piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
hAhA... ALE SIĘ LICYTUJĄ KTO JEST LEPSZY I ŻRĄ POMIĘDZY SOBĄ ZWOLENNICY KANDYDATURY MARIUSZA I AGNIESZKI :) a toż to jedna i ta sama kato-pisowska rodzina !

szewc od dawien dawna w usa, chce ci sie oczerniac czlowieka:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hAhA... ALE SIĘ LICYTUJĄ KTO JEST LEPSZY I ŻRĄ POMIĘDZY SOBĄ ZWOLENNICY KANDYDATURY MARIUSZA I AGNIESZKI :) a toż to jedna i ta sama kato-pisowska rodzina !

czego sie spodziewaliscie ,ktory poza Korytki nosa nie wytyka:)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hAhA... ALE SIĘ LICYTUJĄ KTO JEST LEPSZY I ŻRĄ POMIĘDZY SOBĄ ZWOLENNICY KANDYDATURY MARIUSZA I AGNIESZKI :) a toż to jedna i ta sama kato-pisowska rodzina !

no widzisz ja tez sie zapoznalem i co dalej z tego wynika?

------------------------------------------------------
Lubię MUZYKE a jaka jest wasza MUZYKA
traktuj wpis i MUZYKĘ dosłownie
GŁOSUJ na listy przebojów. MUZYKA łagodzi obyczaje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hAhA... ALE SIĘ LICYTUJĄ KTO JEST LEPSZY I ŻRĄ POMIĘDZY SOBĄ ZWOLENNICY KANDYDATURY MARIUSZA I AGNIESZKI :) a toż to jedna i ta sama kato-pisowska rodzina !

ja bym jeszcze najpierw świece sprawdził bo miałem podobnie tylko po wymianie uszczelki pod głowicą, lipiec-sierpień a ja go musiałem po 5-6 razy kręcić żeby odpalił a po odpaleniu czarny dym z tłumika już myślałem nad ustawieniem rozrządu albo kąta wtrysku a okazało się, że świece były spalone wymiana i po problemie od razu przestrzegam przed zakupem jakiś tanich np. iskra mi podziałały 3 mies i znowu musiałem zmieniać. Kupuj jak coś np. NGK ja mam je już 2 lata i bez problemu. Powodzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org