sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
popatrzcie , posluchajcie

Deekline & Ed Solo - Ragga Muffin (Ft. Dennis Brown & Gregory Isaacs)


http://www.youtube.com/watch?v=Z5mZ9imq_QE&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: popatrzcie , posluchajcie

To prawda! Zresztą nie zawsze zwierzę z rodowodem musi być droższe od takiego z pseudo. Sama mam sukę kupioną za 500zł z papierami z fajnej hodowli, może nie po championach, nie wystawową, tylko na kolanka, ale przecież większość ludzi szuka zwykłego peta. A z tego co oglądałam w necie, suki tej samej rasy bez rodowodu chodzą nawet drożej, po 600z, 700zł. Ironia, hm? jak się dobrze szuka, dobrze zna rasę, orientuje w hodowlach, to fajnego pieska można znaleźć nawet taniej niż w pseudo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: popatrzcie , posluchajcie

a czyli piczka jak? kiedyś mieli dobrą capiciose a tera to ja nieznaju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: popatrzcie , posluchajcie

Stępień z 13-go posterunku też takie miał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: popatrzcie , posluchajcie

Dziś jest dzień walki z cukrzycą więc jest zamknięte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: popatrzcie , posluchajcie

a dziwisz się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: popatrzcie , posluchajcie

Oksana,a fajna z Ciebie żyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: popatrzcie , posluchajcie

P.A.
tak, w harcerstwie rządzi biurokracja która jest narzucona z góry. I obowiazkiem komendanta hufca jest pilnowanie tego. Napisanie planu pracy druzyny to nie jest niewiadomo jaka praca. 3 godziny roboty. No i składki które są obowiazkowe. Każdy harcerz/harcerka muszą mieć je opłacone.

Pawel_Dabrowski
a ile jest osób w drużynie w przedziale wiekowym 18-20 lat? to mówi samo za siebie.

Brzeczyszczykiewicz
Tak, tylko żeby wychowywać młodzież trzeba spełnić pewne kryteria. Bez zwykłego, głupiego planu pracy drużyny komendantka nie ma nadzoru nad druzyną, który POWINNA mieć.

JJulia
Po pierwsze nie jesteś i nie bylaś harcerką, a po drugie jesteś za młoda żeby zrozumieć niektóre sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org