sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

:D




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Autor: dziadka_kalesony (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22-10-11 22:24

ziaaam
Stwierdzam fakty i wyrażam swoją opinię ,a to różnica .




więc witaj w klubie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

nie mow jak baba chce sie bzyknac to i tak to zrobi czy pijana czy trzezwa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

hahaha. 10 zł za godzinę w sklepie w Łomży. Dobry żart

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Piszę więc jestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Wjazd zadarmo,przez dłuższy czas tak bedzie. Trzeba zachęcać ludzi. To proste. Chłopaczki ogarniają. Brawo!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

no co Ty, w sklepie obuwniczym za 10 zl !!! stawki w Łomzy zaczynaja sie od 20 w wzwyz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Głodu nie świecie być nie powinno ! jest wystarczająco uprawnych areałów rolnych na wyżywienie dwukrotnie większej liczby osób na świecie ,niż obecnie . DLA PRZYPOMNIENIA -PEWIEN MINISTER O NAZWISKU PAWLAK ,IMIENIU WALDEMAR NAKAZAŁ PALENIE ZBOŻA W CELU POMNOŻENIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ !! A inny zwany Jerzy Buzek jako premier zamykał kopalnie węgla ,które napełniano wodą (marnotrawiono).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

brutto czy netto ?? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

NAPRAWDE "20 zl na godzine placa wszyscy tak???prosze o szczera odpowiedz,bo jesli 10zl jest malo to ja juz niewiem ile mam powiedziec dla szefa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Prezydent tak uważa, poniewaz to ich szef. Chronieni są artykułami. Mogą pewnie i nas pozabijać, niewiel im brakuje. Ciekawe czy prezydent zapłaci mi za pogniecioną maske w moim samochodzie, którą strażnik uszkodził przypierając mnie do niej. Zobaczymy co prokuratura powie. Akurat taki temat w parlamencie europejskim, będzie bardzo ciekawy. Jeżeli przegram sprawe, to mam lepsze znajomości w Parlamencie europejskim niż prezydent i jego armia i tam się powołam. Obiecuje, ze będzie głosno

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Baranek ? to Ty nie samiczka ?? mężczyzna !! ajaj ajaj ajaj ,a juz miałem zamiar zacząć myśleć o poderwaniu Cię !! do góry ..w góry ..w Tatry ?? hehe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

AHA TO FAJNIE :p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Andy,teraz dużo przebierańców płciowych ! Uważaj ! hahahaha . Dobranoc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Jestem romantykiem :) akurat dziś noc pełna gwiazd ..akurat na romantyczny spacer ha tylko,że na spacer strachno iść ! ech :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

oj przygłupy dajecie sie manipulować czarnego lokalnemu dygnitarzowi który dostał po łapach a szczególnie po ambicji w momencie gdy rada przegłosowała zwiekszenie liczby punktów sprzedaży alkoholu. I nawet dzisiaj na pogrzebie ten czarny sukienkowy nie wytrzymał aby nie wytknąc radzie tego kroku i to nie z troski tylko jak sądzę słodkiej zemsty ,że został tak t a decyzją upokorzony.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Przyznam szczerze, że jeszcze wczoraj przemyślałem swoją postawę i doszedłem do wniosku, iż nie powinienem był pisać w ten sposób o zmarłym, mimo iż pisałem o polityku, a nie o człowieku jako takim.
Nie powinienem pisać w dniu pogrzebu, dzień po, a nawet nie powinienem pisać tydzień później.
Zmarli nie mogą się bronić, a jeżeli faktycznie zrobili coś nie tak - nie jest już im dane zrehabilitować się za błędy.

Na swoją obronę dodam tylko, że nie śledziłem tego dnia doniesień prasowych a o pogrzebie dowiedziałem się z któregoś z postów w tym temacie.

Nie znałem zmarłego osobiście. Cała moja wiedza oparta była na tym, co słyszałem lub co mogłem przeczytać w mediach.
Prawdą jest, że rzeczywistość często bywa diametralnie różna od tego, co można usłyszeć od osób trzecich. Nikt nie ma patentu na rację.

Podsumowując...
Nie był moim celem atak na kogoś. Sytuacja skojarzyła mi się po prostu z przypadkiem Steva Jobsa i tym, co powiedział o nim Stallman.
Mimo tego, przyznaję się do błędu i przepraszam wszystkich tych, którzy poczuli się urażeni. Przepraszam również wszystkich, których moje słowa mogły w jakikolwiek inny sposób dotknąć.

Nie mogę skasować tego tematu, ale mam nadzieję, że będzie on nauczką (i to nie tylko dla mnie), aby dwa raz przeczytać i przemyśleć to - co się napisało, zanim kliknie się "Wyślij".

To tyle.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Kazdy orze jak moze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Z zabezpieczeniem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Kierzkowa serwis maja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

CO się dzieje w tej naszej łomży,która to osoba już nieżyje???niezadużo to?Policja jak policja pilnuje porządku ale to za mało żeby nas ochronić,łomżyniaka,łomżyniankę,każdego z nas...może powinniśmy zrobić sobie pozwolenie na broń,nosić przy sobie scyzoryk,bejsboll albo sam niewiem co...znów zginął człowiek nieważne czy znał go ktoś czy nieznał(a propos wyrazy współczucia dla rodziny bliskich i znajomych)a zwykły szary cżlowiek patrze z boku co się dzieje w Łomzy a zle się dzieje,co ma na to wpływ że człowiek cżłowieka rani,zabija..alkohol?może nie,a może niepij człowieku jak ci odbija po wypitce(alkohol dla ludzi mądrych)co ja będe więcej pisal,czy dostanę dobry komentarz czy zły nadal będę sobą i choć nie tylko w Łomzy ale i na świecie zle,choc nie łatwo byc dobrym i bardziej ciągnie do złego niz dobrego ja będe się starał byc dobry na tym złym świecie.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

POPROS GAMONIU ADMINA O WYKASOWANIE TEGO TEMATU NIM KTOS ZNOW ZACZNIE CZYTAC I WYPISYWAC CI SAME ,POCHLEBNE WIAZANKI'.
Az chce sie zygac jak czyta sie ten temat!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

nie kazdy ma seksualne podejście do pracy tzn pi...d.li robote. Jak wam nie pasuje taka praca to idzcie na budowe , dostaniesz 7 -8 zeta i tyrasz jak wół!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

:D
Miłego dzionka ja również Tobie życzę:)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Żle się dzieje w Łomży. Policji mało widać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

nei było facebooka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Witam wszystkich. I jak nowo otwarta giełda w Piątnicy?? Dużo samochodów?? Ile wstęp??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

gdzie jest batman??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

kiedy jest?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Czesio ciekawa jestem czy byłoby ci to takie obojętne zeby zakatowali kogos z twojej rodziny jakie w tedy miałbyś zdanie na temat kary śmierci.Popieram NICO ma racje bo my uczciwi ludzie bedziemy tych barbarzynców utrzymywać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Jakie autko?może pomogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Astra G

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Własnie a Straz miejska od czego jest?? od wydawania mandatow za zle parkowanie albo brak biletu z parkomatu?????? To tak jakby kazdy szedł na łatwiznę w swojej pracy i robił tylko to co lekkie i łatwe. Masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

lmao Andy.....love itt...a grzeczna nie lubie byc...24/7 diabel:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z poparciem PiSu dla Mariusza Chrzanowskiego ?

Filtr już jest z Knechta 46zł chodzi o samą wymianę dzięki za odpowiedz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org