czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wielki sukces władzy Panstwa i plemienia PiS

Krzysztof K. z Kolna. Młody i zdolny fotograf.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki sukces władzy Panstwa i plemienia PiS

@kasia_kasia

dla kobiety 50% satysfakcji to bardzo duzo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki sukces władzy Panstwa i plemienia PiS

Oj pomógł;]czekała mnie poważna operacja,a ta wiązała się z utratą urodzenie kiedykolwiek dziecka.No i....za kilka msc.urodziłam syna,a po 8 latach córkę-;)Facet przychodzi do domu.Bierze 60 zł za 3 spotkania.Mój synio mając 6 lat b.się jąkał,po dwóch spotkaniach przy śniadaniu,jak gdyby nigdy nic,zaczął pięknie,płynnie mówić--patrzyłam na niego i płakałam.Nigdy tego nie zapomnę.Cud ?? wiara w bioterapeutę?? nie wiem--ale pomógł.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki sukces władzy Panstwa i plemienia PiS

Podaje nr.tel. do P.Mieczysława--86-218-17-18



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki sukces władzy Panstwa i plemienia PiS

Breivik wroc i zrob porzadek!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki sukces władzy Panstwa i plemienia PiS

pisz na gg26612158




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki sukces władzy Panstwa i plemienia PiS

jakby ktos chcial pisac na maila blackie5@wp.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki sukces władzy Panstwa i plemienia PiS

Politycznie poprawne duraki - cieszę się, że moimi tematami najbardziej się interesujecie. Zawiódł mnie trochę Andy - temat już 12 godzin wisi a on ani obrazka nie wstawił ani się głupotą nie popisał. Andy wstawaj !!!! Bo inni idioci odbiorą ci przyjemność skomentowania mojego tematu.

Dlaczego wszyscy pp idioci się tak strasznie denerwują , gdy przedstawia się im fakty, które nie pasują do ich socjalistycznej wizji raju?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki sukces władzy Panstwa i plemienia PiS

Pracownicy PKS złodziejami? Doniesienie na policję po wypadku.....

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111107/REG10/395548014

ODPOWIEDŹ:

oczywiście ze TAK!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki sukces władzy Panstwa i plemienia PiS

ja się pytam czy to jest bolszewicki komunistyczny wychów młodzieży w szkołach poprzez wprowadzenie odgórnego zakazu sprzedaży czy posiadania niektórych słodyczy czy żywnosci przez uczniów w szkołach. Śmiejemy się z komunistycznych Chin czy innych a sami wprowadzamy takie śmieszne nakazy. Jeżeli się szanownemu państwu z kuratirum to nie podoba to zamiast odpierdzielania takich zakazów zwyczajnie poinformowac i przeprowadzic kampanię uswiadamiajaca rodziców i dzieci o szkodliwości sporżywania takich słodyczy czy też żywności. Wybór nalezy do kazdego cżłowieka nawet dziecka a nie można tego robić w postaci takich nakazów. Widać kuratorium żyje jeszcze w czasach PRL



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org