal kilkanascie zdjec w kolorze i:
1. porozwieszal je jak najszybciej na uczelni na poznanskiej, agrobiznesie, w janskim (koniecznie kilka fotografii z ogloszeniem w kazdym z tych miejsc, bo zawsze jakas wesz moze zerwac), a takze na drzwiach wejsciowych do liceow
2. dodaj w ogloszeniu pod fotografia by ktos go zawolal, przytrzymal i zadzwonil do Ciebie,
3. obowiazkowo dopisz, ze jest nagroda za pocieche.

No i pamietaj aby obowiazkowo najpierw zapytac sie wladze uczelni/liceow o pozwolenie na wywieszenie ogloszenia, zeby ich nie zerwali.

W liceach i na uczelniach ksztalca sie ludzie z roznych czesci miasta i okolic. NIE MA OPCJI, ZEBYS NIE ZNALAZL PSIAKA W TEN SPOSOB, SERIO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

Zamiast samochodu kupić chcę buty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

No az taki inteligentny jak ty to ja nie jestem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

od kiedy to Łomza lezy w Rutkach. Sprzedająca koty mija się z prawdą pisząc Łomza. Znam te ogłoszenia. Tez rozglądam się za kotem. Ale rasowym i zupełnie innej rasy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

Właśnie patrze ze co poniektorzy czarmon lubi sie wymadrzac hehe mam go gdzies gosc sie zesral ewidentnie . Jest madry tylko przez internet .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

Ale tylko niektórzy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

A może borys miał na myśli, że ta pani te kotki tylko tam ma a jest z Łomży?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

możesz ryzykować mobilny ale dodatkowa antena zasiegu koszt od60-100zł limit danych jak bez limitu to dodatkowe koszty ale bierzesz i śmigasz tam gdzie jesteś ,jak w domu to kablowy bez limitu. korzystam z mobilnego nie narzekam wyciskam z niego 6mb/s.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!


Gruby Benek jeszcze czynny :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

nie spożywać ankoholuuuuuuuu heheheheheeeeeeeeeee



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

Przemko, Ty nie trac czasu, tylko drukuj ogloszenia z fotografiami i jazda po uczelniach i szkolach. Na pewno sie znajdzie w ten sposob. I to szybko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

hahah ja Ciebie nie rozumiem ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

A właśnie wyjazd o 9.00.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

SYLWESTER 2011/2012 !!!! Mimo ładnej pogody to na Starym Rynku o północy byłem jedyny. Niby nas jest wielu - trzymamy się "razem"... LEWA W GÓRĘ ;-)

Braun, najlepsza golarka do pejsów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

Mieszkam całe życie w Łomży a jeżdżę na BLM od kilku lat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

Łomża daje rady

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

całkiem niezłe miasto do życia ale tylko dla tych co maja dobra pracę albo emerytutrę - reszta to nie ma szans. Większość mieszkańców to potomkowie roztrząsaczy gnoju siedzący na budżetowych posadach dożywiani co tydzień żywnościa z rodzinnej wsi. Życie kulturalne prawie nie istnieje bo i miejscowa inteligencja na wymarciu. Większośc i to znaczna ambitnej młodziezy po zdaniu matury wyjeżdza z miasta w celu kontynuacji nauki a potem z reguły nie wraca chyba,że ma niskie poczucie swojej wartości. Pozostała młodziez siedzi na miejscu i udaje ,ze studiuje ma miejscowych pseudouczelniach , po skończeniu których przewala kartony w Biedronce albo podpiera ściany zatrudniaka czy też wisi na garnuszku u starych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

Na dziś miałem z rocznym synem wizytę w preluksacyjnej a tu ****!!!!! NFZ podał że najbliższa w Białymstoku!!! Co to ***** za Państwo!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

A czy ktoś wie ile kosztuje 1 strona kopii (ksera) takiej karty w u nas Szpitalu?bo w niektórych to jest nawet 5-10 zł za stronę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski morderca..?!

Witam.Gdzie w Łomży kupię najtaniej olej silnikowy Castrol??Dzięki za odpowiedzi.
Wszystkiego Najlepszego w 2012 roku!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org