sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

A to zdziercy! Ja też nic nie zrobię ale tylko 100 wezmę jak coś to dawać namiary.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

Mrauuu nie wiem czy warto:)) ale „Ciemnej Strony Księżyca” warto posłuchać:)


Kasa to zbrodnia
Dziel sprawiedliwie i nie zabieraj mojej części
Pieniądz jak mówią
To korzeń całego dzisiejszego zła
Lecz jeśli spytasz o podwyżkę, nie zdziwisz się gdy
Nie dadzą ci odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=EoD_SEoDPzc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

wspolczuje mieszkancom tej dziury :(((



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

Brzeczyszczykiewicz przytoczę Ci pewien fragment tekstu.
"Żaden człowiek nie jest idealny, więc pomylić się każdy może"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

Czesio nie wiem kto tutaj robi z siebie większego pedała, bo prosiłem aby panie się odzywały. Więc przepraszam ale w chłopakach nie gustujemy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

macie słabe reklamy dziady

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

dwa tyg temu tam byłam, lekarz przychodzi ok 16 i rozdaje numerki, z tego co pamiętam było strasznie dużo ludzi, niektórzy mieli numerki aż na 21

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

Tak w nazwie tematu nutka delikatnego żartu mi się wkradła ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

Jestem mężczyzną i szukam butów dla swojej żony, ale Ty i tak wiesz lepiej, pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

Jest wielu ludzi radosnych i szczęśliwych mimo tego, a nawet dzięki temu, że nie są religijnie wierzącymi. Do bycia szczęśliwym i radosnym potrzeba wielu realnych, materialnych , zdrowia, dobrej relacji z osobami bliskimi i dalszymi też, a w tym przesadnie gorliwa religijna wiara może bardzo przeszkadzać. Jednak amok religijnego nawiedzenia może czynić ludzi pozornie szczęśliwymi, naiwnymi, bo ich spostrzeganie świata nie jest realne poprzez bujanie w obłokach i tkwienie w iluzji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

militarnych beżowych jest teraz mnóstwo. Na pewno coś znajdziesz niekoniecznie tej firmy. Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

ja zawsze pilnuje takich rzeczy w kieszeniach. Ale nie ktorzy spece gubią nawet laptopy i zakupy na przystankach więc nie jest zle .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

Hollywood_Rose - jak sie umowilas z czlowiekiem JP to sie nie dziw ze zabral Cie na taka randke. Jest duzo fajnych facetow, ktorzy nie mysla tylko o jednym. Niestety wy kobiety wypowiadacie sie na np. internecie ze dla was stan kasy nie ma znaczenia, a gdy przychodzi co do czego to glownie na to pierw patrzycie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

wyjezdzam 22.12 do polski mam wolne dwa miejsca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

Najbardziej „radosnymi i szczęśliwymi” ludźmi byli: Lenin, Stalin, Mao Zedong, Pol Pot, że już nie wspomnę o tych lokalnych kacykach, takich jak Bierut.

Wszyscy oni byli niewierzącymi i twierdzili że Boga niema, jednocześnie niszczyli kościoły i wszystko co było w kościołach, obrazy, rzeźby itd.
W zamian budowli swoje świątynie – domy partii - w nich umieszczali obrazy i rzeźby swoich „świętych”, przeważnie działacz partyjnych. Lenin i Stalin to byli już obowiązkowo traktowani jak bożkowi.

Ich „radosne” rządy pochłonęły pewnie z 200 milionów ofiar ludzkich, przez okres jednego stulecia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

torro wszystko, co można dostać za pieniądze, jest tanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

O tym Panie mogę tyle powiedzieć, że jak mi wymienił kiedyś tłoczek przy tarczy hamulcowej, to zapomniał odpowietrzyć hamulce i wjechałem innemu Panu w tyłek. Cała "przyjemność" kosztowała mnie 3000. Czy naprawiałem jeszcze u niego...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

I tak wlasnie jest :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

Na imprezie dowiecie się dlaczego święty Mikołaj nie istnieje i dlaczego nie tak łatwo zaciągnąć Śnieżkę do łóżka. Dla miłośników zwierząt zaplanowane są atrakcje typu czochranie renifera i tresura piesków preriowych.

Menu już ustalone:

19:3o oleq
21:oo gizmo
23:oo hobbit
o1:oo maniax

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

no i ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

No właśnie! Doszliśmy do sedna sprawy - Jezus powiedział „ po owocach ich poznacie”.
Po owocach wyraźnie widać, ile jest warta wiara co niektórych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

potrzebuje numeru tel do przychodni gdzie przyjmuje alergolog dr. mierzejewski i jeszcze jego numer kom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

oburzonamama i inne biedaki z "miasta" nie rozumiecie praw rynku, cenę reguluje popyt, wystarczy zobaczyć jak mieszkania nowe rozchodzą się w spółdzielniach, ludzie kupują dziurę w ziemi i nie narzekają jak wy... jasne aby usprawiedliwić swoją nieudolność i niezaradność waszych rodzin, twierdzicie że wszystko wykupują ludzie ze wsi, ale to jest jakieś 30% i to chyba przesadziłem, bo u mnie na klatce raptem jedna dziewczyna ze wsi mieszka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

Ojciec...rozpakowując Twoja pustą mózgownicę należy zachować szczególną ostrożność ze względu na nieszczelności i charakterystyczne wycieki oraz oburzające wady konstrukcyjne typowe dla Ciebie.
Usuwanie opakowania z Twojego CKM-u przez niewykwalifikowane osoby może okazać się zajęciem wyjątkowo niebezpiecznym, pozostawiającym na długo uraz....nie będę;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

Góotek: chyba poprawnie Łomżanin, Łomżyniak nie brzmi tak dumnie:)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

a którzy agenci pobierają marżę? pierwsze słyszę. Łatwo to sprawdzić, np cena obozu w firmie xxx 1200 zł , u agenta taka sama, wiem, bo kupuję obozy letnie dzieciom, i nigdy nie miałem ceny wyższej nawet o grosz.
Zatem, jeśli możesz napisz mi skąd tak wysoka marża? No i kto taka taktykę stosuje? -to już ku przestrodze dla innych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

może napisz ogłoszenie

postawa godna uznania, bardzo cenię ludzi , którzy pomagają drugiemu człowiekowi, także niech ci się szczęści, dobra kobieto :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

Omania
Nigdy nie robiłem z siebie bohatera, ale żeby zaraz żałosny? Rozumiem, że znasz mnie z imienia i nazwiska oraz wiesz jak wyglądam, zatem zapraszam do siebie i powiedz mi to prosto w oczy. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRATOBÓJCZA WALKA KANDYDATÓW Z TEJ SAMEJ OPCJI , czym jedno różni się od drugiego ?

Czy ktoś orientuje się ile w Łomży kosztuje dekoloryzacja włosów u fryzjera ?
I gdzie można znaleźć jakiś dobry zakład ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org