czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jakie to ważne obowiązki powstrzymują CHRZANOWSKIEGO od uczestnictwa w konsultacjach społecznych,decyzja, która może zapaść wbrew woli mieszkańców osiedla, będzie rzutować na jakość życia mieszkańców

w odniesieniu jak wyżej i wcześniej

jak nie akceptujesz teorii klerykałów również dotyczących sex'u i emocjonalnie jesteś na nie oburzony ( co po ludzku jest zrozumiałe ) to jesteś opętany przez szatana albo chory psychicznie.
W Łomży jest bezkonkurencyjna mocno zaawansowana siatka klerykalnych układów również z lekarzami. Dosłownie na wszystkich szczeblach trwa osaczanie ludzi

http://www.youtube.com/watch?v=CJ5yoqw_vcc

http://www.prawapacjenta.eu/?pId=2708



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie to ważne obowiązki powstrzymują CHRZANOWSKIEGO od uczestnictwa w konsultacjach społecznych,decyzja, która może zapaść wbrew woli mieszkańców osiedla, będzie rzutować na jakość życia mieszkańców

Marlen, aż buźka mi się uśmiechnęła z samego rana jak przeczytałam co napisałeś :-)
Sex jest jedną z najcudowniejszych 'rzeczy', jaką człowiek (odpowiedzialny) może darzyć drugą (odpowiedzialną) osobę.
Mr_Andrzej chyba jesteś sam opętany przez szatana :))) Po co tyle złośliwości. Życie jest za krótkie i za piękne.......

Miłego dnia :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie to ważne obowiązki powstrzymują CHRZANOWSKIEGO od uczestnictwa w konsultacjach społecznych,decyzja, która może zapaść wbrew woli mieszkańców osiedla, będzie rzutować na jakość życia mieszkańców

mŁODA tu chodzi o fakt,a nie o ,,datek,,skoro ludzie oddają honorowo,to i chorzy powinni otrzymać darmo--nie sądzisz,że tak powinno być??Poza tym dają tym ubezpieczonym,czyż oni nie płacą kosmicznych składek??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie to ważne obowiązki powstrzymują CHRZANOWSKIEGO od uczestnictwa w konsultacjach społecznych,decyzja, która może zapaść wbrew woli mieszkańców osiedla, będzie rzutować na jakość życia mieszkańców

Pewnie ,że mamy mają rację.OD ZAWSZE;] :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie to ważne obowiązki powstrzymują CHRZANOWSKIEGO od uczestnictwa w konsultacjach społecznych,decyzja, która może zapaść wbrew woli mieszkańców osiedla, będzie rzutować na jakość życia mieszkańców

marek12--nie wszyscy są uczciwi.Kiedyś znalazłam portfel na przystanku przy ratuszu,okazało się,że w środku były dokumenty i należą do pana mieszkającego na Rządowej.Natychmiast poszłam pod adres,oddałam,ale Pani w drzwiach nie raczyła nawet powiedzieć,,dziękuję,,--przykre;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie to ważne obowiązki powstrzymują CHRZANOWSKIEGO od uczestnictwa w konsultacjach społecznych,decyzja, która może zapaść wbrew woli mieszkańców osiedla, będzie rzutować na jakość życia mieszkańców

Tak,tak--zajrzę w notes,podam tel. i adres--ok?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie to ważne obowiązki powstrzymują CHRZANOWSKIEGO od uczestnictwa w konsultacjach społecznych,decyzja, która może zapaść wbrew woli mieszkańców osiedla, będzie rzutować na jakość życia mieszkańców

ta strona jest ok www.moja-ostroleka.pl ADMINIE ZAJŻYJ JAK TO SIE ROBI

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org