piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

Panie Serafiński dobrze wiemy kim jestem a pisanie miłych postów aby ludzie zobaczyli jaki Pan jest uczciwy i honorowy dobrze zabłysł ale my obaj wiemy co jest co.....
Nie jestem mściwy i perfidny, ale w tym momencie chce otworzyć Panu oczy na sprawy związane, że to nie na ilość w tych czasach ale na jakość ludzie liczą nie sztuką jest wzięcie 100 par młodych w ciągu 3 mies a sztuką jest wzięcie 30 par a zrobienie czegoś naprawdę dobrze na miarę człowieka sukcesu!!!
Nie ulega wątpliwość, że jest Pan fotografem, który przyciągał kiedyś rzesze ludzi, ale w tym zamieszaniu coś Pan zgubił Wene?może pieniądz uderzył do głowy, albo Pani Katarzyna małżonka, która trzaskając w domu drzwiami przywitała gość i dąsami nawet malując moją żonę a co my byliśmy winni może czas zmienić zawód może żona wtedy się zmieni!!
Wracając do sedna sprawy nie chce drążyć dziury, żadnej kasy nie chce po to ją zapłaciłem! A, że popełniłem gafę muszę za nią zapłacić!!
Zresztą jak Pan mnie już kojarzy chyba, że tak często niezadowoleni klienci sa??to mogę e-maila podać do rozmów choć to pewnie nie ma sensu!!!
Nie wchodzę tu na Pana ambicję ale wielu ludzi zagubiło swój talent przez pieniądze
Na pieniądzach mi nie zależy gdyż Pan dobrze wie, że na nie nie narzekam!
Bardziej atmosfera i zdjęcia wymusiły na mnie ten post
"Otwórz oczy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

same baby po 22?

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

Zerknij do mnie :)

www.kamilzieba.flog.pl/pf/

Być może spodoba Ci się to co robię :)
pozdrawiam
Kamil

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

Właścicielami tych 'wypasionych fur' są zazwyczaj ludzie, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą, mieszkają na wsi a z rolnictwem mają tyle wspólnego co autor tego posta z racjonalnym myśleniem. Kolega na siłę szuka winnego. Przepraszam, on nie szuka, on już go znalazł - przecież to rolnik wymyślił ZUS dla ludzi mieszkających w mieście i KRUS dla rolników po to tylko, żeby uprzykrzyć życie zwykłemu zjadaczowi chleba mieszkającemu w mieście. Ktoś tu zapomniał tylko o jednej rzeczy: Nie robi się do własnego koryta! Panie minister idź pan na rynek powiedz panu Kowalskiemu, że ma on za duże przywileje i że nie kupisz pan u niego kartofli itd. Ale powiedz mu to w twarz bo na forum k... rzucać to każdy potrafi. Na koniec dodam, że pomimo nicku BLM nie mieszkam na wsi, opłacam ZUS i nie szukam winnych tam gdzie ich nie ma. Dziękuję:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

jeden z tych tajniaków to nieźle ludzi obgdauje aby wywyższyć się i być lubianych wewnątrz załogi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

a Papież ? jak się postara to dobrze dziara. Czasem wali buraki ale to już ryzyko które Ty podejmujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

Zapraszam na Targi Ślubne w Łomży w Hali Sportowej SP nr 9. Będzie tam duży wybór kamerzystów i fotografów, będzie można porozmawiać, ponegocjować ceny, obejrzeć twórczość. Startujemy od 11!
Wstęp wolny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

Inną babę proponuje, na pewno się ucieszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

Kurczak--to byłby dobry pomysł.Więcej kultury no i oczywiście wygląd-;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

hOj--myślisz,że to wystarczy??-mam nerwy ze stali.Poradzę sobie.W końcu jestem lwicą-;) dzięki

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

Może jakąś płytę z ulubionym wykonawcą,chyba ma takiego(-ką) ?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

sie wtedy ruszyc czlowiek nie moze i nie widzi, jak temu zapobiec dodam ze obrazy świete w pokoju nie pomagają.
jak zyc panie premierze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

Tak wygląda ?


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

Jesli jest to mara pod postacia Kaczyniaka to zadzwon do ,egzorcysty'o.Rydzyka.On cusik poradzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

Tak--obraźliwe i to bardzo:( jeśli masz taki problem,to natychmiast zgłoś to na policję,możesz i powinnaś.Nie zwlekaj.To zwykłe nękanie.Oni juz dotrą do osoby,która to robi.Współczuję,bo też nie miałam najmniejszej ochoty czytać tych oszczerstw.Powodzenia:*

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

WWW.ANNAFILM.PL

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

Pani doktor przyjmuje na NFZ w poniedziałek i środę w godz. 16.00-18.00, prywatnie po uzgodnieniu telefonicznym,
dokładne godziny podane są na kartce przy gabinecie przy Al. Legionów 40 (budynek przy 4+ ) II piętro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

to sie dzieje podczas snu tępy młotku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

Sądzę że marudzisz jak poparzony ;-) jeśli myślisz że przez czepek jest mało ludu, przyczyna jest bardziej prozaiczna CENA mając do wyboru 4 chleby czy piwa lub godzinę basenu hmm tak na szybko ceny z DE : http://www.panoramabad-frankfurt.de/Erlebnisbaeder_Rebstockbad_Preise.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

miało być "uprawnienia na przewóz osób" ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na Kremlu i Nowogrodzkiej szampany strzelają. Polskie KRS wyrzucone z europejskiej struktury.

Panie Karol_81 cały czas czekam na e-mail bo w żaden sposób nie mogę odnieść się do pańskich zarzutów. Cały czas obawiam się że pański post jest po prostu fikcją stworzoną przez nieuczciwe zagrania konkurencji które w powyższych postach pojawiały się oczerniając innych fotografów. Także czekam w dalszym ciągu na email lub przynajmniej podanie daty ślubu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org