niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re: Dlaczego Muzyk nie rozpoczyna kampanii?

Drogi zbychu,
Czemu od razu węszysz podstęp?
Moich danych personalnych ujawniać nie będę, mogę jedynie zapewnić ze jestem dziewczyna adekwatnie do loginu.

Myślę że ten człowiek nie ma czasu na tego typu zabawy i fora.
Tak jak np właściciele innych większych i mniejszych firm w kazdej jedenj wiekszej firmie znajdzie sie ktos komu cos nie pasuje, a w Łomży ktoś komu nie pasuje ze ktos inny ma wiecej a niech ma ( no i co z tego ze ma to na kredyt czy za gotowke ) ma kredyt to dobrze ze go splaca, ma za gotówke to widocznei umie sobie w życiu poradzić.

Czy to włąsciciel w/w firmy czy zwykly przecietny Kowalski, m to mu sie to chwali.

Ja osobiscie nie ma wypasionej fury, telefonu i mnostwa pieniędzy.
Ale nie zazdroszczę.
Nie pasuje mi praca w PL to zdazy mi sie wyjechac.

Jak przedmówca proponuje założyć wasny biznes, zatrudnic kilka/ kilkanasie osób, ogarnąc to wszystko i być miłym i życzliwym.

Kazdemu mogą puścic nerwy, mysle ze gdyby praca byla taka tragiczna to firma by w konu upadla.

Nie znam własciciela osobiście moze i jest nie przyjemny moze nie, nie bede sie wypowiadac na tem temat.

Ale nie rozumiem ludzi którzy pdobno go znaja i oczerniaja.
A pozniej zwyczajem olskim pojda z nim na piwo.

Pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org