niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
JarKacz łaskawy, tym razem dla wszystkich!

a ja znam setki ludzi na socjalach poza granicami kraju..poza tym USA to najgorszy ****..tam to tylko na wakacje powydawac troche pieniedzy i zasilic ich przemysl turystyczny...ja mowie o krajach europejskich

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz łaskawy, tym razem dla wszystkich!

dzięki wielkie doszło :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz łaskawy, tym razem dla wszystkich!

a poza tym polak za granica sam z siebie frajera robi..ogloszenia kupie prace sprzedam prace na porzadku dziennym...oglaszaja sie sami za polowe stawki...i jeszcze duuuuuuuuuuuuuuuuuzo wiecej przykladow...polak polaka w lyzce wody utopi za granica byleby drugi nie mial lepiej...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz łaskawy, tym razem dla wszystkich!

usluga proporcjonalna do ceny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz łaskawy, tym razem dla wszystkich!

Ludzie! czy Wy umiecie czytać ze zrozumieniem ?

Czy ja tu kogoś obraziłem ?
Czy kogoś pomówiłem?
Czy nazwałem kogoś w p r o s t złodziejem ?
Czy użyłem wulgarnych słów uznawanych powszechnie za obrażliwe ?

Otóż NIE ! Przecież przedstawiam naszego "bohatera" w samych superlatywach, podkreślając jego " wartości". Jeżeli już, to powinien być mi wdzięczny za reklamę.

Poza tym, jak mówi przysłowie " Niejednemu psu na imię Burek", jak już ktoś sobie tą zbieżność sytuacyjną wziął do serca, to jego broszka. Ot, taki " wirtualny bohater".

" Uderz w stół, a nożyce się odezwą".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz łaskawy, tym razem dla wszystkich!

Ja mogę się dzieckiem Twoim zaopiekować, sama mam córeczkę i bardzo dobry kontakt z dziećmi. To mój meil czarnulkaaa226@wp.pl jeżeli jesteś zainteresowana to proszę O kontakt na meila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz łaskawy, tym razem dla wszystkich!

Ale beda koscioly , kebaby i biedronki no i ronda ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz łaskawy, tym razem dla wszystkich!

ajzynbaniok, niech Cię głowa o to nie boli, co do pozwu to nie ma podstaw prawnych

jeszcze raz : Czytajcie ze zrozumieniem ! a wnioski, każdy wysnuje sam.

i nie jest to tłumaczenie a " Cygan na łaskę, to kładzie laskę".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz łaskawy, tym razem dla wszystkich!

a na co ci kurs potrzebny?
koparko ladowarka, walec
co masz na mysli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz łaskawy, tym razem dla wszystkich!

18 a 30 to spora różnica.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz łaskawy, tym razem dla wszystkich!

Myślę, że znacznie uwierzytelniłoby wasze działania w Naszym Mieście gdyby na czele sztabu WOŚP stanął nowo wybrany bp Stepnowski, choćby per procura. Czcigodny senior bp Stefanek mógłby zająć się finansową stroną przedsięwzięcia. Zaś proboszcz Godlewski uświetniłby występy kilkoma gitarowymi solówkami. Taki WOŚP znalazłby szerszą aprobatę w Naszym Mieście. Warto się zastanowić.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz łaskawy, tym razem dla wszystkich!

żaden z powyższych:]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz łaskawy, tym razem dla wszystkich!

Miałem okazję podyskutować ostatnio z tzw. świadkami Jehowy i są to niegłupi ludzie. W tematach teologicznych dysponują dużą wiedzą i rozmowa z nimi jest ciekawa. Mają swoje "odchylenia", ale z pewnością o Piśmie Św. wiedzą więcej niż statystyczny rzymski katolik (w tym ja).

Może zrobimy sobie takie teologiczne 1 z 10 ? Oto pytanie pana jehowego na którym poległem.

* Kto jest Królem Ziemi ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz łaskawy, tym razem dla wszystkich!

I bardzo dobrze.Martuchna wyjedz od swojej mamusi na pol roku do Paryza to szybciutko dziecko zdanie zmienisz.Chlopcy mghrebianie wezma Cie w obroty owieczko niewierna.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz łaskawy, tym razem dla wszystkich!

Chcielibyście żeby w Łomży były Delikatesy Alma?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz łaskawy, tym razem dla wszystkich!

jak się uśmiecham faceci myślą,że ich podrywam, a kobiety że jestem lesbijką

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org