niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gigantyczny przekręt w Radomiu z udziałem posłów i polityków PiS

Ian van Dahl - Castles in the Sky (Breakbeats)

http://www.youtube.com/watch?v=naCSwk0ndso

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczny przekręt w Radomiu z udziałem posłów i polityków PiS

witam.wiecie może czy jest w Łomży lub najbliższej okolicy serwis, który wykonuje naprawy gwarancyjne produktów firmy lenovo ? chodzi o laptopa lenovo g570.Z góry dzięki z odpowiedzi,pozdrawiam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczny przekręt w Radomiu z udziałem posłów i polityków PiS

Wiadomo, że po championach szczenięta zawsze są droższe, ale cóż się dziwić - ich geny są lepsze, bliższe ideałowi wzorca rasy. Dlatego hodowcy maja różne szczenięta, wiadomo, nie każdy chce pieska na wystawy, a tylko do domu.
I tak np suczka owczarka niemieckiego przeznaczona do dalszej hodowli będzie kosztować ponad 3tysiące, po championach (nie do rozmnożenia) ponad dwa, a zwykła suczka z rodowodem po zdrowych rodzicach około tysiąca.
Tyle, że niestety są ludzie, że tak powiem leniwi, którym nie chce się jechać 100km do hodowli i kupują na bazarach, w mnożarniach lub na allegro i życzą sobie by zwierzaka wysłać pocztą ( sic!). Płacą (często) wcale nie mniej niż w hodowli, nie maja zwierzaka zaszczepionego, często zbyt młodego i nie wiadomo, czy do końca zdrowego. Drugie tyle (oby nie więcej) zostawiają u weta.
W Łomży kobieta sprzedawała shih tzu, rasowe bez rodowodu (ciekawe). Miała pieska i suczkę, więc ludzie patrzyli i brali zachwyceni szczeniaki po 800zł. Najzabawniejsze było, że jak podrosły, to się okazało, że shih tzu nie przypominają :D
Inna sprawa - yorki z Łomży po 600zł. Karmione najtańszą karmą, zero suplementacji diety. Efekt? Ludzie kupowali psy po 600zł z krzywymi łapami i innymi wadami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczny przekręt w Radomiu z udziałem posłów i polityków PiS

No i tu znowu kompromituje się administrator który pod przykrywką weryfikacji ogłoszeń moim zdaniem wyżera najlepsze kąski dla znajomych a ochłapy rzuca ludziom. Czyli adminie po h.u.j ta twoja żałosna weryfikacja jak ktoś będzie chciał to i tak napisze co chce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczny przekręt w Radomiu z udziałem posłów i polityków PiS

a to tylko maile? Wystarczy, ze jakas kobieta da ogloszenie, ze poszukuje pracy i dostaje smsa z niemoralnymi propozycjami. Na lomzynskiej stronie sami masturbanci czatuja na szukajacych pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczny przekręt w Radomiu z udziałem posłów i polityków PiS

zapewne 31 grudnia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczny przekręt w Radomiu z udziałem posłów i polityków PiS

Moim zdaniem, skoro admin robi akceptowanie ogłoszeń, nie powinien akceptowac ogłoszeń bez konkretów. Zwłaszcza od firm. Jeżeli akceptuje takie jak tu przytaczacie, to nie powinno być weryfikacji w ogóle, a dodane ogłoszenia powinny się pokazywac od razu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczny przekręt w Radomiu z udziałem posłów i polityków PiS

model oprawek kiepski chyba ze szkla byly drogie ? plastik jak bywalcy klubo-kawiarni jam costam ...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczny przekręt w Radomiu z udziałem posłów i polityków PiS

Tak umundurowani byli uczestnicy marszu ? Takim gestem się pozdrawiali ? Wszyscy ?
Czy takie flagi powiewały nad tłumem ? Innych flag nie było ?



Teraz nie na temat:
Falangi (dłoń trzymająca miecz) używają nie tylko faszyści ale także inne nurty prawicowe oraz marynarka wojenna (symbol kaperski).
Nie używają jej naziści.
Pozdrowienie nazistowskie to kciuk wzdłuż dłoni. Kciuk w bok to chyba coś innego...

Patriotą polskim może być każdy, kto szanuje polską tradycję, symbole, historię i jest gotów do minimalnych choćby wyrzeczeń na rzecz państwa polskiego (nie rządu) - czyli na rzecz wspólnoty mieszkańców tego państwa (a nie tylko wspólnoty narodowej).
O patriotyzmie decyduje czyn a nie deklaracje. Jest to gotowość do działania.
Bicie lewicy przez prawicę lub odwrotnie świadczy jedynie o nienawiści lub głupocie - nie o patriotyzmie.


P.S. Ci na zdjęciu to jakieś po....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczny przekręt w Radomiu z udziałem posłów i polityków PiS

witam, mam możliwość wybrania któregoś z wymienionych telefonów, i prosiłbym o pomoc być może ktoś z Was posiada owy telefon i mógłby coś o nim napisać albo ktoś posiada go ze znajomych w rodzinie? Możliwość wyboru mam do jutra do godz. ok 15-16 gdyż znajomy jutro wraca z Włoch. Czekam na jakąś pomoc i podpowiedź, i proszę o nie podawanie innych modeli bo tylko mam do wyboru te:

1. samsung e2222
2. samsung corby 2
3. nokia c203 touch
4. samsung gt-c3500
5. samsung gt-s3350
6. sony ericsson txt ck13i

czekam na odpowiedzi;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczny przekręt w Radomiu z udziałem posłów i polityków PiS

Jak na ministra to mizernie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczny przekręt w Radomiu z udziałem posłów i polityków PiS

foto pochodzi z gw
Te pokazuje bezradnośc SM


te foto pokazuje poprawę bezpieczeństwa na drogach :D


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczny przekręt w Radomiu z udziałem posłów i polityków PiS

Myśląc nawet logicznie to po co sekretarka w gabinecie masażu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczny przekręt w Radomiu z udziałem posłów i polityków PiS

Admin robi co mu się żywnie podoba jeśli potrafi pojedyncze posty kasować na politycznym to czemu nie robi na ogólnym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczny przekręt w Radomiu z udziałem posłów i polityków PiS

Maniuszek to jest pionek Górskiej.Pyczot nie jest złodziejem
Możemy pogadać w realu ja jestem gotowy.Ty tą kasą się dzielisz z chorą na łeb i powaloną Górską.Mogę zagwarantować że oskarżając pana Pyczota możecie razem wylecieć z tego ZHP.Górska chce córkę obsadzić w ZHP a jej córeczka nawet się pacha do każdej organizacji społecznej m.in. Klub poetycki Carpe Diem który prowadzi pani Kuklińska

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org